Jump to content
KaNaT

TD-w9970 emule port açma sorunu

Tavsiye Edilen İletiler

KaNaT    0
KaNaT

https://screenshots.firefox.com/RYhi3EH6jqjRuu5r/10.0.0.2

Selam arkadaşlar! modeme ip atadım 10.0.0.2 ve 13 arasında aslında hep yaptığım bir işlem fakat bu modemde port açma işlemini de yapmama rağmen high id alamıyorum bir türlü. Portlar sınamadan geçmiyor. 4662 ve 4672 default portlar seçili morphxt kullanıyorum. Önerisi olan var mı? Yardım rica ediyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Placebo    3
Placebo

Çok bildiğim bir konu değil fakat ilk adsl modemim den şu an kullandığım kablo modeme kadar DMZ seçeneği ile bilgisayarın yerel ip adresini girip kullandım bir daha port sorunum olmadı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
KaNaT    0
KaNaT
Placebo, 1 sa önce tarihinde yazdı:

Çok bildiğim bir konu değil fakat ilk adsl modemim den şu an kullandığım kablo modeme kadar DMZ seçeneği ile bilgisayarın yerel ip adresini girip kullandım bir daha port sorunum olmadı.

dmz enabled mı kasdettiğiniz acaba? dmz enabled yapıp denedim ama yine olmuyor.

tarihinde KaNaT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
d3d3    150
d3d3
KaNaT, 9 sa önce tarihinde yazdı:

https://screenshots.firefox.com/RYhi3EH6jqjRuu5r/10.0.0.2

Selam arkadaşlar! modeme ip atadım 10.0.0.2 ve 13 arasında aslında hep yaptığım bir işlem fakat bu modemde port açma işlemini de yapmama rağmen high id alamıyorum bir türlü. Portlar sınamadan geçmiyor. 4662 ve 4672 default portlar seçili morphxt kullanıyorum. Önerisi olan var mı? Yardım rica ediyorum.

aynı modemden bende de mevcut bende beceremedim,nette şöyle bir konuya deng gelmiştim ama yine olmadı ,becerebilirsen banada söyle :fl: @KaNaT

https://bilhos.com.tr/turk-telekomun-kampanyali-modemlerinde-sentim-cikmazi.html

tarihinde d3d3 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
KaNaT    0
KaNaT
d3d3, 6 sa önce tarihinde yazdı:

aynı modemden bende de mevcut bende beceremedim,nette şöyle bir konuya deng gelmiştim ama yine olmadı ,becerebilirsen banada söyle :fl: @KaNaT

https://bilhos.com.tr/turk-telekomun-kampanyali-modemlerinde-sentim-cikmazi.html

modemi fabrika ayarlarına resetleyip root ve tTn3+Z@!Sr0O+  şifresini girdiğinde oluyor

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
KaNaT    0
KaNaT

Root la login olmayı başarmama rağmen yine de portlar açılmadı hala high id alamıyorum nasıl iş anlamadım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
d3d3    150
d3d3
KaNaT, 50 dk önce tarihinde yazdı:

Root la login olmayı başarmama rağmen yine de portlar açılmadı hala high id alamıyorum nasıl iş anlamadım.

bende port acmama ragmen hala utorrent sarı yada kırmızı uyarı veriyor, hız da sıkıntı yok ama uyarı neden anlayamadım O.o

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
d3d3    150
d3d3

@KaNaT   İP adresi kısmına ipconfig ile cıkan IPv4 Address deki İP yazıyorsun degil mi? ekran görüntüsündeki farklı gibi geldi bana :91:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
KaNaT    0
KaNaT
d3d3, 13.03.2018 - 15:15 tarihinde yazdı:

@KaNaT   İP adresi kısmına ipconfig ile cıkan IPv4 Address deki İP yazıyorsun degil mi? ekran görüntüsündeki farklı gibi geldi bana :91:

evet aynen onu ekliyorum. Modemin ana ip sini 10.0.0.2 atadım mesela 10.0.0.7 de pc ninki gibi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
d3d3    150
d3d3
KaNaT, Bir saat önce tarihinde yazdı:

evet aynen onu ekliyorum. Modemin ana ip sini 10.0.0.2 atadım mesela 10.0.0.7 de pc ninki gibi.

çözdün mü barı sorunu, sıkıntılı bir modemmiş keşke almasaydık :27:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
serdar    2
serdar

Konu dışı;

emule linklerini nereden alıyorsunuz?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
KaNaT    0
KaNaT
d3d3, 01.04.2018 - 22:22 tarihinde yazdı:

çözdün mü barı sorunu, sıkıntılı bir modemmiş keşke almasaydık :27:

Çözemedim maalesef :|

serdar, 09.04.2018 - 09:53 tarihinde yazdı:

Konu dışı;

emule linklerini nereden alıyorsunuz?

Emuleyi şu an daha çok eski kaynaklarda arama yapmak için kullanmak istedim. Geçmişte çok aktif kullanıyorduk. Henüz çalıştıramadığım için link mevzuusuyla ilgilenemedim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
d3d3    150
d3d3
KaNaT, 32 dk önce tarihinde yazdı:

Çözemedim maalesef

bende de bazen sarı bazen yeşil gösteriyor baglantıyı anlamış degilim ,bi ara kurcalayacam yine :cigar:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
mnth    181
mnth

Çözüm

Asus DSL-N16 :oleyo:

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
enginerenx    0
enginerenx

Merhaba;

Çok uzun zamandır emule kullanıcısıyım. Ancak  bir süre önce emule çalışmasını ortada bir sebep yokken durdurdu. Modem, router ve iç network teki tüm ayarlar stabil olmasına rağmen indirmeme sebebini çözemedim. Değişik yerlerde de denememe rağmen aynı sonuçla karşılaştım. Emule ne ed2k ağına bağlanıyor ne de serverlara bağlanabiliyor. Diğer yabancı ed2k sitelerinde bağlantıların aktif olduğunu ve hala güncel paylaşımların olduğunu görüyorum. Ama ne yazık ki emule burada çalışmıyor. 

Bu konuda ne yapabilirim?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.