• Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
    • Putte

Portalımızın Yeni Arayüzü   23-07-2017

Nihayet sonuna vardık ve artık saatler kaldı sadece...      
Ecthelion

-Anime Kafe-

Bu konuda 243 ileti var

Kahve eşliğinde, hatta mümkünse nargile de olsun, muhabbetimize kaldığımız yerden devam edelim. PPkEGN.gif

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Buranın ilk mesajı benden olsun. :D Son zamanlarda Tales of Zestiria'ya sardım. Oyununu dört saat oynadım, dün de animesine başladım. 0 ve 1. bölüm olmak üzere iki bölümü izledim. Şimdi de ikilem de kaldım. İkisini aynı anda mı götürsem yoksa animeyi mi bitirsem önce? :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

O animeyi yeren de var öven de. Elbette ufotable gene görseli coşturmuştur da, senaryo güzelliği açısından bir şey diyemem.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Animesine ve oyununa taze başlamış biri olarak diyebilirim ki. İzlediğim iki bölüm itibariyle uyarlama olmuş. Oyunun ortamı net bir şekilde izleyiciye verilmiş. Ancak ilerleyen bölümlerde oyunun duşına çıkıp kendini bozmuşlarsa o konu da bir şey diyemeyeceğim. İlerleyen zamanlarda oynayıp-izleyip fikir sahibi olabilirim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
1 hour ago, bLueeekun said:

Animesine ve oyununa taze başlamış biri olarak diyebilirim ki. İzlediğim iki bölüm itibariyle uyarlama olmuş. Oyunun ortamı net bir şekilde izleyiciye verilmiş. Ancak ilerleyen bölümlerde oyunun duşına çıkıp kendini bozmuşlarsa o konu da bir şey diyemeyeceğim. İlerleyen zamanlarda oynayıp-izleyip fikir sahibi olabilirim.

Tales of Zestiria: Doushi no Yoake'yi izlemiş miydin Özkan? Animeden önce izlemeni tavsiye ederim. :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Persona serisine bulaşmayı düşünüyorum. Çok uzun zaman önce izleyecektim ama iyi ki izlememişim. Persona: Trinity Soul serisi de varmış daha eski tarihten. Arşive kattım. Önce onu bitirip Persona 3, Persona 4 ile falan devam etmeyi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Merhaba sayın animeciler. Özlemişim buraları. :P

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Animeciler yine kafede toplanmış. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
6 minutes ago, KmE said:

Animeciler yine kafede toplanmış. :D

Ya nereye toplanacaktık beyefendi? :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

En iyi anime FMA: B'dir diyip, mesajı verip bu bölümden kaçıyorum :DB|

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

one piece movie gold u seyredin derim. Gayet güzel olmuş. Ana konuyla alakasız ama kendince iyi bir konusu var. Sadece animelerde olan kötü adamın sorunlu geçmişi olayınısevmedim. Tamam sorunlar yaşamışsın ama 40 katını başkalarına yaptın.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Son zamanlarda fazla sessiz de olsa burayı tekrar gördüğüme çok sevindim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yeni açılan anime başlıkları veya altyazılarda etiket kısımlarına; Spring 2017, winter 2017, summur2017 vb vb tarihleriyle birlikte etiket koyulması o yıl içerisinde çıkan animeleri listelemek için gayet güzel olacaktır.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Son birkaç aydır çocuklar çılgınlar gibi Crayon Shin-chan izliyorum... Lâkin seriyi insanlara önerebilir miyim hâlâ kararsızım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Anime Kafe de buradaymış. <3 Özledik.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, DobyWan said:

Tales of Zestiria: Doushi no Yoake'yi izlemiş miydin Özkan? Animeden önce izlemeni tavsiye ederim. :)

Demin ona bi göz gezdirdim. 0. ve 1. bölüme benzer bi bölüm olmuş.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Anime serisi "New Game!" için yeni sezon haberi geldi!

1486902348-783380a183f3b5785ce96fa27f0f2

Serinin adınındsa "New Game!:  ~Next Level~ " olarak yayınlanacağı duyuruldu! Serinin 1. sezonunu keyifle izleyenler için güzel bir haber olsa gerek.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Mesajı silmek istedim ama beceremedim -ki bu haberler için konu yeri varmış, yeni fark ettim. =d

, CloudT düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Uzun süre sonra yeni bir seri izledim(Ergo Proxy). Güzel seriydi ama ikinci yarısında bi düşüş oldu, ilgimi kaybettim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Anime izleyecek vaktim yok, kafeye geleyim dedim çaylar Ecthelion'danmış.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.