Jump to content
Dantes

Hunter x Hunter (Anime Genel)

Tavsiye Edilen İletiler

Dantes    187
Dantes

779Wml.png

Gon Freecss, avcı (Hunter) olmak isteyen küçük bir çocuktur. Babası da avcı olmak için ailesini terk etmiş ve efsanevi bir avcı olmuştur. Gon da hem babası için bu kadar önemli olan avcılığı tanımak hem de dünyanın en iyi avcısı olmak istemektedir.
Gon 12 yaşına geldiğinde annesi istememesine rağmen avcılık
sınavına girmek için evinden ayrılır. Bu sınavı geçmek için hem en zor koşulların üstesinden gelerek hayatta kalmak, hem de bu arada kendisi gibi avcı olmak isteyenlere karşı kendini korumak zorundadır.

MAL - ANN - AniDB

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
100000    92
100000

İzlediğim en güzel serilerden birisidir.

Tatminkar bölüm sayısı ve keyifli finali ile gönlümüzde yer etmiştir.

Tabi ki Örümcek Takımını, Gonun güçlenişini ve Karizmatik psikopatımız Hisoka,yı daha çok görmek isterdik.

Fakat gördüğümüzünde bizi fazlası ile memnun bıraktığını inkar edemeyiz.

tarihinde 100000 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    151
zapp brannigan

Dün iki bölümle başladım. Fena başlangıç olmadı. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    151
zapp brannigan

"Hunter x Hunter" (2011)

MV5BMGRhNmVhZjctMTJiMi00ZGFlLTkzYzEtMWYzYWQ3NjA3MGZlXkEyXkFqcGdeQXVyNTAyODkwOQ@@._V1._UY268_CR,0,182,268_AL_.jpg
IMDB ID: tt2098220

Naruto'yu beklemeye alıp buna başladım. Fena değildi ilk iki bölüm. 8/10

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
moothy    0
moothy

2.kez izleyişimi 8 gunde bitirdim ,zihnim acildi valla,muzikleriyle karakterleriyle harika senaryosuyla ve efsane dovusleriyle tekrar gonlumun zirvesindeki yerini pekistirdi,bu animeyi izlemeden olmeyin veya ben anime izliyorum demeyin,muhtesem....

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    151
zapp brannigan

EFSANE!!! 78.bölüme kadar geldim. En iyi animeler listemde zirveye koyabilirim. Mangası devam ediyormuş, keşke animenin de yeni bölümleri çıksa.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    151
zapp brannigan

Kimera karıncalı bölümler biraz fazla uzadı ve sıkmaya başladı. Son 30 bölümde toplarsa 10 üzerinden 10 luk bir efsane. Ayrıca bittiği yerden -yardımcı olursanız hangi sayı olduğu- mangasını okumaya başlamak isterim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Baryshx    66
Baryshx
zapp brannigan, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Kimera karıncalı bölümler biraz fazla uzadı ve sıkmaya başladı. Son 30 bölümde toplarsa 10 üzerinden 10 luk bir efsane. Ayrıca bittiği yerden -yardımcı olursanız hangi sayı olduğu- mangasını okumaya başlamak isterim.

Sonu güzel kimera arc'ın ;) Ondan sonrasıda güzel, ama sonu...?! Daha fazla yazacamda spoiler olmasın :P

tarihinde Baryshx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dantes    187
Dantes

@zapp brannigan

Kimera Karınca olay örgüsü, bu animeyi/mangayı muhteşem yapan en önemli etkenlerden. İçinde birkaç sıkıcı bölüm barındırdığını inkâr edemesem de gerisi fevkaladenin fevkinde denebilecek konumdadır. Gerek kurgu, gerek karakterler ve aralarındaki etkileşimi, gerek olay örgüsünün temelini dayandırdığı felsefesi ve elbette saatlerce konuşsa dinleyeceğim dış ses amca. :fool: Madhouse'un görsellik konusunda adeta çıkarıp masaya vurmasını da unutmamalı tabii:

Spoiler

ps4H9g4mTI2V755SW2Pkqw.png

ODajmGBjRHWdAid5J5SE6Q.png 

SC79yqwMT7SSYNq9zDE2_g.jpg

WkgD4Lp7QraDfs8HtYgptw.jpg

AsvLA8rcSLanyD7_xZfAhw.png

XHJ0hYqxQzi_k5JSoH0Kdg.jpg

IlmOip3uQySTDCam1xgUQw.png

o-AYeg0RTP_11_kJVoA7zA.jpg

5TOi_6RSRZyrujcyALYv7w.png

Bu tarz daha bir dünya sahne var da bir kısmı iyice spoiler mıntıkasına giriyor.

Anime sona erdikten sonra şuradan okumaya başlayabilirsin: Hunter x Hunter 341

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    151
zapp brannigan

126.bölüm; gereksiz derecede uzun bir aradan sonra harika bir bölüm olmuş. başkan netaro ve kral kapışması. 22 bölüm kaldı kıyamıyorum. Gerçi 2 tanede film var ama... :15:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    151
zapp brannigan

Dün gece bitirdim. 148.bölüm finalden ziyade yayınlanan son bölüm olmuş. Anladığım kadarıyla manganın çizeri 2014 yılında 2 sene ara vermiş. Sanırım bu yüzden yeni bölümler gelmedi. Sezonluk manga birikince tekrar anime yapılacağını umuyorum. Neyse 2 film var. Sonra Yuu Yuu serisine bakıcam.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Vanya Dayı    49
Vanya Dayı

Bizim ufaklıklar kaçıncı bölümde (75'teyim) oyundan çıkıyorlar, bilen var mı?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    151
zapp brannigan
Vanya Dayı, 2 dk önce tarihinde yazdı:

Bizim ufaklıklar kaçıncı bölümde (75'teyim) oyundan çıkıyorlar, bilen var mı?

Tam hatırlamıyorum ama çok fazla kalmadı o oyun arcının bitişine. Sonra uzun bir arc'a girecek bitişine kadar.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Vanya Dayı    49
Vanya Dayı
zapp brannigan, Şimdi tarihinde yazdı:

Tam hatırlamıyorum ama çok fazla kalmadı o oyun arcının bitişine. Sonra uzun bir arc'a girecek bitişine kadar.

Teşekkürler! Oyunlu bölümler sıkıldım açıkçası, umarım yeni arc keyiflidir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ecthelion    236
Ecthelion

Yapma be dayım, Togashi o oyunlu arcı hazırladığında MMO'lar daha yeni tarih sahnesine giriyordu Kİ adam yüzlerce birbirini dengeleyen + hayal gücünün sınırlarını zorlayan (SS) kartlar tasarlamış. (Wikia'sından hepsi var.) Sırf o tasarım bile, bir oyunun/bir animenin arka planını taşımaya yeter de artar bile.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Vanya Dayı    49
Vanya Dayı
Ecthelion, 7 dk önce tarihinde yazdı:

Yapma be dayım, Togashi o oyunlu arcı hazırladığında MMO'lar daha yeni tarih sahnesine giriyordu Kİ adam yüzlerce birbirini dengeleyen + hayal gücünün sınırlarını zorlayan (SS) kartlar tasarlamış. (Wikia'sından hepsi var.) Sırf o tasarım bile, bir oyunun/bir animenin arka planını taşımaya yeter de artar bile.

Hocam bana bakma, ben çiçeği burnunda bir animeciyim, ayrıca oyunlardan filan da hiç çakmam :)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk