Jump to content

Kulüp Hakkında

Milli Takım ile ilgili düşüncelerimizi burada paylaşıyoruz. Kulüpçülük yapmak yasaktır!

 1. Kulüpteki son hareketler
 2. steg

  Maç Günü

  Şu 2. mi 3. torba mı ne meselesi varmış. Kaçırdım orasını, bilen var mı? Hoş çok da önemli değil ama
 3. birkante

  Maç Günü

  Başkanı, teknik direktörü değiştirsen ne yazar? bu zamana kadar hep böyle olmadı mı? kötü sonuç alınınca sürekli birilerine fatura kesildi. bizim futbolda fatura kestiğimiz zaman değil üretici olduğumuzda, futbolcu çıkarabildiğimiz zaman başarılı olacağız. caner erkin, arda turan gibi futbolcularla anca magazinde dolanır böyle kupalarda da havamızı alırız. erdemli, iş ahlaklı futbolcu lazım bize.
 4. Kingslayerr

  Maç Günü

  Cenk attı. Salak gibi yenilmeseydik şu İzlandaya belki şimdi Dünya kupasında olacaktık. Gerçi bu futbolla gitsen ne olacak ki. Yine hüsrana uğrardık. Ampute milli takımımızdaki ruhun 10'da biri olsa şunlarda yeterdi aslında.
 5. byesiler

  Maç Günü

  Çok kötüyüz. Bİraz heyacan yahu..az zevk alalım. Anca top çeviriyor. Böyle % 90 hakim olsan ne yazar.
 6. darkness_age

  Maç Günü

  Yine bize hüzün oldu Milli Takım Başka bahara artık
 7. Redgrave

  Maç Günü

  U17 milli takımı da Mali'ye 3-0 yenilmiş. Abilerinin izinden gidiyorlar.
 8. byesiler

  Maç Günü

  Umarım sekiz tane yerler. O pişmiş kelle Arda ise maaşını bağışlasın.
 9. LuftWaffe

  Maç Günü

  http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/millilerimiz-tarih-yazdi-avrupa-sampiyonu-turkiye-40605005 Trilyonluk eşşekler habu uşaklara baksınlar da az feyz alsınlar... Sahada mayına basması sonucu bacağından olan iki asker var, hiçbiri primdi tazminattı vs. istemediler. Arda ve Terim gibi ......çocukları iyi baksın, sıçtıkları boku yesin habu uşakların.
 10. elbais

  Maç Günü

  Bu takımın alternatifi yok değil, bak adamlar tek bacakla tarih yazıyor... Dün sahaya çıksalar şeref golü atarlardı hiç değilse
 11. birkante

  Maç Günü

  Bu ülkede çalışan başarılı insan kaçıp gidiyor başka diyarlara. gelmiş aamir khan insanlarımız ağlıyor zırlıyor bizde ne yönetmenler var da kıymetini bilen yok. elin hintlisi külliyeye çağrılıyor düşünün saçmalığı. bu her alanda böyle işi ehline verin artık. futbolda oyuncuların derdi ah 3 büyüklere transfer olsam teknik direktörlerde mali durumu sağlam, köftesi döneri bol olan takıma kendimi atsam ucundan kulağından yağışsam edalarında. bu kafada olanlar lütfen terkedin ülkeyi. 300 bin nüfuslu eti budu olmayan balıkçılara yenilip geliyorsun utanma arlanma olur insanda. hele o arda turan'ın stattan çıkışını gördünüz mü bilmiyorum? adam hiç sallamıyor çok üzgünüm yapamadık başaramdık üzgünüm türk halkından der ama adam milyarlık çantasıyla havalı ve trip atar gibi yürüyüp geçip gitti. adamlar futbol oynamıyor ticaret yapıyor sanki. caner erkin anca instagram'da keyif yapsın trilyonluk araçlara binsin. çok sinirliyim çok.
 12. alihsans

  Maç Günü

  Arda Turan'ın milli takıma geri dönüşü tam bir skandal. Oynadığı sürece de rakipleri destekleyeceğim. Dün de İzlanda'yı destekledim ve kazandık.
 13. byesiler

  Maç Günü

  Yıldırım Demirören başkanken evrakta sahtecilikten dolayı ceza aldık. Yine o dönemde yapılanlarda dolay feda sezonları yaşadık. Daha yeni yeni toparlanıyoruz ve hala transfer bütçemiz sınırlı. Sonra bu ada TFF başkanı oldu. Aynı şey Basketbol içinde geçerli. Maddi manevi diye tezahürat yapan adam başkan oldu. Başımızdakiler belli iken bir şeyler beklemek saçmalık olur. Diğer konular siyasete girer, yazmayayım. İnternette bir yazı buldum.
 14. heroson

  Maç Günü

  Emre Belözoğlu'nun karakteri (olmayan karakteri) belli, ismi zamanın fetö desteği ile ölümlü kazadan hapisten yırttı, arda da yeni nesil Emre. Siyasilere hortumla bağlı, konuşmak bile istemiyorum. Esasında Milli Takım'ın adını bile anmak istemiyorum. Bu sene hiç izlemedim, bu kafa değişmediği sürece milli takım maçlarını izlemeyi düşünmüyorum. Sonra niye izlemedin deniliyor, kanser olmaya niyetim yok, tonla meşgalem, derdim var bir de bu ruhsuz, paragözleri izleyerek kendime dert edemem. Balık baştan kokar, federasyonundan bakanlığına reisine kadar bu kafa ile bu milli takım suudları yener ancak o da zorla!!!!
 15. AasgaarDvoLuNDagR

  Maç Günü

  Ben de güveniyordum ama Milli takıma geliş şekilinden sonra onun da hocalığını sorgulamaya başladım. Ülkeye gelen, milli takıma seçilen nasıl sövüşlerim derdinde... Keşke ikinci yarı da bir 3 daha atsalardı da millisiz ama paralı takımı yarın hepimiz sorguluyor olsaydık..
 16. byesiler

  Maç Günü

 17. mnfc

  Maç Günü

  Çıkmasa 3-0 dan maç çevirecek
 18. byesiler

  Maç Günü

  Bende varım sende varmısın ile olmuyor bu işler. Orada güçlü Türkiye diye bağıryorsun ama sahadan çıkarkenki havalara bak.
 19. steg

  Maç Günü

  Adamın dışarı çıkışı nasıldı ama? Bence her şeyi anlatıyordu...
 20. Kingslayerr

  Maç Günü

  @byesiler aa öyle deme canım. O Arda Turan. Adamlığı bizden öğrenecek değil de mi?
 21. Putte

  Maç Günü

  Balıkçılara mı yenilmişler?
 22. SABRE

  Maç Günü

  Kendi takımında bırak oynamayı kadroya giremeyen karaktersizlere siyasi yollardan forma şansı verirsen böyle olur haliyle. En ufak bir şey hissetmedim şu maçta. Böyle hissettirenler utansın.
 23. Mickey

  Maç Günü

  "Türkiye'de her şey olabilirsin, ancak rezil olamazsın"
 24. byesiler

  Maç Günü

  Şunun yaptığına bak. Sürekli bunlara aslanım, koçum diyeceksin. Terbiyesiz herif
 25. Kingslayerr

  Maç Günü

  Gerçekten şu Mehmet Topal'ı ilk kim stoper oynattıysa onun ben aklını seveyim. Olmuyor arkadaşım adam oynayamıyor ya neden ısrarla hala bu adam oynuyor. 80 milyon nüfusumuz var stoperde orta saha oynuyor. Ben Fenerbahçeliyim bıktım usandım artık Topal'dan, Ozan Tufan'dan ama milli takımda oynuyorlar. 38 yaşındaki Emre takımda oynuyor. Arda en son Hırvatistan maçında forma giydi kulübünde oynamıyor ama milli takımda ilk 11. Anlamak güç gerçekten bu adamlarla olmuyor artık bunu herkes anlamıştır umarıyorum. İnşallah ilerde gençlerle yüzümüz güler. Eskişehirliyim Hırvatistan maçına bilet bulup gitmiştim. Harika bir deneyimdi. Allaha şükür bu maça bilet bulamamışım kanser olurdum tribünde herhalde.
 26. ritel

  Maç Günü

  Fark yapar dediğimiz Ukrayna, Kosovaya sadece bir gol atmış. Yani eğer Türkiye şu maçı alsaydı grup lideri bile olabilirdi. Böyle gitmektense hiç gitmesin. Üzüldüğüm nokta yanımdaki yeğenim ve oğlumun üzüntüsü. Onlar için Türkiye var sadece. Takımın arka planında neler oluyor, ne dolaplar dönüyor bilmiyorlar. Yazıklar olsun diyorum. Bitiriyorum.
 27.  
×