Jump to content
Sign in to follow this  
Dantes

The Witcher 3: Wild Hunt

Recommended Posts

Dantes    224
Dantes

cdp_witcher_gate_logo_en.png 

The Witcher 3: Wild Hunt, CD Projekt RED tarafından geliştirilen üçüncü şahıs nişancı türü rol yapma oyunudur. Oyun 19 Mayıs 2015'te yayınlanmıştır. Yayınlandıktan altı hafta sonra 6 milyondan fazla kopya satmıştır ve Golden Joystick Awards,The Game Awards, Game Developers Choice Awards, ve SXSW Gaming Awards dahil olmak üzere 250'den fazla site tarafından yılın oyunu seçilmiştir.

The Witcher 3: Wild Hunt,  serinin diğer oyunları gibi Geralt of Rivia'nın hikâyesini konu alıyor. ikinci oyunun sonunda yaşanan olayların üzerinden altı ay geçer ve Geralt'ın hafızası yerine gelir. Hafızasını geri kazanan Geralt, kayıp aşkı Yennefer'ı aramaya başlar. Ardından Ciri'yi geri getirmek için Emhyr var Emreis'den hayatının en büyük kontratını alır ancak bu hiç kolay olmayacaktır çünkü Ciri'nin peşinde Wild Hunt vardır.

witcher3_en_wallpaper_the_witcher_3_wild_hunt_geralt_with_trophies_1920x1080_1449484678.jpg

70 saat oynamama rağmen daha hâlâ Skellige'dayım. Oyunun devamı, genişleme paketleri falan, 200 saati bulur. :oleyo:

Edited by Dantes

cittaslow    6
cittaslow

Ben de ana hikayeyi bitirdim ve Hearts of Stone'a başladım. Dayanamadım Blood and Wine'ı da satın aldım. Arkadaş bir oyun insanı hiç mi sıkmaz. :oleyo: Her görev ayrı bir hikaye.

ledzep    129
ledzep

Konusunu açmayı düşündüm defalarca ama içim el vermedi, açamadım, sayfalarca yazmıştım eski konusunda. :( Bu sefer başkaları sayfaları doldudurur da keyifle okuruz umarım, efsane olmuş bir oyundur ve olmayı bitlerine kadar haketmiştir. 300 saat oynama süresine (sadece kendi içeriğiyle) yaklaştığım başka bir oyun yok. Steam'de de bu kadar yüksek satış rakamlarına ulaşıp, %97 beğeni oranına ulaşan başka bir oyun yok galiba.

• Like 1

Mickey    939
Mickey

Fırsat buldukça oynuyorum. Maalesef Blood and Vine'ın sonlarına yaklaştım.

Geralt'ın son macerasıymış, bu. En azından Ciri ile serinin devamı yapılır, umudu taşıyorum.   

Hani diyorum ki; "bu oyunsa, diğer oynadıklarımız ne?" :fool:

• Like 1

alpalp84    888
alpalp84

Hem ana oyun yılın oyunu, hemde DLC sinin yılın dlc si seçildiği şahane bir oyun.

Daniel Eastwood    0
Daniel Eastwood

Adamlar oyun yapmanın ne demek olduğunu tüm piyasaya gösterdiler. Başta Ubisoft olmak üzere diğer oyun yapımcılarının örnek alması gerek. 2015'in sonlarında ana senaryoyu bitirmiştim. Çıktıkları anda ek paketleride oynamıştım. Şimdi burda görünce tekrar oynayasım geldi O.o

Nightstalker    99
Nightstalker

3 kere bitirdim, 30 kere daha bitirmeyi planlıyorum. Böyle bir oyun yok. 

Redgrave    154
Redgrave

91 saat oynadım. Gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum. CD Project Red değil de EA olsaydı Hearts of Stone ve Blood & Wine ek paketlerini ayrı oyun diye satardı.

Clint    47
Clint

Eski bir oyuncu olarak oynadığım en iyi oyunlar olarak kabul ettiğim Half Life oyunları, Diablo 1 ve 2, Mass Effect 1,2 ve Bioshock 1 ve İnfinite'nin yanına eksikleri olsa da gönül rahatlığı ile Witcher 3 Wild Hunt'ı da koyuyorum artık. Bu devirde böyle oyuncu dostu bir firma yok artık CD Project bütün övgüleri hak ediyor. 

Mickey    939
Mickey
Nightstalker, 14 saat önce tarihinde yazdı:

3 kere bitirdim, 30 kere daha bitirmeyi planlıyorum. Böyle bir oyun yok. 

3 kere oynadıysan en az 300-400 saatlik bir gameplay söz konusu olmalı. Saygıyı hak ediyor bu efor.

Ben henüz bitirmedim. Ancak bitirdikten bir sene sonra tekrar oynayacağım. Bir kısmını unutmuş olurum, diye umuyorum. :fool:

Nosferatu    2
Nosferatu

O kadar güzel gidiyor ki oyun, tüm görevleri tüm soru işaretlerin peşinden koşuyorum. 

Her yan görev ana görev kadar sürükleyici ve keyifli. Ek paketleri de aldım. Şimdiden 80 saatimi almış daha da yolu çok :)

Son yıllarda oynadığım en iyi oyun.

Kusotaku    170
Kusotaku

Yılın oyunu olmayı hak etmiş muhteşem oyun. :x

Fildir    347
Fildir

Ben de yeni yeni oynamaya başladım. 20-30 saate anca geldim..:fool:

Bloody Baron görevi sonu:

Spoiler

Yaslardayım, hem Anna öldü hem Baron kendini astı. :22: Çocukları kurtaracaklardı sözde de onlara ne olduğu da meçhul, göremedik. İleride görsem de teselli olsak bari.

Sorun da bende. Öyle bir yaratığı öldürmüyorsam, kimi öldüreceğim? :oleyo:

Thom Merrilin    9
Thom Merrilin

Oyuna yeni başladım, ps4 Türkçe altyazı ile muhteşem oluyor. Oyunda kesinlikle şunu atlama, bunu yap dediğiniz şeyler var mı? Veya bazı öneriler...

alpalp84    888
alpalp84
Thom Merrilin, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Oyuna yeni başladım, ps4 Türkçe altyazı ile muhteşem oluyor. Oyunda kesinlikle şunu atlama, bunu yap dediğiniz şeyler var mı? Veya bazı öneriler...

Oyunu iyi sonla bitirmek istiyorsan Ciri nin bir dediğini 2 etme. Hep yanında bulun, destek ol.

• Like 1

CnBkrtl    83
CnBkrtl

Ps4'de Goty versiyonu 90tl'e(PS+ ile 75'e düşüyor galiba fiyat) düşmüş.Benim gibi bekleyen varsa kapsın.Vakti gelmişti oynamanın artık. 

Edited by CnBkrtl
Fiyat düzeltmesi.

Maxpayne53    19
Maxpayne53

Satın aldıktan sonra, oynamaya zaman bulamadığım bir oyun. Ki uzun oynanış süresi ile aylarca bitiremeyeceğim bir oyun olacak sanırım. Bütün ek paketlerini de satın almışım arada sırada en güncel menü arka planını göremek ve menu müziğini dinlemek için oyuna giriyorum o kadar. Ama o menu bile verdiğim paraya değiyor :D

bettikli    158
bettikli
CnBkrtl, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Ps4'de Goty versiyonu 80tl'e düşmüş.Benim gibi bekleyen varsa kapsın.Vakti gelmişti oynamanın artık. 

@CnBkrtl ek paketmi yoksa oyunumu ? 

CnBkrtl    83
CnBkrtl
bettikli, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

@CnBkrtl ek paketmi yoksa oyunumu ? 

Goty'a ek paketler de dahil.

bettikli    158
bettikli
CnBkrtl, Şimdi tarihinde yazdı:

Goty'a ek paketler de dahil.

Yapıştır diyosun yani :oleyo: tamam