Jump to content
  • 0
DeanJames

Hangi Yönetmenin Filmleri Daha Cazip?

Son Dönemlerde Popüler Olan Yönetmenlerden Hangisinin Bir Sonraki Filmini Daha Çok Merak Ediyorsunuz ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Soru

DeanJames    643
DeanJames

Son dönemde popüler olan bu yönetmenlerden hangisinin filmlerini daha iyi buluyorsunuz ? Hepsinin filmleri aynı anda vizyona girse ve birini tercih etmek zorunda olsanız. Bu isimlere göre hangisini tercih edersiniz ?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Bu soruya 6 cevap geldi

Tavsiye Edilen İletiler

• 0
Paradigma    133
Paradigma

Hepsi :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
  • 0
DeanJames    643
DeanJames
Paradigma, 20 dk önce tarihinde yazdı:

Hepsi :)

Sizin için şöyle soralım o zaman. Hepsinin aynı anda gösterimde filmi var ve sizin bir biletiniz var. :)  Tercihiniz hangisi olurdu ? 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
  • 0
Paradigma    133
Paradigma

Coen biraderler sanırım ama o da zor. Hiçbirine gitmeyip torrenti beklerim günün sonunda...

• Haha 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
  • 0
timoti    180
timoti

Coen'lerle Scorsese arasında kaldım. Aslında yaşayan en büyük yönetmen kim deseniz Scorsese derdim tartışmasız ama bu ikisi arasından yakın zamanda beni en tatmin eden işe sahip kişiler Coen kardeşler oldu. Bu iki yönetmenin çok az falsosu var, neredeyse hiç yanıltmıyorlar ve ne zaman yeni filmleri çıksa "yeni bir başyapıt mı geliyor" hissi uyandırıyor bende. Hatta David Fincher da derdim normalde ama uzun süredir çerezlik filmlerle uğaşıyor. Ve gelecek filmi de World War Z 2 :|

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
  • 0
Kill Master    667
Kill Master
timoti, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Coen'lerle Scorsese arasında kaldım. Aslında yaşayan en büyük yönetmen kim deseniz Scorsese derdim tartışmasız ama bu ikisi arasından yakın zamanda beni en tatmin eden işe sahip kişiler Coen kardeşler oldu. Bu iki yönetmenin çok az falsosu var, neredeyse hiç yanıltmıyorlar ve ne zaman yeni filmleri çıksa "yeni bir başyapıt mı geliyor" hissi uyandırıyor bende. Hatta David Fincher da derdim normalde ama uzun süredir çerezlik filmlerle uğaşıyor. Ve gelecek filmi de World War Z 2 :|

Fincher'ı eski filmlerinin hatırına seviyoruz zaten. :D Zodiac ve Benjamin Button'dan sonrası pek ilgimi çekmeyen yapımlar. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
  • 0
zarat    914
zarat
Christopher Nolan ile Quentin Tarantino arasında kaldım.Tercihimi Christopher Nolan lehine kullandım. Listeye devam edersem sıralama   Martin Scorsese ,  Guillermo del Toro , Coen Kardeşler şeklinde olur.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.