Jump to content
OnurD

Breaking Bad (2008-2013)

Tavsiye Edilen İletiler

OnurD    30
OnurD

MV5BMTQ0ODYzODc0OV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDk3

Breaking Bad
  9.5/10
  9,2/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Suç, Dram, Gerilim
  • Dil
    İngilizce, İspanyolca
  • Süre
    49 dk
  • Vizyon Trh
    20 Ocak 2008

IMDb ID tt0903747

Breaking Bad (2008)

Bir Zamanlar Bir Kimya Öğretmeni Zincirleme Bir Tepki Başlattı! Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White'ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor. Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi... Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı. The X-Files'ın yapımcısı Vince Gillian'ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor. Walter, eşi ve engelli oğlu Jr. ile New Mexico'da tüm hayatını kurallara göre yaşayan kendi halinde bir kimya öğretmeniyken, ölümcül safhada akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Yaşamak için iki senesi kalmıştır. Bu haberle sarsılan White, hayatının denklemini değiştirir. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşür... Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır. Ancak işler kontrolden çıkar. Basit bir aile babasının uyuşturucu çetesinin elebaşına dönüşmesinin komik ama aynı zamanda duygu yüklü hikayesini kaçırmayın. Hele Malcolm in the Middle'ın babası Bryan Cranston, Emmy'ye aday gösterilen ve "Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanan Walter rolünde hayatının performansını sunarken.
Son güncelleme

Walter White bir lisede kimya öğretmenliği yapan, evin mortgage taksitlerini zar zor ödeyen orta yaşını geçmiş bir adam. Engelli bir oğlu var ve eşi yeni bir bebek bekliyor. Tam bu sırada Walter akciğer kanserine yakalandığını öğreniyor. Sadece 6 ay ömrü kalmış.

İyi aile babası Walter öldükten sonra çocuklarını ve eşini beş parasız bırakmak zorunda kalacak. Hayatını değiştirecek bir plan yapmak zorunda. Walter kimyacı kimliğini uyuşturucu üretiminde kullanmaya karar veriyor. Eski öğrencisi Jesse Pinkman'ı da dahil edip, bu karanlık dünyaya adımını atıyor. Artık Walter White yok, onun yerine Heisenberg geçti.

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Heisenberg    0
Heisenberg

O kadar devam eden salakça diziler varken, bu başyapıtın sonlanmasına anlam veremiyorum.

Spoiler

Walter White ölemez , ölmedi hep içimizde yaşayacak :D 

tarihinde Tuğrul Akça tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    445
byesiler

Bence yerinde bitti.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Erkan    107
Erkan
Spoiler

Heisenberg ölmeseydi iyiydi.

Hd olarak baştan izleme hayalim devam ediyor. Çok keyifler ve çok gerginlikler hissettirdi bize Walter reis.

tarihinde zisxiri tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
akar1m    12
akar1m
Spoiler

spoiler şeysini koymayı unuttmuşsun @Erkan 

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    802
zarat

Uygun zamanda beni de bir tekrar yapma hayalim var ama sürekli erteleyip duruyorum, nedense O.o

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Lorem Ipsum    0
Lorem Ipsum

Diz boyunca süren gerilimli anlar ve özellikle "Say my name" sahnesini aklıma gelince baştan sona tekrar izlemek istedi canım. İş bu vesileyle W.W. Reis'i saygıyla anmadan olmaz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dantes    181
Dantes

Hâlâ arada açıp izlediğim muazzam bir video. Tabii bitirmeyenler bakmasın, bir dolu spoiler var.

• Beğeni 4

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
akar1m    12
akar1m

@Dantes eline sağlık süpermiş.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ali    1
Ali

@Dantes süper bir video teşekkürler

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
sauron    14
sauron
Spoiler

heisenberg-writing-on-the-wall-11.jpg

3 kere izleyip bitirdiğim başyapıt. Bişeyi çok sevince takıntı oluyor bende, Yüzüklerin Efendisi serisinde de durum aynı. Dizi hakkında bişeyler yazacak olsam sayfalarca yazarım sanırım. Boşluğunu doldurabilmiş bi yapım yok daha benim için. Better Call Saul ile kendimizi avutmaya çalışıyoruz. İyi haber, Gus Fringe'i Better Call Saul'un yeni sezonunda görünecek. Sanırım Jesse Pinkman karakterini de göreceğiz. Aaron Paul bir eğlence programında bununla ilgili açıklama yapmıştı. Belki ilerleyen sezonlarda Walter White karakterini de görürüz.:heart:

tarihinde sauron tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
walkerfillis    0
walkerfillis
Spoiler

Walter'ın ölümüyle diziyi bitirmeleri yerinde bir davranış oldu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Vikernes    14
Vikernes

Hala ara ara o muhteşem finali açıp izlerim. Tam bir başyapıt.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
sriderya    2
sriderya
Vikernes, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Hala ara ara o muhteşem finali açıp izlerim. Tam bir başyapıt.

Bir başyapıt olduğunu fikrine tamamen katılıyorum. Heisenberg reisi kolay kolay unutamayız. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Vikernes    14
Vikernes

Ayrıca bu başlık altında @Taşkano'ya da selam çakmadan olmaz. Diziyi daha da mükemmel hale getiren bir detaydı kendisi. 

tarihinde Vikernes tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CinTonik    183
CinTonik

Son sezonu biraz sündürmeyle geçmiş olsa da heyecanı, sürükleyiciliği tartışmasız bir diziydi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
yolgezer    7
yolgezer

Halen izleyemedim. Tüm sezonları var elimde, defalarca indirdim ancak kaliteli ve sorunsuz bir versiyonuna bir türlü denk gelemedim. Öylece duruyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NeC    172
NeC
yolgezer, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Halen izleyemedim. Tüm sezonları var elimde, defalarca indirdim ancak kaliteli ve sorunsuz bir versiyonuna bir türlü denk gelemedim. Öylece duruyor.

Ne gibi kalitesizlik ya da sorun oluyor ki?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MidNighT    43
MidNighT

İzlerken efsane olan diziler arasında yaptığı finalle efsane kalmayı başaran bir dizi. Ne fazla uzatıp sıktılar, ne de erken bitirip üzdüler; bence de tam yerinde bitti. Ve tabii ki bir başyapıt.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
mangdasire    64
mangdasire

Geç de olsa tüm bölümlerini büyük bir beğeniyle izledim. Adamlar yapmış gerçekten.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk