Jump to content

Yeni Üyeler Tanışma Başlığı

nht.ctn
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...

Merhaba, adım Pierce. Sinemayla ilgileniyorum. Özellikle Asya resimlerini seviyorum. Belki de doğru altyazılarla neyi beğendiğimi izlersem, o zaman türkçemi geliştirebilirim))) teşekkürler 

Edited by PiersClarkson

Herkese merhaba.

Tekrar bir "forum"da bulunmak çok güzel bir duygu benim için, zira yıllarını forum alemine veren birisi olarak geçmişi hatırlamak gerçekten güzel. : )

Günümüzdeki sosyal medya kirliliğinden uzak o günleri özlemek, derin bir duygu.
Zamanla değişerek ve gelişerek PhpBB, SMF, VBullettin, IPB gibi forum sitelerinde uzun süre edebiyat alanında zaman geçirerek bu günlere gelmek, ve o günleri yaşamamış olanları bugün görmek üzücü olsa gerek.

.

Ben uzun zamandır yabancı dizi izleme hayranıyım, çoğunlukla TR Dublaj bölümler izliyor olsam da, bu sitedeki çevirilere rastladığıma oldukça sevindim.

Bir çok dizide özellikle Rusça ve diğer Asya dillerini dublaj etmiyorlar, bu nedenle sizlerin çevirilerine ihtiyaç duyabiliyorum.

Sizler gibi özel yeteneğim yok, ama yine de aranıza katılmaktan mutluluk duyduğumu söyleyebilirim.

.

Teşekkürler.

• 3 weeks later...

@Fibuzo Sen ve aramıza katılan yeni arkadaşlar: Hepiniz hoş geldiniz. Ben bu olayı tabiri caizse bayrak yarışına benzetiyorum. Bizden önceki arkadaşlar, küçüklerimiz, büyüklerimiz emek vermişler, alt yapı oluşmuş, bizlerde devam ettiriyoruz. Ne kadar faydalanmış isek bir o kadar da faydamız olsun isteriz. Tabii ki bu gönül işi.

Herkese iyi forumlar dilerim.:planetdpok:

Edited by puskulata
  • Like 1