Jump to content
guilty57

BroadCity.in Türk Torrent Sitesi

Recommended Posts

guilty57    364
guilty57

Merhaba Arkadaşlar, 

http://broadcity.in yerli torrent sitesi açıldı, uzman kadrosuna güveniyorum, üyelikler henüz açıkken faydalanmanızı tavsiye ederim.

Site Görünümünü

BroadCity.in.png

Edited by guilty57
  • Like 7

Erkan    267
Erkan

Hayırlı olsun. Teşekkürler :fl:

hashus    565
hashus

Geçen hafta forumdaki duyurudan sonra üye oldum ama nedensiz bir şekilde üyelikten attılar ve "Your account has either been suspended or you have been banned from accessing this tracker.!" uyarısıyla karşılaşıyorum. Daha iki gün falan olmuştu üye olalı.

guilty57    364
guilty57
hashus, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Geçen hafta forumdaki duyurudan sonra üye oldum ama nedensiz bir şekilde üyelikten attılar ve "Your account has either been suspended or you have been banned from accessing this tracker.!" uyarısıyla karşılaşıyorum. Daha iki gün falan olmuştu üye olalı.

üye adınız nedir?

hashus    565
hashus
guilty57, 42 dk önce tarihinde yazdı:

üye adınız nedir?

TurkTorrent

dpka    183
dpka

@guilty57 sen güveniyorsan biz de güveniriz, bakalım ...

oqan2    0
oqan2

Kullanıcı dostu bir sayfa değil.. Çok alengirli.. Hesabı park ettim (dondurdum). Nereden kapatılacağı bile belli değil. Teşekkür ede ede kim indirir? Kolay gelsin...  

dpka    183
dpka

@guilty57ben üye olamadım. Onay mailine tıklıyorum hata veriyor, şifre sıfırlıyorum önce hesabı aktifleştirin diyor.

Maestro08    7
Maestro08
dpka, 30.01.2019 - 14:58 tarihinde yazdı:

@guilty57ben üye olamadım. Onay mailine tıklıyorum hata veriyor, şifre sıfırlıyorum önce hesabı aktifleştirin diyor.

nick'iniz nedir yönetim ile konuşayım ? 

fox_1793    0
fox_1793

gayet güzel bir site, teşekkürler

trhn    38
trhn

hayirli olsun

pathem    51
pathem

Aktifleştirme yapayım derken bende ban yedim.

saban03    0
saban03

Sizlerle birlikte daha büyük bir aile olacağımıza ve daha iyi başarılara imza atacağımıza inanıyoruz" 
Broadcity olarak sizlere içerikleri en kaliteli haliyle sunabilmek için gereken emek ve yatırımı yapmakta. 
Sitemizde güncel içerikleri bulabilir, rahatlıkla indirebilirsiniz. 
Paylaşımın aleminde çıktığımız bu macera da sizleri de ailemizde görmekten mutluluk duyarız. 
Site adresi: http://broadcity.in/index.php

d3d3    387
d3d3

Kural Değişikliği ! Merhaba,

Sitemizde seed süre 120 (5 gün) saatten 48 (2 gün) saate indirilmiştir.

Yeni üye alımları sürekli olarak açık kalacaktır. (Çift hesap tespitinde her iki hesap engellenecek ve hiçbir açıklama veya bahane kabul edilmeyecektir)

5 Uyarıdan dolayı indirme hakkı alınan üyelerimiz 1 aylık VIP paketi alarak indirme haklarını tekrar kazanmış olacak ve 1 ay boyuncu VIP olarak yararlanacaktır.

Yukarıda bahsi geçen değişiklikler yaz boyunca kalıcı olarak aktif olacaktır. Herhangi bir değiliklik olmadan 30 gün önceden tüm üyelere değişiklik olacağını bildirmek isterim.

Kurallar buğün itibariyle geçerlidir. (17.06.2019)

Üyelikler açöıktır.

NOT: herhangi bir sıkıntı yaşayan bana pm atabilir.

guilty57    364
guilty57

BroadCity ailesi olarak sizi aramızda görmeyi çok istiyoruz. Bu nedenle kısa bir süre üyelikleri açıldı. Davetiye aramadan, herhangi bir ücret ödemeden bedava üyeliğinizi almak için tek yapmanız gereken broadcity.in adresine tıklamak. Unutmayın üyelikler sadece kısa bir süre açık kalacaktır. Hemen yerinizi alın, en güncel ve kaliteli içeriklere ilk siz erişin

@Sk8erBoi57