Jump to content
Sign in to follow this  
Dantes

The Witcher 3: Wild Hunt

Recommended Posts

SABRE    1,008
SABRE

Diğer tarafta vardı, burada da dursun. :D

• Like 1

NeCRiS    18
NeCRiS

100 saat oynama sürem var ve Skellige'ye yeni gidiyorum. :)

Fildir    347
Fildir
NeCRiS, 2 saat önce tarihinde yazdı:

100 saat oynama sürem var ve Skellige'ye yeni gidiyorum. :)

Ben de 50 saate yaklaştım, daha yapılacak yan görevler var. Acaba geç mi kaldım diyordum, kalmamışım. :fool:Yayıla yayıla rahatça oynaya devam. :fool:

alpalp84    942
alpalp84
Fildir, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de 50 saate yaklaştım, daha yapılacak yan görevler var. Acaba geç mi kaldım diyordum, kalmamışım. :fool:Yayıla yayıla rahatça oynaya devam. :fool:

Mümkünse önce yan görevleri oyna. Ana senaryoya direk etki edenler var. Önce ana senaryoyu oynarsan bazı yan görevler iptal ediliyor.

Fildir    347
Fildir
alpalp84, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Mümkünse önce yan görevleri oyna. Ana senaryoya direk etki edenler var. Önce ana senaryoyu oynarsan bazı yan görevler iptal ediliyor.

Evet, direkt olarak ana görevleri bitirip yanlara başlamıyorum zaten. Duruma göre, konuya göre dağıtarak gidiyorum. :good:

SABRE    1,008
SABRE

Şu oyunu neler olacağını bilmeden bir kere daha oynamak isterdim. Hatta tüm seriyi. Şanslısınız... ¬¬:) 

Fallout    52
Fallout

O şanslı kişilerden biri de benim herhalde.:D Oyunu çıktığı zaman oynamış ama bitirmemiştim sanıyorum 4-5 saat arası bir oynama sürem vardı, kaldığım yeri pek hatırlamıyorum ama mağara gibi bir yerde bir boss beni sopalıyordu alanlara falan girmezsem donuyordum vs.

Şimdi Game Of The Year olunca yeniden başladım, sindire sindire yavaş yavaş oynuyorum. İlk haritada soru işareti bırakmadım tüm yan görevleri yaptım daha da devam ediyorum. Para konusunda ciddi sıkıntım var, herhangi bir şey ürettirmek ciddi para hatta üretmek için gerekli malzeme olsun diye parçalayıp materyali kullanayım diyorum ona da para yetmiyor. Bu işlere girmeden önce ne varsa toplayıp sattığım için bir miktar para yaptık ama yetecek gibi değil. Bu konuda öneri istiyorum.

Bunun yanında harcanmamış 5 tane puanım var, oynayış olarak bir sisteme karar veremediğim için yetenek puanlarını harcamadım. Genel olarak büyülere yönelin diyorlar ama balans yapacak olursak bizi zorlamayacak kapışmalar da rahat edeceğim bir öneriniz var mı?

Kanpuu    234
Kanpuu
Fallout, 56 dakika önce tarihinde yazdı:

O şanslı kişilerden biri de benim herhalde.:D Oyunu çıktığı zaman oynamış ama bitirmemiştim sanıyorum 4-5 saat arası bir oynama sürem vardı, kaldığım yeri pek hatırlamıyorum ama mağara gibi bir yerde bir boss beni sopalıyordu alanlara falan girmezsem donuyordum vs.

Şimdi Game Of The Year olunca yeniden başladım, sindire sindire yavaş yavaş oynuyorum. İlk haritada soru işareti bırakmadım tüm yan görevleri yaptım daha da devam ediyorum. Para konusunda ciddi sıkıntım var, herhangi bir şey ürettirmek ciddi para hatta üretmek için gerekli malzeme olsun diye parçalayıp materyali kullanayım diyorum ona da para yetmiyor. Bu işlere girmeden önce ne varsa toplayıp sattığım için bir miktar para yaptık ama yetecek gibi değil. Bu konuda öneri istiyorum.

Bunun yanında harcanmamış 5 tane puanım var, oynayış olarak bir sisteme karar veremediğim için yetenek puanlarını harcamadım. Genel olarak büyülere yönelin diyorlar ama balans yapacak olursak bizi zorlamayacak kapışmalar da rahat edeceğim bir öneriniz var mı?

Para kazanmak için öldürdüğün adamların kılıçlarını topla ve sat. Taşıma limitini aşana kadar topla ve sat. Şimdilik bulduğun ilk demirciye veya silahçıya sat. Oyunun ilerledikçe daha fazla para veren npcler bulacaksın. Benim tüm geçim kaynağım bu oldu.

Edited by YukiKaze

SABRE    1,008
SABRE
Fallout, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Oyun içinde yan görevlerde oynayacağın Gwent, boks, at yarışları vs. oyunlarından zaten para gelecek. Onun dışında ek olarak kontratlardan ciddi para geliyor. O da yetmediyse eşya ve özellikle altın, gümüş vs. ziynet eşyası satmaya bak onlar ciddi para ediyor. 

İşaretlerden gideceksen de bu oyunda bana göre özellikle Death Match modunda oynuyorsan en önemli işaret Quen. Canı yeniliyor çünkü ki zorluk seviyesi yüksek modlarda can çok önemli. Ondan sonra ateş olan Igni ve ay tozuna kadar canavarla mücadele için olmazsa olmaz Yrden. Bu 3'ünü geliştirdin mi yeter diğerleri çok bir işe yaramıyor bana göre :D

Fallout    52
Fallout
SABRE, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Oyun içinde yan görevlerde oynayacağın Gwent, boks, at yarışları vs. oyunlarından zaten para gelecek. Onun dışında ek olarak kontratlardan ciddi para geliyor. O da yetmediyse eşya ve özellikle altın, gümüş vs. ziynet eşyası satmaya bak onlar ciddi para ediyor. 

İşaretlerden gideceksen de bu oyunda bana göre özellikle Death Match modunda oynuyorsan en önemli işaret Quen. Canı yeniliyor çünkü ki zorluk seviyesi yüksek modlarda can çok önemli. Ondan sonra ateş olan Igni ve ay tozuna kadar canavarla mücadele için olmazsa olmaz Yrden. Bu 3'ünü geliştirdin mi yeter diğerleri çok bir işe yaramıyor bana göre :D

Ne var ne yok topluyorum hepsini de satıyorum. Teşekkür ederim dediklerinizi yükselteyim bari zaten Igni'yi çok kullanıyorum.

Prequel    67
Prequel

Gwent'i özledim şu oyun artık çıksın. :)

Thom Merrilin    9
Thom Merrilin

Bloody baron görevinde veya görevin sonu verdiğimiz kararlara göre değişen görevlerde, alternatif sonlara nerden bakabiliriz spoiler yemeden?

SABRE    1,008
SABRE

Başka hiçbir sign ile çıkamazsın bu seviyedekilerin içinden. :) 

Prequel, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Gwent'i özledim şu oyun artık çıksın. :)

Onu ben de bekliyorum da oyundaki gibi güzel olmaz sanki ya. :) Bir sürü yeni kart vs. ekleyecekler ama bakacağız nasıl olacak. 

Nightstalker    99
Nightstalker

Gerizekalı 4.50 fw günccellemesi yüzünden PS4'teki hesabım gitti. Onlarca Save'im silindi. Hiçbirine üzülmüyorum da, Witcher 3 savelerimin silinmesi deli etti beni. Moral boukluğundan 1 haftadır PS'i açmıyorum hiç. Allah belanı versin sony:22:

Fallout, 3/13/2017 - 15:28 tarihinde yazdı:

Ne var ne yok topluyorum hepsini de satıyorum. Teşekkür ederim dediklerinizi yükselteyim bari zaten Igni'yi çok kullanıyorum.

Satarken de dikkat et hocam. Her malın bir alıcısı var. Kimi kılıcı normal merchant'lar 40-50 altına alırken demirciler 500 altına alıyor mesela.

Edited by Nightstalker

Kanpuu    234
Kanpuu

Geralt of Persia yaptım. Özentisiz bir çalışma ama idare eder.

X0jmbj.png

grmnt    0
grmnt

Ön siparişdeyken aldım. Çok beğendim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RyK    426
RyK

EK paketlerini aldım. Steam de GOY başka yerlerdeki 2 ek paketten daha ucuzdu oyunu tekrar aldım.:butwhy: 37 liraya herşeyi aldım diğer sitelerde en ucuz 49 liraya ek paketleri buldum. Bütün save lerimi sildim sıfırdan tekrar başladım Türkçe olarak. O atmaosferi, o gün batımı ve doğumunu gece karanlığında ay ışığında ormanda yürümeyi o rüzgar sesini falan fena özlemişim. Biraz modlara baktılm hızlı seyehat falan varmış süper rahatlık oldu. İlla bir post bulayımda oradan ışınlanayım falşan yok. Triss ve diğerlerine ekstra kıyafet ve vucut ölcüleri varmış hemen yükledim.:devil: Daha hiçbirine rastlamadığımdan şimdilik deneyemedim olmamış olabilirde.

Oyunun ilk kısımlarını bildiğimden baya hızlı ilerliyor, diyalogları falan biliyorum zaten. Seçimleri basit tutuyorum. Eskisi gibi acaba şunu seçsem ne olurdu deyip, bir öncesi save gidip, tekrar oynayıp diğer seçime bakmıyorum. Grifinden kurtardığımız adam ağaya beleş diyordu ama diğer satıcılarla aynı fiyatı veriyor. Yanlışım yoksa bunun fiyatları ciddi düşüktü. Bileydim adama bizxdnsin sıkıntı yok diyeceğime uçlan paraları derdim.:olemaganda: Bu oyunda ilk başlar ciddi parasal sıkıntı.

RyK    426
RyK

Sadece singlerle oynayacağım hiç denememiştim. Kılıç ve diğer skillere bir puan bile kaptırmamak niyetim. Sadece Gurmeyi açtım 20 dakika hp yenilenmesi veriyor inanılmaz bir skill olmuş. Savaşta falan basıyorsun durmadan hp yenileniyor. Savaşı biraz soğutsan yeterli hp ye ulaşıyorsun zaten. Sizin buildleriniz neydi öyle enterasan buildler var mı merak ettim? 

Ayrıca Türkçe oynamak bir keyif ama bazen Türkçeyi okuyamıyorum ve anlamıyorum. O kadar Türkçe ki alıştığınız terimleri Türkçeleştirmek adına çok değiştirmişler. Resmen anlamıyorum ne dediğini kelimeyi okumaya çalışırken tüm cümleyi kaçırıyorum. Sorceress bildiğin kadın büyücü ama sahire olmuş. Büyücü Yen desen ölür müsün? :butwhy: Sa... sa... sa... diye okumaya çalışırken cümle değişiyor. :foleyo: Zaten efsungere de kılım.:olemaganda: Birde iksirlerin yabancılarına çok alışmışım Türkçeleri anlamıyorum. Neydi, ne kadar lazımdı, hangisi önemliydi hatırlamıyorum. Şekillerinden hatırlamaya çalışıyorum. Mesela

swallow. HP veren iksir ama kırlangıç demişler. Bir saat aradım ne bunun ismi basayım diye. Baştan tüm iksirlerin ne işe yaradığını öğreniyorum bildiğin oyun sıfırdan başladı bana. :superman:

Ama büyük resme bakarsak Türkçe oynamak büyük keyif.:good:

Edited by RyK

SABRE    1,008
SABRE

Quen işaretinde yanılmıyorsam 4. olanı kullandığın zaman halka oluşturuyor ve aldığın darbelerde can veriyor sana. Onu kullandığın zaman hiç gerek kalmıyor iksir falan içmeye. :) İşaret delileri için; 

RyK    426
RyK

Bu elemanın bahsettiği olay çok ilerki aşama aslında. Bulduğu  o kılıç seti lvl 92. 92 lvl oynadıktan sonra gerisine builde gerek yok aslında. Gerçi 92 den sonra ne yapılır ki yani neyi keseceğim.:butwhy: Birde yeni skill yerleri gelmiş bende şuan yok, sanırım lvl 30 dan sonra falan açılacak. İzlediğim videolarda bunda da dahil ortada bir yer daha var ve 4 yeni skill yeri var ortasında da kocaman bir mutajen yeri var. End game build bunlar pek ilgimi çekmiyor açıkçası. Birde internetten bakıp build yapmayı sevmiyorum. Kendin uğraşıp ilginç buildler bulmak daha güzel. Birşeyler başarmış, bulmuş olmak hazıra konmaktan iyi.:oleyoel: