Jump to content
Sign in to follow this  
Marvoldo Riddle

Filtre kahve makinesi tavsiyesi..

Recommended Posts

Marvoldo Riddle    427
Marvoldo Riddle

Arkadaşlar merhaba, filtre kahve makinesi tavsiyesi istiyorum sizlerden, kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini aktarırlarsa çok sevinirim. Nasıl bir şey almalıyız tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Kill Master    1,588
Kill Master

Bir ara ben de düşünmüştüm ve birkaç öneri aldım. Bu grubun en iyisi Delonghi. Fiyatı diğerlerine göre yüksektir. Onun dışında Electrolux markasına bakabilirsin, fiyatı diğerine göre yarı yarıydır neredeyse. Ha, kahveyi de kendim öğüteyim diyorsan Fakir'in indirime girmiş bir ürünü var. Kullanmadım ama yorumlara bakabilirsin. 

https://www.hepsiburada.com/fakir-cafe-passion-cekirdekli-ve-toz-filtre-kahve-makinesi-p-MTFAKCAFEPASSION?magaza=aktifexpress

• Like 1

DeanJames    1,230
DeanJames

O makine sana keyif vermez. Ona para harcayacağına 60-70 TL'ye french press al bir tane. Hele öğütme de içinde olsun dersen 300-400 TL' lik makinelere boşuna para vermiş olursun. Marketlerde satılan makinelerle bir farkı olmaz. Uzman sayılmam ama 20 yıllık tecrübe. Yine de uzmanına sormak lazım. Ben sorduğumda öyle diyorlar. :) Kendim öğüteceğim dersen bir el değirmeni al yine 60-70 TL'ye, sözen'inkini iyi diyorlar, ya da pro makinelere bak imkanın varsa . En az 1500-2000 TL gibi bir rakamı gözden çıkarman lazım ama. :) Dolar, euro sonrası fiyatlar artmış olabilir.

• Like 1

Kill Master    1,588
Kill Master

Ben french pressi 15 liraya aldım ya :foleyo:

• Like 1

DeanJames    1,230
DeanJames

Güzel işte. İyi bir şey 30-35 liraya alınabilir demek ki. :) 

• Like 1

Kill Master    1,588
Kill Master

@Marvoldo Riddle makine şartın yoksa french press gayet mantıklı. Ben de onu kullanıyorum. 

• Like 1

Marvoldo Riddle    427
Marvoldo Riddle

Bir tane French Press alsam daha mantıklı olacak gibi teşekkür ederim yorumlarınız için :)  @Kill Master @DeanJames