Jump to content

köpek sahiplenme...

mnth
 Share

Recommended Posts

• Member ID:  1,462
  • Followers:  6
  • Content Count:  682
  • Content Per Day:  0.33
  • Days Won:  3
  • With Us For:  2,061 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Device:  Windows

Merhaba arkadaşlar...

Muhtemelen forumda birilerinin köpekleri vardır diye düşünüyorum. Şu sıralar köpek sahiplenmek istiyorum. Para verilip de alınmasına karşı olduğun için sahiplenmek istiyorum. Evimin bir bahçesi mevcut. Ev sahibesi ile görüşmedim ama sorun olacağını düşünmüyorum. Olsa bile iş yerimde köpek bakmaya müsait...

İstanbul - İzmir - Ankara da bir çok köpek sahiplendirilmek isteniyor fakat bir sürü şart sürüyorlar. Bende buna aslında çok fena gıcık oluyorum. 1 can alıp bakacağım yok takip olacak yok aile olacak yok 25 yaş üstü yok kısır vs. vs. Bu sefer şartlara uymadığımız için vermek istemiyorlar. Yakınlar da bir barınak buldum ve barınakta bir dogo mevcut. Dogoları seven bir insanım. Öyle çok havlayan saldıran köpeklerden de hoşlanmam. Bu sefer yasaklı ırk diye vermediler... Sanırım en sonunda vazgeçeceğim....

Bundan önce Husky beslemiştim... Onuda barınaktan almıştım ama beni illallah ettirmişti... Hayatımda bu kadar başına buyruk bir ırk görmedim... Yan komuşular ile tavuk ve ayakkabı yüzünden her gün papazlık oluyorduk...

Şu an sahiplenmek istediğim köpek orta yada büyük ırk olmalı... Ufak köpeklerden haz etmiyorum açıkcası...:rock: Bernese / Dogo / rottweiler /  cane corso / Labrodor / golden retriever / Danua

Yavru da olmayabilir ama max 1 yaşında olması lazım. Çünkü belli bir yaşın üstünde ki köpekler eski sahiplerinden ayrılınca çok fazla sorun yaşıyorlar... Çevreniz de böyle bir köpek sahiplendirmek isteyen olursa haber verirseniz sevinirim...

Forumdaki köpek sahiplerini de bir görelim bakalım kimler varmış ? 

Saygılar, sevgiler...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...