Jump to content
Ecthelion

-Anime Kafe-

Tavsiye Edilen İletiler

Ecthelion    345
Ecthelion

Ayıpsın, Da-Hong Pao servisimiz var. Krallara layık.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ARE-YOU-SURE    147
ARE-YOU-SURE

Çok alakasız mı olacak bilmiyorum; her yere, herkese yazıyorum o yüzden burada da yazacağım.

Elinde God Eater altyazıları olan var mı acaba  :D

tarihinde ARE-YOU-SURE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ryuga    66
Ryuga

Ehehe ben de ibr selam vereyim yeni siteyle beraber. Belki biraz daha aktif olurum artık eskisine göre. :P

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
darkness_age    190
darkness_age
11 minutes ago, Ryuga said:

Ehehe ben de ibr selam vereyim yeni siteyle beraber. Belki biraz daha aktif olurum artık eskisine göre. :P

Ol ol. Anime bölümü şenlensin artık ya :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
The Black    127
The Black

Bu maskın ağırlığı üzerime bu sefer düşmez umarım. :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ecthelion    345
Ecthelion

Bana sorarsan Otaku tag'i olmamalıydı, uzun zamandır işlevsiz. Chat'te diyecektim de sonra vazgeçtim.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kusotaku    170
Kusotaku

Niye ya, Otaku candır. :D @Ecthelion

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
jubal    2
jubal
10 hours ago, bLueeekun said:

Buranın ilk mesajı benden olsun. :D Son zamanlarda Tales of Zestiria'ya sardım. Oyununu dört saat oynadım, dün de animesine başladım. 0 ve 1. bölüm olmak üzere iki bölümü izledim. Şimdi de ikilem de kaldım. İkisini aynı anda mı götürsem yoksa animeyi mi bitirsem önce? :D

İkinci sezonu oyunun senaryosundan ayrılıyor. İlk sezonda da değiştirilen yerler varmış. Bu nedenle oyununu oynayanlar şu ara animeyi yerden yere vurmakla meşgul.

Oyunu oynamayanlar içinse anime oldukça güzel ilerliyor. Ufotable animasyonlara epey abanmış.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
kenshin    1
kenshin

Tales of Zestiria animesinin altyazısı var mı sizde? 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
darkness_age    190
darkness_age
11 hours ago, Ecthelion said:

Bana sorarsan Otaku tag'i olmamalıydı, uzun zamandır işlevsiz. Chat'te diyecektim de sonra vazgeçtim.

Otaku olmazsa olmaz. Yoksa animeciler ne yapacak? Her animesever çevirmen olamaz. Otaku maskı bu nedenle önemli bence.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ecthelion    345
Ecthelion

Otakular iş mi yapıyor? Onu bıraktım siteye mi giriyor? Darılmaca gücenmece yok, herkes şapkasını önüne koysun ve bi' düşünsün. Aktif bir tag değil, ben de mühendis kafasıyla derim "o zaman niye var" diye.

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
darkness_age    190
darkness_age
4 minutes ago, Ecthelion said:

Otakular iş mi yapıyor? Onu bıraktım siteye mi giriyor? Darılmaca gücenmece yok, herkes şapkasını önüne koysun ve bi' düşünsün. Aktif bir tag değil, ben de mühendis kafasıyla derim "o zaman niye var" diye.

Bir başka mühendis kafasıda ki meslektaşız sorunun nazil çözüleceğine ve gelistirilecegini düşünür. Ben masktan umutsuz değilim. Yeni site yeni başlangıçlar

Bence olur :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ecthelion    345
Ecthelion

Büyük umutlar, yeni başlangıçlar. happy-onion-head-emoticon.gif?1292862507 Umarım dediğin gibi olur, ne diyim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun
3 hours ago, Ecthelion said:

Bende umutluyum ama katılmamak elde değil. Umarın eski aktifliklerine kavuşurlar.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CloudT    64
CloudT

Emek verilerek açılan (her konuya olmasa da) konulara cevap yazmak, aktifliği arttırır. Genelde açılan konuların "okumamışlar bile" düşüncesinden dolayı bir süre aktif olarak paylaşım yapanlar da artık yapmıyor. Dolayısıyla elde var 2-3 kişi ve onlar da giderse doğal olarak forumun aktifliği sorgunlamaya başlar. En başta stabil bir kitle oluştursak yeni üyelerin çekilmesi de kolaylaşır. Bu da hem aktifliği hem de keyfi arttırır. Bu yazı da şimdiden not olarak bi' köşede dursun.

tarihinde CloudT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.Hate    266
Mr.Hate

Selam Minna-San, kahvemi aldım, sohbete kaldığımız yerden devam edelim. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
monstertrio    3
monstertrio

Zorlamayalım arkadaşlar fazla. Site yeni açıldığı için belki 1 ay kadar hareketli olur ama sonrasında tekrar eskisi gibi sessizleşecek. Devir değişti.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
kym    54
kym

Altyazılar ne kadar desteklerse, burası da o kadar aktif olacaktır.

Ama unutmamak lazım ki, "biz her tür animeyi izletiriz" kafasındaki siteler (çevrimiçi izletenlerden bahsediyorum) ve satırı tutmaz, sebebi bozuk altyazılarıyla ortamda oldukça da işimiz zor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kanpuu    132
Kanpuu

Bu durumu açıklamak için "şiş kebap" tam oturuyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Baryshx    79
Baryshx

Şu çeviri etkinliğide yarım kaldı. Bari, biri veya birileri üstlensede ihya olsak ;)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.