Jump to content
Üye Kaydolma hatası giderildi. Tüm 3.parti eklentiler devreye alındı. Yeni bir ilave sorun görürseniz lütfen bize rapor edin. ×

Kuyu Köpek kurtuldu!

Nikoteen

Recommended Posts

C4s9w-2WIAA4KmR.jpg

Nihayet bir haftayı aşkın süredir düştüğü çukurdan insan ötesi bir dayanışma ve azim gösterilerek kurtarılmaya çalışan yavru köpek Kuyu kurtuldu. Kurtarılma anındaki sevinç videosunu izleyen gözler, yaşlarına engel olamadı. Kızdım belki biraz o çığlıklardan korktuğu için ama sabahın 6'sında ve günlerdir orada mücadele veren arkadaşları da anlamak gerek ben oturduğum yerden izlerken sevinçten bağırasım geldi o kadar mutluyum ki şu an... Haytap, AFAD ve orada emeği geçen herkese ama herkese sonsuz teşekkürler, dünya sizin gibi insanlar sayesinde seviliyor emin olun :fl:

Edited by zisxiri
  • Like 4

Allahim sukurler olsun. Hic umudum yoktu. :fl: ekside takipteydim uzun sure kurtarilamayinca kotu haberini okurum diye takibi birakmistim.

• Like 1

Çok güzel bir haber. Sonunda biraz da olsa güzel şeyler olmaya başladı :) 

• Like 2

Üstelik durumu da gayet iyiymiş o kadar derin bir kuyu olmasına rağmen düşerken hiç bir yeri kırılmamış :)

• Like 2

Kurtarılma videosunu izlerken ciddi ciddi duygulandım. Keşke böyle güzel şeyleri sürekli görsek. Hasret kalıyor insan.

• Like 1

Takipteydim, sabah kalktığımda o güzel haberi görmek günüme güzel başlattı.Hep olsun, hep güzel başlıyalım günlerimez.

Uzun zamandır ortak yürekle birlik olduğumuz tek olaydı. Sevimli yavrunun kurtulması, şüphesiz hepimiz için sevindirici bir gelişme oldu.

• Like 2

Böyle zamanlarda böyle haberler duymak insanı mutlu ediyor.

doctor_jivago

Türkiye Taş Kömürü Kurumu'nun pnömatik kolla kurtardığı söyleniyor. Yardımı olan herkesten Allah razı olsun.

Ecthelion

Kurtarılma videosunu izlerken gözlerim yaşardı harbiden. Orada olmak vardı.

Nehirin~

Her zaman böyle dokunaklı, güzel şeyler olmuyor ne yazık ki :(

Mutlu oldum bu güzel can için ^_^

• Like 1
Ecthelion, Şimdi tarihinde yazdı:

Kurtarılma videosunu izlerken gözlerim yaşardı harbiden. Orada olmak vardı.

Türk usulü bir kurtarma oldu. Ancak duygu yoğunluğu, coşku tamamen bize özel.

O sevinci ve coşkuyu başka bir yerde görmek pek mümkün değil. Emeği geçen herkese teşekkürler.    

• Like 2

İnsan bir yandan mutlu bir yandan üzüntülü oluyor, duygulanıyor.

son bir kaç gün hiçbirşey düşünemez olmuştum üzüntüden,sabah  güzel haber geldi.Ne güzel insanlar varmış bıkmadan uğraştılar,ümit hala var güzel şeyler için.

10 minutes ago, doctor_jivago said:

Türkiye Taş Kömürü Kurumu'nun pnömatik kolla kurtardığı söyleniyor. Yardımı olan herkesten Allah razı olsun.

Evet öyle. Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencilerinin yaptığı robotik kol deneniyor ancak yetersiz kalıyor.

• Like 1

Gerçekten günlerdir bunun üzerine çaba gösterip, o köpeği kuyudan kurtaran insanlar takdir edilesi. Ülkemizde böyle olaylar olması insanı biraz da olsa sevindiriyor.

• Nedural changed the title to Kuyu Köpek kurtuldu!