Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
NeC

Assassin's Creed (2016)

Recommended Posts

NeC    164
NeC
ASSASSIN'S CREED

large.AssasinsCreed_Kapak02.jpg

Konusu

Genetik kodunun kilidini kırması ile atalarının hatıralarına erişim sağlayabilen Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanya'sında yaşayan atası Aguilar'ın maceralarını kendi hafızalarında yer alacak kadar canlı bir şekilde deneyimler. Gizli bir topluluk olan Suikastçiler'in soyundan geldiğini öğrenen genç adam yeni kazandığı beceriler ile baskıcı ve güçlü organizasyon Templer'ın karşısına çıkar. Callum, günümüzde de varolan Templar organizasyonunu alt etmek için geçmişindeki bilgi ve tecrübesini kullanacaktır.
Michael Lesslie’nin orijinal senaryosundan çekilecek filmin yönetmen koltuğunda Justin Kurzel otururken filmin başrolündeki suikastçi Callum'u ise Michael Fassbender canlandırıyor. Filmin kadrosunda Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Khalid Abdalla, Michael K. Williams gibi isimler yer alıyor.

ASSASSIN'S CREED RESİMLERİ

ASSASSIN'S CREED FRAGMANI

ASSASSIN'S CREED FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 23 ARALIK 2016

Assassin's Creed
  5.9/10
  5,2/10
  • Ülke
    İngiltere, Fransa, Malta, ABD, Tayvam, Kanada, Hong Kong
  • Tür
    Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce, İspanyolca, Arapça
  • Süre
    115 dk
  • Vizyon Trh
    13 Aralık 2016

IMDb ID tt2094766

Assassin's Creed (2016)

Ölüme mahkum edilmiş bir suçlu olan Callum Lynch (Michael Fassbender), Abstergo Industries adında çok zengin bir şirket tarafından ele geçirilir. Şirketin büyük yatırım yaptığı Animus Projesi, kişilerin atalarından kalan ve genlerine işlenmiş hatıra ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanyol Engizisyonu döneminde Suikastçiler adıyla bilinen bir örgütlenmenin üyesi olan Aguilar de Nerha'nın akrabası olduğunu öğrenir ve onun hatıralarıyla yeniden yüzleştirilir. Bu esnada atasının olağanüstü yetenekleriyle donanan Lynch, Suikastçiler'in o dönemki en büyük düşmanı olan Tapınakçılar'ın günümüzdeki temsilcileriyle mücadele etmeye hazır hale gelecektir.
Last update:

, hasangdr düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
borrang    15
borrang

beklentiyi çok üst seviyede tutmamalı, bir kaç kovalama sahnesi hariç birşey yok. sanırım devam edecek...

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ilhanbrnn    18
ilhanbrnn

Oyun serisine yakışmayan bir film izlemiştim sanki. Umarım devam filmi daha iyi olur

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Vikernes    11
Vikernes

Assassin's Creed serisini oynayanlar için hayal kırıklığı bir film. Tabi Assassin's Creed oyun serisi içerisinde bile birçok hayal kırıklığına imza attı. Özellikle Ezio'dan sonraki oyunlar eski tadı veremedi. Filminde Assassin's Creed 2'deki ruhu görmek isterdim... Yine de yerden yere vurmamak lazım. Oyunu oynamamış birinin beğeneceğini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Paradigma    69
Paradigma

Oyunları oynamadım konusunu ufaktan biliyorum. Filmde film havası yok; replikleri söyleme biçimleri bile yapay. Oyun ortamı mı yaptılar diyeceğim kendi ayaklarına sıkmak olur. Bu ekibe gerçekten oldukça yüzeysel, kör göze parmak mesajlı senaryo falan handiyse rahatsız oldum filmden.

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
orijinaryus    67
orijinaryus

Ben çok beğendim. İyi ki sinemada izlemişim dediğim bir film. kuruşuna kadar haketti aldığı parayı benden. Oyununu oynamadığım için mi yoksa beklentiyi yükseltmediğim için mi bilmiyorum fakat güzeldi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
yessör    8
yessör

Sinemada izlemeye fırsat bulamadığım ve ancak izleyebildiğim filmi bitirdikten sonra iyi ki sinemada izlemeye gidememişim dedim. Heyecan veya aksiyon arıyorsanız bir başka filmi izlediğiniz de elde edeceğiniz şans buna göre çok daha yüksek olacaktır. Normalde sonunu görebileceğim filmleri seçip izlerim fakat bu filmi "ismi,şöhreti" olmasa 55.dakikasında kapatacaktım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
cypress    63
cypress

Oyunlarını hiç oynamadım ama az çok konusunu biliyorum. Daha önceden olumsuz eleştiriler çok olduğu için de beklenti düzeyim en düşükte izledim filmi. Fakat ben beğendim. Oyunculuklar çok iyi değil evet ama aksiyon, gerilim ve hikaye bence yerindeydi. İzlerken hiç sıkılmadım ve aksine keyif aldım. Bence izlenmesi gereken bir yapım. :28:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    96
dagon
cypress, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Oyunlarını hiç oynamadım ama az çok konusunu biliyorum. Daha önceden olumsuz eleştiriler çok olduğu için de beklenti düzeyim en düşükte izledim filmi. Fakat ben beğendim. Oyunculuklar çok iyi değil evet ama aksiyon, gerilim ve hikaye bence yerindeydi. İzlerken hiç sıkılmadım ve aksine keyif aldım. Bence izlenmesi gereken bir yapım. :28:

Eğer oyunları oynasaydın hiç böyle söylemezdin. Filmi izledikten sonra o kadar sinirliydim ki, başlığa eleştiri bile yazamadım. Çok çok büyük hayal kırıklığı. Şöyle söyleyeyim, filmin iki artısı vardı: Geçmiş sahnelerinin tamamen İspanyolca olması ve oyunlarda olduğu gibi tarihten ünlü bir kişiliğin rolü olması. Onun dışında berbat bir filmdi. Direk reboot yapmazlarsa, diğer film maliyetini bile çıkaramayacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    118
alpalp84

Ben bile sıfır beklentiyle seyrettim, beğenmedim. Oyunun filmi olmasını bir kenara attım sadece film olarak seyretseniz bile kötü.

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Clint    36
Clint

Oyunlarını bilmem, hiç birini oynamadım ama yine de yazık ettiklerini düşünüyorum eldeki malzemeye. Film çok kötü olmuş. İzlerken oldukça sıkıldım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RedClarK    0
RedClarK

Bende yeni izledim. Tek kelime yazık demek yerinde olacaktır. serinin 1 2 3 ve 4 .oyunlarını oynayan biri olarak yazıyorum. Çok değil ucundan EZIO nun hikayesini koysalar bu kadar kötü bir filim çıkmazdı ortaya. Devam filimi bile çekilmesin.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.