Jump to content
DiNozzo

Shameless (2011)

Tavsiye Edilen İletiler

DiNozzo    109
DiNozzo

Shameless-First-Season.jpg

Shameless
  8.7/10
  8,3/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Komedi, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    46 dk
  • Vizyon Trh
    9 Ocak 2011

IMDb ID tt1586680

Shameless (2011)

Chicago'nun varoş mahallelerinden birinde oturan Gallagher ailesinin etrafında geçen zaman zaman komik, zaman zaman ise yürek burkan olayları anlatıyor. Frank Gallagher, 6 çocuk sahibi bekar bir babadır. Ama baba demeye bin şahit isteyen bir adamdır. Oldukça sahtekar ve çıkarcı bir adam olan Frank aynı zamanda da alkolsüz tek bir dakika bile geçirmemektedir. Frank'in 6 çocuğu ise babalarından bağımsız tek başlarına hayatlarını sürdürmeyi kendi aralarında koordine olarak başarıyorlardır.
Son güncelleme

Chicago'nun varoş bir semtinde geçen dizi; altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarını anlatılmaktadır. Evin reisi olan Frank Gallagher (William H. Macy) sahtekar, alkolik ve utanmaz bir babadır. Fiona Gallagher (Emmy Rossum) ise kardeşlerin en büyüğü, fedakâr bir o kadar da belayı üstüne çeken karakter. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.

tarihinde Kornsky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon    74
SirRonyon

shameless 7.sezon ile ilgili görsel sonucu

7. Sezon

Bu diziye gerçekten hayret ediyorum, aradan bunca sezon geçti, tüm karakterler çok değişti, büyüdüler gözümüzün önünde ama hikaye sanki izlediklerimiz gerçek insanların hayatlarıymış gibi akmayı sürdürüyor. Yani bu değişimi bu kadar doğal verebilmek ciddi bir başarı bence. Yaptığı işi bu kadar kaliteli yapan bir dizi kendi alanında yok sanırım. Daha böyle on sene devam etse izlerim, ki bunu en sevdiğim diziler için bile söyleyeceğimi sanmıyorum. Uzamasın da dizi bozmadan bitsin derim hep. Neyse, yine her zamanki kalitesinde bir Shameless sezonu izledik, hala başlamayan varsa durduğu hata. 

9/10

tarihinde Kornsky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alextacy    0
alextacy

tv'de tesadüf bir bölümünü izledikten sonra bütün sezonlarını indirip izledim, çok güzel dizi, hararetle tavsiye ederim, sanırım yeni sezon haziran veya sonrasında gelecek 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TheodoreDogg    71
TheodoreDogg

7.sezonda Ian'ın bütün sahnelerini geçiyoruz neredeyse. Bu çocuk ne ara böyle abazan bir gence dönüştü. En hafif tabirle nasıl söylenir bilmiyorum ama cılkını çıkarttılar artık. Fiona bile bir nebze durgunlaştı ama arkadaş bu Ian nedir böyle ya? Sürekli öpüşmesini, sevişmesini mi izleyeceğiz anlamıyorum ki! Çok fazla abartmışlar cidden. Her bölüm 5 dakika kısalıyor böyle böyle. 1-2 bölüm olsa neyse de, hakikaten bir yerden sonra ''Yeter ya'' diyorsunuz.

tarihinde TheodoreDogg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eragerous    0
eragerous
TheodoreDogg, 24.10.2017 - 02:12 tarihinde yazdı:

7.sezonda Ian'ın bütün sahnelerini geçiyoruz neredeyse. Bu çocuk ne ara böyle abazan bir gence dönüştü. En hafif tabirle nasıl söylenir bilmiyorum ama cılkını çıkarttılar artık. Fiona bile bir nebze durgunlaştı ama arkadaş bu Ian nedir böyle ya? Sürekli öpüşmesini, sevişmesini mi izleyeceğiz anlamıyorum ki! Çok fazla abartmışlar cidden. Her bölüm 5 dakika kısalıyor böyle böyle. 1-2 bölüm olsa neyse de, hakikaten bir yerden sonra ''Yeter ya'' diyorsunuz.

Hocam USA ' da Eşcinsellere yönelik rahatlığı sağlamak huzuru tutturmak için çoğu dizide eşcinsel eylemlere rastlayabilirsin. Bizim ülkemizde pek göremediğimiz birşey bizde ayıp pis saçma birşey olarak gösteriliyor ama onlar olaya daha sağlıklı bakabiliyorlar. İnsanlar dışarıda böyle eşcinsel bireyleri gördüklerinde bunu normal karşılasınlar diye artık birçok dizide filmde bunlara rastlamak çok kolay. Bence Bunu abazalık olarak değil farkındalık olarak görsen daha iyi olur :) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk