Jump to content
Üye Kaydolma hatası giderildi. Tüm 3.parti eklentiler devreye alındı. Yeni bir ilave sorun görürseniz lütfen bize rapor edin. ×

tamamlandı Endeavour Aktivitesi 4. Sezon

pitiko

Recommended Posts

IMDb
8.6/18K

Endeavour (2012–)

1. 8 seasons
  2. 31 episodes
  3. 1 hour 29 minutes
  4. TV Series

1. Rating
    8.3/10
  2. Creator
    Unknown
  3. Release Date
    Jul 1, 2012
  4. Country
      • United Kingdom
  5. Language
      • English
  6. Genres
  7. Cast
    1. Shaun Evans
        (
      • DC Endeavour Morse
      • )
      30
    2. Roger Allam
        (
      • DI Fred Thursday
      • )
      30
    3. James Bradshaw
        (
      • Dr. Max DeBryn
      • )
      30
    4. Sean Rigby
        (
      • DS Jim Strange
      • )
      29
    5. Anton Lesser
        (
      • Chief Superintendent Reginald Bright
      • )
      29
    6. Caroline O'Neill
        (
      • Win Thursday
      • )
      26

Series 1 follows the early police career of young Endeavour Morse, who upon leaving his Oxford College without a degree, spending time in the Royal Signal Corps., and eventually joining the Oxfordshire Police, is transferred to CID, attaining the rank of Detective Constable. Originally starting out his career at Carshall-Newtown Police, Morse transfers to the Oxford City Police in 1965 following a murder investigation during the pilot episode. While with the Oxford City Police, Morse is taken under the wing of veteran Detective Inspector Fred Thursday. Inspector Thursday names Morse his designated "bag man" and shows him the ropes as Morse begins to solve a string of complex murders, much to the envy and annoyance of some of his superiors, particularly Detective Sergeant Jakes and Chief Superintendent Bright. Thursday and Morse's fellow officer, Police Constable Strange, try to steer the young Endeavour into taking his Sergeant's exam, so that he may be relieved of "General Duties" ... written by harrycallahan18

1. tt2701582
  2. 4 nominations
Updated

Hanımlar, Beyler,

Her bir bölümü film tadında, muazzam klasik müzikler eşliğinde, benzerleri arasından sıyrılmış şu muhteşem diziyi dizi severlere kazandıralım diyorum. Sezon 4-5 ve 6.

Önce 4. sezon aktivitesini açıyorum. Her bölüm 1.100-1200 satır arası. Toplam 4 bölüm var. 250'şer satır paylaşım yapıyorum. 

Katılacak arkadaşların dikkatine: İngiliz polis teşkilatı rütbelerinin bizdeki karşılığı için:

https://forum.planetdp.org/index.php?/topic/2774-ingiliz-polis-rütbelerinin-türkçedeki-karşılıklarıdenkleri/

Sezon 4 toplam 4 bölüm

Endeavour S04E01 HDTV x264-ORGANiC

001 - 250         pitiko

251 - 499         atticus
500 - 750         manuelmandalina
751 - 1000       Snake93
1001 - 1144     pitiko

Endeavour S04E02 HDTV x264-RiVER

001 - 250      manuelmandalina

251 - 499      hicsuntleones
500 - 750      Henok
751 - 1000    Bozgn

1001-1223   Bir Alex Değil

Endeavour S04E03 HDTV x264-ORGANiC

001 - 250      RedColt

251 - 499      BASTIBACAK
500 - 750      Mr. Clever
751 - 1000    Lizozom

1001 - 1136  pitiko

Endeavour S04E04 Harvest HDTV x264-ORGANiC

001 - 250     Catmom

251 - 499     YusaCer
500 - 750      Valekov
751 - 1000    BASTIBACAK

1000 - 1058  pitiko

* Teslim edilenler

• Like 11
  • Thanks 1
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• pitiko

20

• manuelmandalina

9

• Enes_Biga

3

• Kavaphes

3

Top Posters In This Topic

Popular Posts

IMDb 8.6/18K 210

Merhabalar, Ekibimize EndeavourTeam adını verdim. İlk bölüm bendeniz,  @atticus, @manuelmandalina, @Snake93  ve yine ben elinden çıktı.  Herkese teşekkür ederim. İyi eğlenceler

Buranın forumunda pek takılmadığım için görmemişim. İyi ki haber verdiniz, teşekkür ederim. Şimdiden iki koltuk alabiliyorsak ilk bölümü kapatayım, bir taneye müsaade varsa üçüncü boşluğa oturabilirim

Enes_Biga

Aktivite, en sevdiğim :fool:

Birinci bölümün birinci koltuğunu alıyorum müsaadenizle :90:

• Like 1
Captain Hook

:fl:Şimdiden kolay gelsin, övgü dolu yorumlarını okuduğum bir dizi fakat hiç izlemedim. Aralık ya da Ocak ayında başlar ve bitiririm ve 6.sezon da altyazılanınca Bluray senkronunu yapmak isterim eğer başka gönüllü çıkmazsa ve yaparken sorun yaşamazsam.

• Like 1

1. bölüm 2. koltuğa talibim.

• Like 1
  • 1 month later...

Aktivite ilgi çekemedi. Taciz operasyonunu başlatıyorum. Aşağıdaki liste herhangi bir sıra takip etmez. Yüklenen altyazılar listesinden ve benimle yazışanlardan derlenmiştir. Unuttuğum biri varsa lütfen kusura bakmasın. Hemen "Ben de varım" desin.

Aktiviteye yabancı arkadaşlara açıklama yapayım. Kendini geliştirmek için mükemmel bir fırsattır. İnsanı yormaz, size düşen kısmı çevirip, hayatınıza devam edersiniz. Farklı tonda dizi çevirmek insanı biraz zorlasa da yararınıza olur. Bir koltuk sahiplenirsiniz, bölümünüzü çevirip, editöre yani bana yollasınız. Gelen tüm çevirileri birleştirir ve baştan sona izlerim. Gerekli gördüğüm yerde çeviriye, altyapıya, imlaya müdahale ederim. Bazen kelime birliği olsun diye müdahale ederim. Müdahale ettiğimde açıklama yapmam. "Çevirimin neresi değişmiş" diye bakmak sizin sorumluluğunuz.  Bu işi çok mu beğendiniz, bir koltuk daha istersiniz… Hepinizin elinden dizi/film izledim. Gayet güzel çevireceğinizi biliyorum.

Teslimat süresini 2 ay yapacağım. Saat koltuklar dolduktan sonra başlar. 4. sezondan yer kalmamışsa, 5. ve 6. sezonda yerleştirme yapacağım. Yine yetmezse kendi koltuklarımdan vereceğim.

@Henok, @gerguven, @d3d3, @beetlepoet, @manuelmandalina, @hakan, @YusaCer, @Backer384, @MaXCoDeR, @certan, @JAVAJAVA2002, @RedColt, @bL00keRs, @salih_m7, @Snake93, @drexler, @okansolmaz, @pathem, @catmom, @BASTIBACAK, @ErenYıldız, @Goldbergon, @BFK, @ekt00, @Valekov, @mrclever, @Denizci, @kygszbugra, @CANSLIES, @Kstewious, @HartPURO, @ernefendioglu, @AnginaPectoris, @Byronbay, @selami55, @OndexTR, @FT5, @TheDeadlock, @BirAlexDegil, @empire999

Edited by pitiko
Liste güncelleme
  • Like 2
manuelmandalina

Buranın forumunda pek takılmadığım için görmemişim. İyi ki haber verdiniz, teşekkür ederim. Şimdiden iki koltuk alabiliyorsak ilk bölümü kapatayım, bir taneye müsaade varsa üçüncü boşluğa oturabilirim. :)

• Like 4
manuelmandalina, şöyle yazmıştı: (5 dk önce)

Buranın forumunda pek takılmadığım için görmemişim. İyi ki haber verdiniz, teşekkür ederim. Şimdiden iki koltuk alabiliyorsak ilk bölümü kapatayım, bir taneye müsaade varsa üçüncü boşluğa oturabilirim. :)

İlk koltuk 1. bölümden, 1 koltuk 2. bölümden veriyorum.

• Like 1
manuelmandalina
pitiko, şöyle yazmıştı: (Şimdi)

İlk koltuk 1. bölümden, 1 koltuk 2. bölümden veriyorum.

Uygundur efendim, teşekkürler.

• Like 1

1.bölümün son koltuğunu da ben alayım. 

• Like 3
hicsuntleones

Merhabalar. Başlangıç için uygun 1 koltuk da ben alabilirim. 

• Like 4
Vanya Dayı

Arkadaşlar kolay gelsin herkese :fl: @pitiko açmışsa başlığı, kesin şahane dizidir.

• Like 3

Merhabalar! 3. bölümün ilk koltuğunu seve seve alırım.

pitiko, şöyle yazmıştı: (9 saat önce)

Saat koltuklar dolduktan sonra başlar.

Ancak burada ne denmek istenildiğini anlayamadım.

• Like 2

Siz hangi koltuğu münasip görürseniz, memnuniyetle kabul ederim.

• Like 1
RedColt, şöyle yazmıştı: (6 saat önce)

Ancak burada ne denmek istenildiğini anlayamadım.

4. sezonun tüm koltukları dolmadan 2 aylık süre başlamayacak. İlk 3 sezonu izlemek isteyenler olabilir. Aktiviteye daha geç katılan arkadaşlara da aynı süreyi vermek istedim. Stres yaratmasın, kimsenin okul, ev, iş, güç, özel hayatını etkilemesin. Elbette erken teslim edebilirsiniz.

• Like 1
  • Thanks 1

Bir koltuk alabilirim. Çeviri yapmayalı 5-6 yıl oldu, bakalım ne kadar paslanmışız.

Umarım daha çok diziye aktivite yapılır.

• Like 2