Jump to content
Pirpir

Kediler Hakkında Her Şey

Tavsiye Edilen İletiler

caglayan sel    33
caglayan sel

@Pirpir senin arkadaş kafa yapısı olarak erkek gibi duruyor ama o renkler itibariyle de öyle olmasının pek ihtimali yok :) Kendisi bir istisna olabilir mi?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
OnurD    30
OnurD

P04Y4O.jpg

Bu da bizim misafirimiz, henüz bir isim koymadık. Eşimle balkona bir kedi yuvası yaptık, mama ve su koyuyoruz taşındığımızdan beri. Birçok ziyaretçimiz oluyor hava soğuk veya yağmurlu olduğunda kapımızı açıyoruz devamlı ama tek bu cesaret gösterip girdi yaklaşık 3 ay önce. O günden beri ben eve geldikten yarım saat sonra balkon kapısında beliriyor. Kapıyı açıyoruz giriyor, takılıyor otel gibi en güzel yerde uyuyor, kendini sevdiriyor, yemeğini yiyor. Çok soğuk ve yağmurlu günlerde salmıyoruz, biraz da fazla tırsak geçen ay bir dayak yeme durumu olmuş 2 gün boyunca yemek yemedi ve giyinme dolabının arkasından kımıldamadı. Yatmadan önce kapıyı açıyoruz ve gidiyor ertesi gün yine aynı saatlerde geliyor. Sanırım bizi aldatıyor zira eşim bütün gün evde, geçen hafta 2 gün boyunca hiç görünmedi eve geldi ve leş gibi balık kokuyordu. 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    189
Pirpir

@OnurD bizimde boyle bir kedimiz vardi. Yillar sonra cocukluk arkadasimla konusurken bizim soyle soyle bir kedimiz vardi diye anlatirken bir de baktik ayni kediden bahsediyoruz! Kediler akilli varliklar :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MustafaALKAN    52
MustafaALKAN

13259105_1629125370732009_1785424514_n.j

• Beğeni 4

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    340
Uzunserdar

Saskin.md.jpg

tarihinde Uzunserdar tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    189
Pirpir
caglayan sel, 2/17/2017 - 09:25 tarihinde yazdı:

@Pirpir senin arkadaş kafa yapısı olarak erkek gibi duruyor ama o renkler itibariyle de öyle olmasının pek ihtimali yok :) Kendisi bir istisna olabilir mi?

Yok benim kizim disi :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
sauron    14
sauron

Bu da benim oğlum. İsmi Odin. Biz onun evcil hayvanlarıymışız gibi davranmayı seviyor. Canı isterse gelip sevdirir, canı istemezse de sen sevmek istersen kaçar, tırmalar. Çok cool bir hayvan sanki o bizi evde besliyormuş gibi bi havası var. Canı nası isterse öyle davranıyor. Ama yinede çok seviyoruz.:heart:

GBnG2V.jpg

P03GP7.jpg

tarihinde sauron tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
oTToMaNeK    78
oTToMaNeK

Şunu da şuraya bırakalım B|

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    802
zarat
oTToMaNeK, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Şunu da şuraya bırakalım B|

Olimpiyatlara soksak kesin madalya getirir. Müthiş atlet, hayran kaldım hay maşallah  :D

tarihinde zarat tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
namunsan    31
namunsan

@sauron Tam bir İngiliz asilzadesi B|

Kedilerin o umursamazlığı, yaptıkları saçma sapan hareketler falan çok seviyorum bu hayvanları.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nedural    24
Nedural

rkbawbl.jpg rwhA5Kb.jpg

Spoiler

Yoda; 11 yasinda, erkek. Istedigi zaman kendini sevdirir. Eve gelen-gideni kontrol eder. Alisveris posetlerine girmeye bayilir. Bos vakitlerinde TV seyreder.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    189
Pirpir

@Nedural senin kedin olduguna inanamiyorum :smurf: sacma ama sasirdim iste :D

tarihinde Pirpir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mickey    936
Mickey

Sahilyolu'nda jogging yaparken denk geldim. Patilerinin arasındaki şeye dikkat! 

20161011_153608.jpg

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
better    174
better

İşte benim favori ikilim xD

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MavericS    17
MavericS

nRrBPB.jpg

Benim Çaki paşam olmadan olmaz 

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.637
elbais

Elimde hiç digital fotoğrafı yok, 2001 yılında sonrasızlığa yürüdü; Paşa...

media_20170319_1.jpg

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    189
Pirpir

MavericS bir tane kedi olmadiigini biliyorum digerlerini de dokulun bakalim :fool:

@elbais daha sonra baska bir kedi almadiniz mi?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MavericS    17
MavericS

QaMrrZ.jpg

Buyurun efendim @Pirpir beşi biryerde yaptım sizin için. Tosununuz çok karizmatikmiş @elbais peşin satan gibi oturmuş, çok zordur insanın sevdiğinden ayrılması :(

tarihinde MavericS tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.637
elbais
Pirpir, Bir saat önce tarihinde yazdı:

@elbais daha sonra baska bir kedi almadiniz mi?

Yok, hiç düşünmedik almayı. Evin küçük oğluydu o, insanlarla çok özel ilişkiler kuran, sevgisini çok belli eden bir candı. Sanırım Valide Hanım'a çok zor geldiği için kimse teklifte edemedi. Sonrasında Valide alerjik astıma yakalandı zaten. Böylece sadece hatırasını yaşamak kaldı bize... 

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    189
Pirpir
MavericS, Bir saat önce tarihinde yazdı:

QaMrrZ.jpg

Buyurun efendim @Pirpir beşi biryerde yaptım sizin için. Tosununuz çok karizmatikmiş @elbais peşin satan gibi oturmuş, çok zordur insanın sevdiğinden ayrılması :(

@MavericS Jelibon'dan hic haberim yoktu :) Canga cok tatli kara kedim olsun isterdim vallahi.

Bende baska kedim olsun isterim de bizim kiz ister mi yoksa bana kuser mi onu dusunuyorum. Kediler birbirlerini nasil kabullendi maraz cikmadi mi?

@elbais bahsettiginiz kaybi cok iyi anliyorum. Tum hayatini cocuklarinin icine kedi tuyu kacar amanda hemencik cocuklari olur diye endiselenerek eve kedi kopek sokmayan annemi dun parktan topladigi kucuk kozalaklari yuvarlayip belki oynamak ister diye Sidika'ya ( tuylu kedi olur kendisi!) getiren bir annem var artik :)

Annenize Allahtan sifa dilerim umarim tekrar hayatiniza kucuk 4 ayakli bir sevgi pitircigi dahil edebilirsiniz :)

tarihinde Pirpir tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk