Jump to content
Sign in to follow this  
Dantes

The Witcher 3: Wild Hunt

Recommended Posts

Mickey    939
Mickey
8 minutes ago, SABRE said:

Yok artık miki baba kız onlar. :shock: :foleyo:

Kan bağı yok! Teknik olarak mani bir şey de yok! :oleyo: 

Hem ben Geralt açısından değil, kendi beğeni kriterlerime göre söylemiştim. :D 

• Like 1

ledzep    129
ledzep

Herkes yazmış bir hatuna, hemen profil çıkarayım: :devil:

Triss: Becerikli, hamarat, haftanın beş günü "gün" düzenleyen, ilk bebekten sonra kilo almaya uygun tam bir ev hanımı havası var.

Triss'e yazanlar: Az-orta gelirli, TV başında çekirdek çitletip, evde atletle gezerler.

Yennefer: Kindar, şirret, gece hayatına düşkün, alışveriş ve moda hastası, çocuk sevmeyen tam bir Gold Digger.

Yennefer'a yazanlar: Üst gelirli, hafif veya tam metroseksüel, hafif kılıbık, mazoşist eğilimli, marka meraklısı cikslerdir.

Ciri: Atletik, enerjik, sürekli erkeklerle takılan, pek kız arkadaşı olmayan, dobra bir erkek fatma.

Ciri'ye yazanlar: Bir türlü sadece arkadaş mı olduklarını yoksa sinyal mi çaktığı anlayamayan, dağa çıkarım, atlarım, uçarım, dalarım diyerekten hatunun gözüne girmek için binbir şekle giren, pasaklı, hiperaktif tiplerdir.

alpalp84    920
alpalp84

Yen çocuk sahibi olmak için türünün tek örneği ejderhayı (birde geraldın arkadaşı oluyor) öldürmeyi göze almış birisi.

Kanpuu    233
Kanpuu
ledzep, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Herkes yazmış bir hatuna, hemen profil çıkarayım: :devil:

Triss: Becerikli, hamarat, haftanın beş günü "gün" düzenleyen, ilk bebekten sonra kilo almaya uygun tam bir ev hanımı havası var.

Triss'e yazanlar: Az-orta gelirli, TV başında çekirdek çitletip, evde atletle gezerler.

Yennefer: Kindar, şirret, gece hayatına düşkün, alışveriş ve moda hastası, çocuk sevmeyen tam bir Gold Digger.

Yennefer'a yazanlar: Üst gelirli, hafif veya tam metroseksüel, hafif kılıbık, mazoşist eğilimli, marka meraklısı cikslerdir.

Ciri: Atletik, enerjik, sürekli erkeklerle takılan, pek kız arkadaşı olmayan, dobra bir erkek fatma.

Ciri'ye yazanlar: Bir türlü sadece arkadaş mı olduklarını yoksa sinyal mi çaktığı anlayamayan, dağa çıkarım, atlarım, uçarım, dalarım diyerekten hatunun gözüne girmek için binbir şekle giren, pasaklı, hiperaktif tiplerdir.

Kafandan bir şeyler sallamışsın.

ledzep    129
ledzep

Yahu ciddiye mi aldınız mesajımı, pes. Tamam yetkili arkadaşlardan biri uçursun mesajımı. Benden de bu kadar, sallamaya son.

Kanpuu    233
Kanpuu
ledzep, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Yahu ciddiye mi aldınız mesajımı, pes. Tamam yetkili arkadaşlardan biri uçursun mesajımı. Benden de bu kadar, sallamaya son.

Ciddiye aldığımı mı düşündün? Üç beş güler yüz atsaydım sorun olmazdı. Telefondan yazıyorum diye güler yüz atmaya üşendim.

RyK    426
RyK
Mickey, 23 saat önce tarihinde yazdı:

Ciri diyen bir tek ben miyim! :D

Oyun izin verse Ciri-Triss arasında gider gelirdim. Gerald hep kızım gibidir falan diyor ama oyun bana o duyguyu hiç veremedi. Demekle olmuyor oyun o hissi verememesi oyunun eksileri arasında aslında. Aslında Yen olayıda aynı sadece hikayeler var. Efsanevi aşk diye anlatıp duruyorlar ama Trissle bir geçmişimiz var ve oyuncular olarak o geçmişi beraber yaşadık oynadık. Lafla peynir gemisi yüzdürmeye kalkmışlar RyK bunu yemez.:butwhy: 100 kılıç 500 kurşun yarası aldı ayakta öldü. İyide o savaşta tek kursun yediğini görmedik yazdım oldu demekte nedir! Yen buradan kaybediyor işte ama oyun sonunda @Sabre'nin dediği gibi çıkarsa + da Yenciyiz zaten artıda Yen seçecektim değişen birşey olmadı.:foleyo:İlk konuya dönersek: O yüzden(bir sürü cümleden önceki yüzden:butwhy:) bana baba kız mışşlar gibi gelmedi. Ayrıca Ciri'de taş, yani her türlü yazarım.:devil:

Yazdığınız iletiler yüzünden tartışma çıkmasının önlemek sandığımızdan daha kolay. Bu yöntemin ismi oleyo.:oleyo2:

SABRE    1,008
SABRE
RyK, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Gerald hep kızım gibidir falan diyor ama oyun bana o duyguyu hiç veremedi.

Şimdi bir tane video koyacağım ondan sonra spoiler diye barım barım bağıracaksın. :D Yok o sahneye gelip, o sahneden, müzikten falan etkilenmediysen ciddi bir sıkıntı var. o.O Sahneyi hatırlayanlar ne demek istediğimi anlamıştır. :D 

RyK    426
RyK
SABRE, Şimdi tarihinde yazdı:

Şimdi bir tane video koyacağım ondan sonra spoiler diye barım barım bağıracaksın. :D Yok o sahneye gelip, o sahneden, müzikten falan etkilenmediysen ciddi bir sıkıntı var. o.O Sahneyi hatırlayanlar ne demek istediğimi anlamıştır. :D 

Yapma öyle şeyler. Video falan koyma, raporlarım diyeceğim ama rapor zaten buna gidiyor ne anladım o rapordan.:olemaganda:

• Like 1

Kanpuu    233
Kanpuu

@RyK sakın spoilerı açma. 

Spoiler

1438768555117.jpg

RyK    426
RyK

Spoilera dokunmadım. Ne çıkacağı belli olmaz. :oleyoel:

Bu ablayıda severim çalamadığı enstrüman yok herhalde.:butwhy:

SABRE    1,008
SABRE

@RyK Aç aç temiz. :D 

Zaten öyle bir efsane parçalar var ki görev falan aklına gelmiyor ki insanın gez dur bütün gün! :D Bu serinin bir şekilde geri gelmesi lazım. Bakalım 2077 nasıl çıkacak. 

RyK    426
RyK

@SABRE Adamlar bir trailer yayınladılar birde bir söyleşi gibi birşey var. Eeee gerisi? 2077 de çıkacak geyikleri gerçeğe doğru emin adımlarla ilerliyor.:foleyo:Consept çizimleri bile yok ortada. Ha bi haber çıktı 2077 çalındı diye. Hatta adamlara şantaj yapmışlar yayınlarız bize para verin diye. Red açıklama yaptı o çalınanlar beta bile değil itibar etmeyin yayınlamazsanız adam değilsiniz, bir lira vermeyiz demişler.:superman:

Ekleme: Sana güvenmiyorum açmayacağım. @YukiKaze boşuna açma demez. :tesbihleyo:

Edited by RyK
  • Like 1

Kanpuu    233
Kanpuu

Gözlüğüm şekil, yolumdan çekil. :oleyo:

nW6L4l.jpg

Edited by hasangdr

alpalp84    920
alpalp84

W2 nin haritası

The_Witcher_2_-_Map_EN.pdf

Mickey    939
Mickey

SABRE    1,008
SABRE

Çok iyi yaa. :respekt:

Kingslayerr    13
Kingslayerr

Gerçekten bir efsane. Hastasıyım bu serinin. Bir daha bu kadar güzel bir oyun oynar mıyım bilmiyorum . İlk 2 oyunu oynadıktan sonra Wild Hunt oynamaya başlamak en iyisi. Bu sayede hikaye çok daha anlamlı oluyor.  Bu şekilde oynayanların çoğu Triss'i seçmiştir bence. Çünkü onla eskiden gelen bir bağ oluyor. İlk oyunda da Triss-Shani arasında seçim yapıyorsunuz. Shani ayrıca Hearts of Stone isimli DLC'nin hikayesinde var. Yennefer sadece son oyunda var ve bence oyunda ilk buluşmada kendinden biraz soğutuyor. Bu kadar yıldır görüşmüyorlar ama hiçbir duygusal bağ yokmuş gibi davranıyor. Bu yüzden bence Triss en doğru tercih :D   

Oynamadıysanız DLC'leri de kesin oynayın. Özellikle Blood of Wine bazı firmaların oyun diye çıkardığı rpg'lerden içerik olarak çok daha zengin. Eğer oyun içindeki gwent isimli kart oyununu da sevdiyseniz çok daha ayrıntılı bir hali de çıktı. Hearthstone oynamış olanlar alışmakta zorlanmayacaktır. Benim deneme fırsatım olmadı ama güzel olduğu söyleniyor.

Hikayeyi ve bu dünyayı sevdiyseniz kitaplarını da okuyun derim. Son Dilek isimli kitabın Türkçe versiyonu mevcut. İnternetten alabilirsiniz. Ben okudum beğendim.

Son olarak Netflix'e rica ediyorum biraz acele etsinler. Diziyi çekecez dediler ama ondan sonra hiç ses çıkmadı. Ne tarih ne casting hiçbir şey belli değil. Merakla bekliyorum gerçekten. Eminim dizi de mükemmel olur. Bakalım Witcher rolünü tanıdık birine mi verecekler.

alpalp84    920
alpalp84

Witcher belgeseli ilk bölüm.

• Like 2

alpalp84    920
alpalp84

• Like 1