kizancik

Adını Hatırlayamadığım Bir Film

Tavsiye Edilen İletiler

Smtycl52

Merhaba arkadaşlar film ile ilgili çok az detay biliyorum ama inşallah yardım edebilirsiniz.Filmde küçük bir erkek çocuk olduğunu hatırlıyorum.Çocuk ev veya müze gibi bir yerde dolaşıyor,mekanda heykellerin olduğunu hatırlıyorum,çocuğun çok sessiz olduğunu ve o mekanda sanki bir şeyler hatırladığını sanıyorum.Psikolojik,dram tarzı bir filim gibi olması lazım.2002-2003 yılları arasında izlemiştim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
mhmt.rlp

Benimde yıllardır aradığım ama bir türlü bulamadığım bir film var.

Film zenci-beyaz çatışmalarinin yaşandığı bir okulda biraz lise hayatı biraz aşk ve romantizm ile Vietnam savasi zamanlarında bir grup lise öğrencisinin hikayesini anlatıyor. Diğer filmlerden ayrılan özelliklerinden biri filmdeki oyuncu ekran süreleri birbirine çok yakın ve film müzikleri ile sahne geçişleri çok başarılı

Filmi 91-94 arası bir dönemde ya Cine5 te yada ShowTV gibi bir kanalda gündüz saatlerinde izlediğimi hatırlıyorum.

Filmdeki en kesin mihenk; bu liseli arkadaş grubunun takıldıkları paradise cafe . Bu cafenin bir noktasında yada başka bir yerde kor bir dj  var. Bu gençler sürekli olarak bu dj yi ama cafe de ama arabada dinliyorlar

Aklıma detaylar geldikçe yazarım. Bulunma ümidim çok olmasa da :(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
gurkanse

Merhaba, şöyle bir film arıyorum:

ABD yapımı olması lazım, komedi hatta romantik komedi de olabilir. Asıl olaylar Amerika'da geçiyor ama filmin bir yerinde asıl karakter Fransa'ya gidiyor. (Umarım başka bir Avrupa ülkesi değildir.) Gece orada eğlenceyi fazla kaçırınca sabah kendini bir şatoda bir kadınla evlenmiş olarak buluyor. Alkol belki de uyuşturucunun tesiriyle... Hatta garson yahut oda hizmetlisi kıymış nikahı. Öyle bir şeyler... Sanırım nikah sonradan iptal oluyordu. 

Bilen varsa çok sevineceğim.

Şimdiden teşekkürler:fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7

2 fim var sormak istediğim.

Alıntı

Bi adam gemi tutmak istiyo bi yere gitmesi lazım ama limanda sadece bi tane gemi kalmış o da yıkık dökük halde yine de o gemiyi alıyo yanına da mürettebat alıyo ve yolculuğa çıkıyolar. Çöl gibi aşırı sıcak bi bölgeden geçiyolar sonra etrafı buzullarla çevrili bölgeden geçiyolar hatta orda bi anda karşılarına kardan canavar çıkıyo üstüne kahve dökerek canavarı eritiyolar. Gemiyi tutan adam çok konuşuyo diyeydi galiba geminin arkasına iple bağlanmış bi tahta üzerine koyuyolar onu. Denizde de balık adam gibi bi canlı vardı yanlış hatırlamıyosam.

Alıntı

Filmdeki ülkede çikolata üretmek, yemek vs. yasaktı. Bir grup, gizli çikolata üretiyodu. Sonra yakalanıyolardı. Başlarda ülke çok kasvetli gözüküyodu herkes sinirliydi. Toplumda ileri gelen, yasak taraftarı olan biri yanlışlıkla çikolatayı yeyip yasağı kaldırıyodu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DaMieN
PaRaNoYa7, 3 sa önce tarihinde yazdı:

2 fim var sormak istediğim.

2.film Bootleg olabilir mi? 3.45 itibariyle başlıyor.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7

Teşekkür ederim. Oymuş evet. İlk filmi de hatırlayan olur umarım. :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Erkin

2005-2008 arası Cine5'te izledim bu filmi.

İki genç ana karakter var, biri kız biri erkek. Erkek kızdan hoşlanıyor, kızın ailevi sorunları var, babasının kredi kartını falan çalıyor. Bir erkek daha var sarışın kıvırcık saçlı, kız onunla da konuşuyor. Hatırladığım sahneler şunlar.

- Kızın ya da çocuğun annesi üzeri çıplak bir şekilde evden bahçeye fırlıyor ve çocukları karşılıyor. Galiba üzerinde bornoz vardı ve önü açıktı.

- Sarışın çocuk ve kız trende yan yana oturuyor ve fısıldaşıyorlar, esas karakter arkadan bunları izliyor ve kıskanıyor.

- Son sahnede kızla çocuk el ele tutuşuyorlar ve havaya balonlar yükseliyor, etrafta bir sürü küçük çocuk var bu sırada, doğum günü partisi gibi bir şey.

Fransız filmi olması muhtemel. Filmin adı da ana karakterin ismi olarak aklımda kalmış ama olmayabilir de, emin değilim.

tarihinde Erkin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rubens9999

Arkadaşlar merhaba,

Mesaj TV`de Trilyon defa tekrar oynattığı bir film vardı (abartısız filmi hergün oynatıyordu)

Mesaj TV bu filmi her gün göstermesine rağmen filmin başına bir türlü denk gelememiştim.

Film şöyle: tahminen 70`li yıllara ait İtalyan filmi.

Filmin konusu şu: yarış pilotu bir genç adam var, birde bunun orta yaşlı ortağı var (yanlış hatırlamıyorsam bu orta yaşlı ortağını öldürüyorlardı)

Bu yarış pilotu filmin başında binek arabaların yarış arabasına dönüştürüldüğü türden yarış arabası kullanıyordu.

Bu yarış pilotunun mafya ile bağlantısı var, hatta mafya bir yasadışı malı (uyuşturucu veya kara para vs) kendileri için taşımasını emrediyorlar, yarış pilotu da yarış arası dinlenme arasında motorsikletle istemeyerek bu suçu işliyor (bu suçu yarış arasında yapmasının sebebi; polise yakalanmamak, çünkü poliste kendisini takip ediyordu sanırım).

Sonra bu yarış pilotu, Formula 1 takımı kurmaya hazırlanan bir kadınla tanışıyor (önceden tanışıklıkları da olabilir) ve kadın bu yarış pilotunu takımına Formula 1 pilotu olarak işe alıyor, sanırım bu sayede yarış pilotu karanlık işlerden kurtuluyordu.

Kadın patronda işini çok iyi biliyordu, filmde Formula 1 takımı kurulurken nasıl anlaşmalar yapıldığının detayı da işleniyordu.

filmin sonunda bu yarış pilotu Formula 1 aracını sürerken film bitiyordu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kobalamin
Speed Driver
  5.3/10
  0.0/10
  • Ülke
    İtalya, country-XWG, İspanya
  • Tür
    Aksiyon
  • Dil
    Endonezce
  • Süre
    84 dk
  • Vizyon Trh
    4 Aralık 1980

IMDb ID tt0081733

@rubens9999 bu olabilir mi?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rubens9999
42 minutes ago, Kobalamin said:
Speed Driver
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  5.3/10
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  /10
  • Country
    Italy, West Germany, Spain
  • Genre
    Action
  • Language
    Italian
  • Runtime
    84 minutes
  • Release Date
    4 December 1980

IMDb ID tt0081733

bd0b946e67b87b557de39160e0138e4d_planetdpfav.png

Speed Driver (1980)

It looks like we don't have a Synopsis for this title yet.
Be the first to contribute! Just click the "Edit page" button at the bottom of the page or learn more in the Synopsis submission guide.

@rubens9999 bu olabilir mi?

Evet bu film.

Sevgili Kobalamin çok teşekkür ederim. :fl:

Eğer filmi merak olursa:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kobalamin

@rubens9999 rica ederim. :)

gurkanse, 8/2/2017 - 12:01 tarihinde yazdı:

Merhaba, şöyle bir film arıyorum:

ABD yapımı olması lazım, komedi hatta romantik komedi de olabilir. Asıl olaylar Amerika'da geçiyor ama filmin bir yerinde asıl karakter Fransa'ya gidiyor. (Umarım başka bir Avrupa ülkesi değildir.) Gece orada eğlenceyi fazla kaçırınca sabah kendini bir şatoda bir kadınla evlenmiş olarak buluyor. Alkol belki de uyuşturucunun tesiriyle... Hatta garson yahut oda hizmetlisi kıymış nikahı. Öyle bir şeyler... Sanırım nikah sonradan iptal oluyordu. 

Bilen varsa çok sevineceğim.

Şimdiden teşekkürler:flowers:

Sizin aradığınız film bu olabilir mi?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames

Ben de sorayım bir tane. Eski forumda da sormuştum. Filmin tamamını izlemedim sanırım. En az 15-20 sene olabilir izleyeli , belki daha da fazla. Post-apokaliptik bir ortamda geçiyor filmimiz.Hatırladığım kadarıyla bir gezegen ortaya çıkıyor ve dünya ile güneşin arasında girerek dünyayı karanlıkta bırakıyor. Sonuçta kaos ortamı oluyor ve epey tehlikeli bir yer halini alıyor dünya.Film siyah beyaz mıydı renkli miydi hatırlamıyorum ama karanlık bir hava vardı filmde.

tarihinde DeanJames tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
arminius
DeanJames, 09.10.2017 - 17:19 tarihinde yazdı:

Ben de sorayım bir tane. Eski forumda da sormuştum. Filmin tamamını izlemedim sanırım. En az 15-20 sene olabilir izleyeli , belki daha da fazla. Post-apokaliptik bir ortamda geçiyor filmimiz.Hatırladığım kadarıyla bir gezegen ortaya çıkıyor ve dünya ile güneşin arasında girerek dünyayı karanlıkta bırakıyor. Sonuçta kaos ortamı oluyor ve epey tehlikeli bir yer halini alıyor dünya.Film siyah beyaz mıydı renkli miydi hatırlamıyorum ama karanlık bir hava vardı filmde.

Nightfall
  3.2/10
  0.0/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    82 dk

IMDb ID tt0249840

Bu olabilir.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames

@arminius

O değil ama aynı filmin 1988 versiyonu. O kadar aradım, sayende buldum. Gerçekten sağol. 

Bu arada film gerçekten çok kötü ama hikaye çok ilginçti. Öğrenmiş oldum Asimov's hikayesiymiş. Novella daha doğrusu. Artık okumak farz oldu. Filme de bi bakarım yeniden. Tekrar sağol, beni senelerdir kafamı kurcalayan bir şeyden kurtardın. :fl:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
HakanGil
Hopeless1, 13.02.2017 - 15:02 tarihinde yazdı:

Merhaba Arkadaşlar. Aklıma takılan soruyu daha önce birkaç defa sormuş ama filmi bulamamıştım. Burada tekrardan denemek isterim.

Film 1700-1800 ler civarında Amerikan sivil savaşı döneminde geçiyor.

Filmde limana demirlemiş yelkenli savaş gemileri var ve yakında bi barda oturan abimizin yanına arkadaşları gelip hadi bu gece yapmalıyız diyip abimizi alıp bardan çıkıyorlar.

Bu arkadaşlar kendilerine tek kişilik ahşaptan, manuel güçle çalışan fıçı gibi bir deniz altı yapmışlar.

Şekil A1:

1479332d1456158448t-submarines-indian-na

Abimizi bu alete bindiriyorlar abi de pedalı çevire çivire suyun en fazla 1 metre altından gemilere yaklaşıyor, makinanın tepesindeki manuel matkapla geminin ahşap bölümünü delip oraya dinamit yerleştirim patlatıyorlar.

Filmden sadece bu sahneyi hatırlıyorum ve film için önemli bir sahne olup olmadığını bilmiyorum. Hani belkide film savaş filmi değil de aşk filmiydi ve bu sahne vardı orasını bilemiyorum. Tahminimce film yapım yılı 1970-1980 falandır.

İzlemediğim denizaltı filmi az var. Denizaltı tarihinde verdiğiniz fotoğraftaki denizaltıyla ilgili film daha önce aradıysam da bulamamıştım. En yakın olarak The Hunley var bildiğim. İlk denizaltı değilse de düşman gemisi batırma başarısını gösteren ilk denizaltı. :) Fotoğraftakinin aksine görünüm olarak günümüzdekilere benziyor. İçeride 8-10 kişilik bir mürettebat var ve motorsuz olan bu denizaltıyı kol gücüyle yönlendiriyorlar. Bir inceleyin isterseniz. Bakarsınız odur. ;)

http://www.imdb.com/title/tt0162897/

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hopeless1
HakanGil, 2 sa önce tarihinde yazdı:

İzlemediğim denizaltı filmi az var. Denizaltı tarihinde verdiğiniz fotoğraftaki denizaltıyla ilgili film daha önce aradıysam da bulamamıştım. En yakın olarak The Hunley var bildiğim. İlk denizaltı değilse de düşman gemisi batırma başarısını gösteren ilk denizaltı. :) Fotoğraftakinin aksine görünüm olarak günümüzdekilere benziyor. İçeride 8-10 kişilik bir mürettebat var ve motorsuz olan bu denizaltıyı kol gücüyle yönlendiriyorlar. Bir inceleyin isterseniz. Bakarsınız odur. ;)

http://www.imdb.com/title/tt0162897/

Merhaba üstadım. Sizinle daha önce de eski sitede bu konuda sohbet etmiştik hatırlıyorum.

Ben araştırırken bu denizaltıya Turtle (submersible) dendiğini ve mucidinin de David Bushnell olduğunu öğrendim. Sanırım benim izlediğim yapım film değil de belgeseldi (bunu da siz yada başka bir arkadaş söylemişti.) ve anlattığım olay örgüsü şu aşşağıdaki belgeselle tutuyor. Lakin benim hatırladığım görüntü, oyuncular dekor falan farklıydı gibi. Sanırım buna benzer başka bir belgeldi  yada ben yarım yamalak hatırladığım için bana öyle geliyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
HakanGil

Demek ki o sohbet zamanında araştırmıştım. Şimdi hatırladım. :) Bahsettiğiniz yapım muhtemelen bir belgesel kanalı için çekilen bir "tv filmiydi". Yoksa bulurduk mutlaka. Gerçi yine bir yerlerde vardır ya neyse. Bulursanız bana da haber verin, hayatta kaçırmam denizaltılı şeyleri :)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rubens9999

Arkadaşlar merhaba

1. Bu filmi izlediğimde çok küçüktüm sanırım Kanal 6`da seyretmiştim, sebebini bilmiyorum, o film aklımdan hiç çıkmadı ara sıra aklıma gelir.

Sanırım 70`lerde çekilmiş bir filmdi, ve galiba New York`da geçiyordu

Filmin ana karakteri yarım akıllı veya kafası yavaş çalışan biriydi, ama enflasyona göre paranın değer kaybettiği gibi konuları market sahibiyle konuşmaya aklı yetiyordu.

Bu kişi superman kıyafeti giyip binaların çatısına çıkıyor, uçma atlama gibi birşey yok, sadece binaların çatısında koşuyor ve ufak meselelerde adalet sağlıyordu, bu yüzden mahalledeki çocukların kahramanı olmuştu, hatta sanırım suçlu birini yaskalama gibi birşey yapmış, televizyona röportaj vermişti.

Aynı filmden olmayabilir ama hatırladığım kadarıyla, bu filme ait sahne; bu filmin ana karakterinin birde serseri sürekli başı belaya giren bir tanıdığı vardı, bu başı beladan kurtulmayan kişi; marketten o bölgeden rüşvet yiyen bir trafik polisinin beleş içeceğine markette mürsil koyuyordu (hatta merket sahibi; sen ne yapıyorsun? buna izin veremem dediğinde, market sahibine 100 Dolar veriyordu market saihibi 100 Doları görünce gözleri parlıyordu)

2. Bu film defalarca kez televizxyonlarda gösterildi,

Bu film sanırım İngiliz filmi.

Filmde dolandırıcı 2 kafadar var, bunlar şirketleri dolandırıyorlar, bu işi şöyle yapıyorlar; misal Florasan lambaya minik bir ilizyonla pil gizliyorlar, o firmaya bunu sonssuz enerjiyi bulduk para karşılığına satmaya hazırız diye sunum yapıyorlar, firmadan ödeneği alıp kayıplara karışıyorlar, ama her firmada farklı bir çakallık yapıyorlar, misal başka firmada yapay zekayı bulduk diye tanıtım yapıyorlar, yapay zeka sorularınızı cevaplıyor diye iddiada bulunuyorlar (oysaki olayın aslı bilgisayarın içindeki telsizden diğer ortak uzaktan soruları dinliyor ve cevaplıyor) . hatta şirket çalışanı kız dolandırıcıya bilgisayarın hangi işletim sistemi kullandığını sorduğunda, dolandırıcı UNİX diye cevap veriyor (bu şirket çalışanı kız daha sonra dolandırıcı ekibin 3. ortağı oluyor)

Filmin ilerleyen sahnelerinde sahte para gibi birşey oluyordu, ama Kraliçe para değiştirme kararı verdiğinden bütün planları suya düşüyordu (DİKKAT: düşük ihtimalde olsa, bu sahneyi başka filmle karıştırma ihtimali var).

Filmin sonunda kötü adam (kötü adamsız filmmi olurmuş!? :) ) çok kötü bir atı satma veya satın alma vazgeçme gibi bir işi oluyor, bu dolandırıcı üçlü (kızda ekibe dahil olmuştu hatırlatayım) bu işi bitmiş atı satın alıyor, ve jokeyin üzerinde helyum tüpü saklıyorlar (bana bakmayın filmin senaryosunu ben yazmadım) ve jokey yarış sırasında helyum tüpünü açıyor yarışı kazanıyor (tabiki son anda). ve bu atı kötü adama çok pahalıya satıyorlar.

Filmdeki ikili ve kız sarışındı diye hatırlıyorum.

Her şeyine rağmen güzel bir filmdi.

3. Bu 80`lerde izlediğim VHS filminin türü korku, ama korku filmi dediğime bakmayın, korku filmini bana seyrettirmeyen ailem bile bana izlettirmişti keyifli anlar geçirmiştik.

Film zombi filmi birde hayatta kalmaya çalışanlar molotof kokteyn gibi şeyleri zombilere fırlatıyorlar, bir zombinin üstü başı yanarken kolu yanarak yere düşüğyor ve tabiki zombi aynen yürümeye devam ediyordu

Diğer hatırladığım dıııııııın dıııı dıııııııııın dııııın dıııııııııın dıııın dıııııın dıııııın gibi bir müziği vardı (forumda filmin müziğini anlatan manyak! :) )

Madem kötü film diyorsun neden arıyorsun diyeniniz olursa: Film hatırladığım kadarıyla kötüydü ama çocukluğuma ait birşey, başkasına göre saçma olan birşey sana göre manalıdır, birde; her ne olursa olsun; kötü filmler de sinama tarihinde yeri önemlidir. Belki bilen biri vardır veya hatırlayan biri olur veyahut ta iyi kötü korku filmi hastası biri vardır forumda bulmam da yardımcı olur.

Filmi yeniden bulup izlemek isterim.

4.  Bu filmi 2 sene önce Youtube üzerinde izlemiştim, şimdi aradım bulamadım silindi sanırım.

Öncelikle film bir komedi filmi ve Kirli Çürük ve Adi filminin konusunun bir versiyonuydu, yani filmde yaşlı iyi eğitimli konuşması giyimi son derece düzgün dolandırıcı ustası vardı ve ayrıca genç deneyimsiz çırağını eğitiyordu.

Film kuvvetle muhtemel 60`lara ait siyah beyaz  bir Fransız filmi, zerre Fransızca bilmiyorum ama filmde öyle harika sinematiği var dı ki, insan hayranlıkla izliyor.

Film güvercinlere yem atılan bir parkta başlıyor, dolandırıcı üstad yaşlı adamla çırak genç bu parkta tanışıyorlar.

filmden bir sahne anlatayım; filmde çırak olanın karnı çok aç, resmen açlıktan can çekişiyor :) , vitrindeki yemeklere burnunu dayayarak bakıyor, yanında da ustası var ve çok lüks restoranda; zengin ama sonradan görme birine rastlıyorlar (öyle gibi hatırlıyorum).

Usta dolandırıcı ve sonradan görme ile en pahalı şampanyaların bile ısmarlandığı şatafatlı yemek yiyorlar (masaya çırakta oturuyor ama bi türlü yemek yiyemiyor, hatta garsona yemek ısmarlayacak iken ustası "onun karnı tok, bir şey istemez" gibisinden bir şey söyleyeyip siparişe engel oluyor), kabarık hesap gelince dolandırıcı ustası ödeme numarası çekiyor ama sonradan görme buna izin vermiyor hesabın hepsini ödüyordu birde üstüne dolandırıcı ustası el çabukluğu ustalıyla ödenen paranın bir kısmını tepsiden çalıp garsona bahşiş veriyordu Gülücük

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
tferhat

Sanırım 70li-80li yıllardan bir film. Fransız sömürgesine giden bir adam orada yerli bir kadına aşık oluyor ve ülkesine dönüşünde kadını birlikte getiriyor. Ancak Fransa da yaşamasına izin verilmiyor. Hukuki bir uğraş sonucu önce başarı kazanamıyorlar, kadın gemi ile ülkesine gönderilirken son anda olumlu karar çıkıyor. Son sahnelerde kadın gemiden denize balıklama atlıyordu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rubens9999

1992-97 civarı Star Tv`de bir film izlemiştim, film şöyle: Film sanırım Amerikan filmiydi, filmde bir aktör stüdyo gibi bir yerde; filmin ana fikri hakkında konuşma yapıyor, sonra her biri 10 dakika gibi kısa sürelik hikayelerin gösterimi sırasıyla yapılıyordu, videolar arasında sunuculuk yapan aktör sıradaki videoya seyirciyi hazırlamak için konuşma yapıyordu sonra diğer videoya geçiliyordu, filmin komple ana mesajı şuydu; elindeki ile yetin, şükretmesini bil gibi birşeydi.

Anlatılan hikayelerden ikisini hatırlıyorum şöyleydi: adamın bir kel ama saçları olsun çok istiyor, sonra bu adam biriyle tanışıyor ve bir şekilde, adamın saçı oluveriyor (filmin burası aklımda değil), ama adamın saçları sırtına kadar geliyor (adam 50 yaşlarında filan) hatta adam erkek kuaförüne gidiyor, saçlarının ucundan azıcık alınmasına zor razı oluyor yani saçlarını o kadar seviyor, saçlarının ucunun kesilmesine tanık olduğuz sırada yere düşen saçlarla beraber bir tane kurtcuk düştüğünü görüyoruz, yani adamın saçları tamamen kurtçıklarla kaplanıyor, saçlarından yüzüne kurçuklar düşüyor.

Diğer hikaye de daha azını hatırlıyorum o da şöyle: adamın tek gözü yok, ve bir cerrahi operasyonla adama göz takılıyor, adam bir süre sonra kendisine sonradan takılan gözle cinayetler işlendiği gibi birşeyler görüyordu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.