Jump to content
kizancik

TTnet (TürkTelekom)

Recommended Posts

beyb    2
beyb

Başkasının adına ait sabit hatlı internetimiz vardı. Sözleşmemiz bitince bu hat üzerinden kendi adımıza yeni bir hat açtırıp yeni tarife ile kullanmaya başladık interneti. Eski kullandığımız tarifede online işlemlerde kota sorgulamada kaç gb indirme yaptığım gözüküyordu. Bunda bakıyorum 2 aydır 0 gb yazıyor, oraya bir türlü işlemiyor nedense. Bunu müşteri hizmetlerine söylüyorum adamlar 2 gündür direk arıza kaydına bağlıyor şaka gibi :D Hayır adamlar adam akıllı beni dinlemiyorlar da, derdimi anlamak istemiyorlar sanırım. Her neyse bu indirme şeysini başka nasıl görebiliriz?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ayguno    259
ayguno

Yeni müşteriyi (sizi) memnun etmek için kota uygulamıyor olabilirler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rapley    3
rapley

Selamlar, yeni adresimde fiber bağlatmayı düşünüyorum ama önceden kullanmadığım için birkaç sorum olacak. Fiber kullanırken DNS değişikliği yaparsan hızın düşüyor diye bir şey duymuştum, böyle bir şey var mı gerçekten? Eğer öyleyse boşuna yüksek pakete para vermeyeyim, DNS kullanmadan internete girmek pek akıl işi değil zira. :D

Bir de yine fiber için torrent kullanımında sıkıntılar olabiliyor demişlerdi. Bu iki konuda beni aydınlatırsanız müteşekkir olurum. :fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Cihan Ünlü    5
Cihan Ünlü
rapley, 13.08.2017 - 22:19 tarihinde yazdı:

Selamlar, yeni adresimde fiber bağlatmayı düşünüyorum ama önceden kullanmadığım için birkaç sorum olacak. Fiber kullanırken DNS değişikliği yaparsan hızın düşüyor diye bir şey duymuştum, böyle bir şey var mı gerçekten? Eğer öyleyse boşuna yüksek pakete para vermeyeyim, DNS kullanmadan internete girmek pek akıl işi değil zira. :D

Bir de yine fiber için torrent kullanımında sıkıntılar olabiliyor demişlerdi. Bu iki konuda beni aydınlatırsanız müteşekkir olurum. :fl:

Böyle bir sorun yaşaman söz konusu değil.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    120
zapp brannigan

Uzun süredir bağlantıda sıkıntı yaşamıyordum. Bugün download hızında sıkıntı oldu. Modemi aç-kapa tekrar başlattım. Yine sürünüyor hız. Hız testi yapayım dedim, baktım 2,86 mb hız!

Daha kotanın yarısı dolmadı, dolduğunda bile 5 civarı oluyor hız. 444 0 375'i arayıp arıza kaydı bıraktırdım. Sonra mesaj geldi "ekipler inceliyor, 48 saat içinde çözülecektir" minvalinde. İşin yoksa -çözülmezse daha önce- 2 gün daha süründüren hızla kullanmak zorundayım. Tabii kota işleyecek ve dolduğu gün zank diye kesecekler hızı. Sıkıntı oldu içime bu. Uğraştırmazlar umarım...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Lazarus
    Lazarus Admin
  • yoruk
    yoruk Admin
  • Tuğrul Akça
    Tuğrul Akça Admin

Bizi takip Edin

FACEBOOK

TWITTER

Değerli Üyeler,

Forumumuza eklenmiş küçük bir özelliği not etmek isteriz. Artık editörden bir URL linki eklediğinizde o sitenin faviconu otomatik olarak çekildecek ve sol başında gösterilecektir. Aşağıdaki örnekler gibi:

Clipboard01.jpg

Değerli Üyeler,

Forumumuza eklenmiş küçük bir özelliği not etmek isteriz. Artık editörden bir URL linki eklediğinizde o sitenin faviconu otomatik olarak çekildecek ve sol başında gösterilecektir. Aşağıdaki örnekler gibi:

Clipboard01.jpg