Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
DiNozzo

The Defenders (2017)

Recommended Posts

DiNozzo    101
DiNozzo

MV5BYjFhZDAzYzgtYzMyMS00Mjk1LWI5YWQtZmFl

9.0/10
  0/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Aksiyon, Macera, Suç, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    50 dk
  • Vizyon Trh
    22 Temmuz 2017

IMDb ID tt4230076

The Defenders (2017)

Uğursuz bir komplo New York City'yi tehdit ettiğinde Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist ortak düşmana karşı güç birliği yapar.
Last update:

New York'u kurtarmak için kahramanlar ekibine ihtiyaç var. Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist ve Luke Cage bir araya geliyor ve The Defenders olarak kötülerle savaşıyor.

MV5BMDBmZmI2NGQtNzY4Ny00MDQ4LTlkY2UtNDJmYThjNjRlYTk5L2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNjUwNzk3NDc@._V1_.jpg MV5BNmUwMzk4OGEtZDU3Zi00NTc1LWJkMDItNzI0Y2Q4MDFmNWJlL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNjUwNzk3NDc@._V1_.jpg MV5BNWU1YzlhZjQtZTJjYS00NzkyLWJjN2ItYTQ1YWVhZWRhNzFjL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNjczOTE0MzM@._V1_.jpg

MV5BODNkOGRjZTgtOWY2ZC00YjVkLTlkMTQtNmFiNjgyMGIxYzhjL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNjUwNzk3NDc@._V1_.jpg MV5BODdmMmE0YmQtNzM0YS00OWU4LWI2N2ItMzBmZGQ3MWYxYzZjL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNzEyOTQ5MDk@._V1_.jpg MV5BODYwMjJhZGYtZDFjZi00OTIwLWE5MmEtMmQ5NzJlMzQxYjNmXkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NDc2NDY@._V1_.jpg

, hasangdr düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
100000    70
100000

Nedense iyi olmayacakmış gibi bir his var içimde.

Ellerine yüzlerine bulaştıracaklar sanki.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TuRKSySTeM    0
TuRKSySTeM

Umarım Luke Cage gibi olmaz...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
orijinaryus    67
orijinaryus

Bence iyi olacakmış gibi. Ağırlığı büyük ama iyi olacak gibi. Merakla bekliyoruz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    528
zarat

İ

100000, 13.02.2017 - 21:42 tarihinde yazdı:

Nedense iyi olmayacakmış gibi bir his var içimde.

Ellerine yüzlerine bulaştıracaklar sanki.

İyi düşünelim iyi olsun :)

Ayrıca daha Iron Fist' i görmedik daha. İyimser olmak için sebepler var. Yok eğer Jessica Jones ve Luke Cage yüzünden karamsar yargılara varılıyorsa zaten onlar bilindik kahraman portresinin dışında yer alırlar ve kaderin bir cilvesi olarak sahip oldukları güçler ile baş etmeye çalışan karakterlerdir. Hikayeleri aslında kendi dramatik dünyaları içinde yer alır ve zaman zaman diğer kahramanlarınki ile kesişir. Ben bir araya geldiklerinde her şeyin daha farklı olacağı kannatindeyim. Ama asıl önemli olan onları neyin ya da ne kadar büyük bir tehlikenin bir araya getireceği ve konuda tahminlere de açığım. Tabi makul gerekçeleri ile birlikte. Saygılar sevgiler :friends: 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
cigtanesi    4
cigtanesi

Daredevil harikaydı.Umarım bu dizi de en az Daredevil kadar güzel ve heyecan verici olur.Sabırsızlıkla bekliyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Attalian    4
Attalian

Meraklandıran tek kısmı Daredevil'in olması gerisi için birşey söyleyemeyeceğim 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rabiadelpueblo    138
rabiadelpueblo

Birisi The Defenders'ın gizlice bir gece sahnesini çekmiş; spoiler olabilir diye böyle yazıyorum ama video'da spoiler olmasın diye yükleyen kişi video'daki sesleri kesmiş.

Iron Fist'ted daha çok merak ettiriyor ve daha çok beklentim var.

Spoiler

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    380
heroson

Bir sahneyi çekememişler, kaç tekrar yaptılar öyle  :tesbihleyo: . Asıl mevzu Matt Murdock nerde :butwhy:.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rabiadelpueblo    138
rabiadelpueblo

Önceki paylaştığım video'nun devamı niteliğinde yine bir The Defenders çekimi; bu sefer Charlie Cox, daradevil kostümü ile çekimlerde. Gerçi ben pek seçemedim ama olsun :)

Spoiler

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    380
heroson

@rabiadelpueblo en başından beri odaklanılan siyah siluet Daredevil  X9VWdO.png. 2 tekrarla bitirmişler ayrıca bu sefer :foleyo:.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
simunye    0
simunye

Başlangıç tarihi belli mi?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    45
hirako shinji

@simunye eylül diyor imdb'de

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    528
zarat

Ne diyelim el mecbur bekleyeceğiz, eylül olsun o zaman. Umarım orada Punisher' i da görürüz , ortalığı şenlendirir :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    697
hasangdr

V0PpQy.png

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    528
zarat

Hasarlı Kahramanlar galerisi  DEFENDERS.  Bu sebepledir ki, her bir üyesi insanı bir yerlerden yakalar ve kendi dünyalarına çeker. Ben bu ekibe hasarlıların en hasarlısı, hem fizyolojik hemde psikolojik yaraları ile çıldırmanın eşiğinde olan PUNISHER' ı da dahil ederdim. Uçuk kaçık güçleri olmayan kendi trajedileri içinde ellerine geçen bir takım güçler ile hasbel kader kahraman olmak durumunda kalmış sıradan insanlar. İnsan onları gördüğünde her biri ayrı bir  dramı yaşayan bu insanlara istemsiz bir acıma da duyuyor. Iron Fist hariç hepsi feleğin çemberinden bir şekilde geçmiş şehir denen vahşi habitatın bir parçası olmayı başarmışlar. Daha 10 yaşında bir çocukken ailesini kaybedip yetişkinliğe kadar olan hayatını bir manastırda geçirmiş, naif ve çocuksu bir damarın hep içinde bir yer bulduğu trajedi kahramanı. Bu sebeple hayata bakışı ve algısı diğerlerine göre masum kalmıştır. Hepsine  bu sebeplerden dolayı siz onlara isterseniz, Uyumsuzlar da diyebilirsiniz. Aralarında sadece Matt Murdock iyi bir eğitim almış, kısıtlı da olsa bir sosyal çevre oluşturabilmişse de ilişkilerindeki sorunlar bu görece pozitifliğe her zaman gölge düşürür. Bu UYUMSUZLAR'ı bu hasarlıları kendime hep bulmuşumdur. Iron Fist de arz-ı endam ettiğine göre artık şafak sayma zamanı gelmiştir. :oleyodp:

, zarat düzenlendi
  • Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    697
hasangdr

18 Ağustos'ta yayınlanacak.

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Marvoldo Riddle    213
Marvoldo Riddle

Cool :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    96
dagon

Matt, sanırım direk duruşmadan çıkmış da gelmiş dövüşmeye. Muhtemelen tarihi açıklamak için sonradan çekilmiş bir video. Ama yakın zamanda tanıtımlara geçeceklerini sanmıyorum.

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    697
hasangdr
Spoiler

hasangdr, 22.03.2017 - 18:42 tarihinde yazdı:

V0PpQy.png

HD.

mkr4jy.jpg

, hasangdr düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.