Jump to content
Ecthelion

Legend of the Galactic Heroes (??.04.2018)

Tavsiye Edilen İletiler

Ecthelion    236
Ecthelion

Üstat, çok akıllıca bi' karar vermişsin. :beer: Görüp görebileceğin en sağlam siyasi yapımlardandır. Yalnız, 110 bölümün ilk 2 bölümünü değil de, Overture to a New War filmini izle derim. Her türlü katlar. Bütün yapımlarının blurayleri var, eski bir seri olsa da. Bu filmin de 1080p'si mevcut tabii.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.668
elbais
Ecthelion, 10 dk önce tarihinde yazdı:

Yalnız, 110 bölümün ilk 2 bölümünü değil de, Overture to a New War filmini izle derim

Bir kaç bölüm izledikten sonra bunu görüp download etmiştim zaten. Ne var ne yok izleyeceğiz canım, mevzuya yüzeysel yaklaşmak bize yakışmaz bro :oleyobira:

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kanpuu    111
Kanpuu
elbais, 58 dk önce tarihinde yazdı:

44,5 gb lık 110 bölüm downloadı ile animede onlaynım :tara:

Benim depo harddiski sana göndersem benim için kopyalayıverir misin sana zahmet? Ben onu indirmeye çalışsam daha uzun sürer.:dansaleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.668
elbais
Kanpuu, 29 dk önce tarihinde yazdı:

Benim depo harddiski sana göndersem benim için kopyalayıverir misin sana zahmet? Ben onu indirmeye çalışsam daha uzun sürer.:dansaleyo:

Adana _ İstanbul arası HDD'nin zarar görme riskine girmeyelim bence ;) DVD'ye atar kargolatırım sana, ÖM'den adresini gönder gelsin :superman:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kanpuu    111
Kanpuu
elbais, 2 sa önce tarihinde yazdı:

Adana _ İstanbul arası HDD'nin zarar görme riskine girmeyelim bence ;) DVD'ye atar kargolatırım sana, ÖM'den adresini gönder gelsin :superman:

Ben sana iki tane 32gb usb göndereyim en iyisi. Seni dvd masrafına sokmayayım. :bananek:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.668
elbais
Kanpuu, 21 dk önce tarihinde yazdı:

Ben sana iki tane 32gb usb göndereyim en iyisi. Seni dvd masrafına sokmayayım. :bananek:

Olur, nasıl istersen ;) Her şekilde hallederiz, sorun değil :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dantes    187
Dantes

Savaş sahneleri içimi bi' kıpraştırmadı değil. Malûm, orijinal seri eski olduğundan savaş sahneleri görsellik açısından biraz yavan kalıyordu. Burada güzel bir CGI kullanımıyla izleyenlere görsel şölen yaşatacaklar gibi duruyor. (bknz: Uchuu Senkan Yamato 2199

Karakter çizimleri konusunda eskisini yeğlesem de bu da kötü sayılmaz. Karakterlere daha modern bir görünüm kazandırmak istemişler, ne diyelim. Kircheis'ın Akashi kopyası yapılması olmamış ama. :fool: 

Reinhard rolünü kesin Mamoru Miyano'nun kapacağını daha proje ilk açıklandığında demiştim @Ecthelion'a. Bu ortamda daha iyisi de zor bulunur zaten. Ama benim asıl merak ettiğim Oskar von Reuenthal reyiz ile Oberstein'ı kimin seslendireceği. Reunthal'e Norio Wakamoto üstattan başka kim gider bilemiyorum. Nakata Ouji'ye verirler rolü belki. Oberstein'ı da Junichi Suwabe seslendirecek. At fava bekle :oleyo:

Çok zor da olsa umarım orijinalini pek aratmayan bir yapım olur.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ecthelion    236
Ecthelion

Oberstein için daha iyisi olamaz zaten, arkadaş Groşular rolüyle estirdiydi. Tam Obersteinlık ses o. Reuental'i de Ouji kotarır gibi, ama hiçbiri Wakamoto reyizin sesiyle aşık atamaz:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk