Jump to content
Üye Kaydolma hatası giderildi. Tüm 3.parti eklentiler devreye alındı. Yeni bir ilave sorun görürseniz lütfen bize rapor edin. ×

Sitede Yaşanan Sorunlar

Kill Master

Recommended Posts

vieforvendetta

Merhabalar. 

Benim de bir sorunum var. websiteye normal bir şekilde giriş yapamıyorum. sürekli "kullanıcı adı-e posta/şifre hatalı" mesajı alıyorum.

buraya ancak kayıt ol sayfasındaki google ile giriş yap bölümünden girebiliyorumvgU7IP.png

• Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Putte

26

• turbetfur

16

• Kill Master

11

• pitiko

10

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Arkadaşlar bildiğiniz üzere sitemiz bir süre açılmadı. Bugün sorunlar giderildi ve yeniden yayına girdik. Ama gözden kaçan hatalar olabilir. Karşılaştığınız hataları bu başlık altında belirtin lütfen.

Buranın, kullanıcılarından aldığı veya herhangi bir reklamdan kazandığı tek bir kuruş yoktur. Asla öyle bir talebi de yoktur. Siz, sadece gelin, ortama katılın, insanlarla bilgi paylaşın. Erişim engel

Siteye VPN siz giriş yapılamıyor.   Chrome ile girmeye çalıştığımda Bu siteye ulaşılamıyor Bağlantı sıfırlandı. şeklinde mesaj çıkıyor.   tekrar denediğimde karşıma

Posted Images

Merhaba arkadaşlar, planetdp'ye sorunsuz girmek isteyenler aşağıdaki verdiğim ücretsiz vpn adresini kullanabilirler.

https://deeprism.com/en/

Kurulum için: https://deeprism.com/en/instructions

Eklenti olarak ta; https://chrome.google.com/webstore/detail/proxy-%2B-free-vpn-deeprism/bihhflimonbpcfagfadcnbbdngpopnjb/related

• Like 2
HakanGil, şöyle yazmıştı: (25.09.2020 - 22:14)

Gece temasında renk problemi var. Zemin ve yazılar aynı gri renkte, yazılar okunamıyor.

NN0G86.jpg

Bu problem devam ediyor mu?

By HakanGil,

Düzeldi. 👍

• *Admin

Gece temasında hemen hemen herşey elden geçirildi. Ancak ufak tefek şeyler ve belki daha estetik öneriler olabilir.

jacksparrow602
ayguno, şöyle yazmıştı: (7 saat önce)

Bu problem devam ediyor mu?

Şu anda bende gece temasını kullanıyorum bu problem yok. ilk başlarda vardı sonradan düzeltilmişti bu sorun.

Dreamer81300

Çeviri istek bölümüne imdb linki eklenemiyor.

site engellendiğinden beridir hem portal hemde forum için mozilla firefox kullanıyordum

VPN olarakda Browsec (Singapur)

daha önce olmamasına rağmen son zamanlarda portal sayfalarında altyazının ana sayfasında yani özetinde bulunduğu sayfayı kastediyorum sayfa yapısı bozulmaya başladı

tek sayfa boyunda açılan altyazı sayfasında tüm şekil ve ikonlar irileşti ve sayfa onlarca sayfadan oluşur hale geldi

o kadar genişlediki örnek vermek için ekran görüntsü almak bile mantıksız hale geldi

baya aşağıda altyazı linklerini  bulunca ve tıklayınca ilgili altyazının sayfası açılınca hani özetsiz olan kısım sayfa yapısı düzeliyor

bu durum sadece mozillaya aittir diye chromea geçtim belki çerezlerdendir diye çerezleride temizledim sıfır temiz chrome ile başladım netice aynı

çözüm bulunursa sevinirim

• Thanks 1
By gdoyurur,

ana portal sayfasında bir sorun yok

By pitiko,

Hemen Firefox'a kurdum. Hollanda üzerinden bağlandım.

Portal da forum da sorunsuz açıldı.

By ayguno,

Tekrarında sayfayı yenileyip (f5) sonucu yazar mısınız lütfen.

Önce hem Mozilla hemde Chrome denedim sorun yok gibiydi

Yönetimden bir müdehale yapıldımı bilmiyorum ama altyazı ana sayfalarına sorunsuz girdim

Chrome da farklı altyazı sayfaları denedim sorun yok gibi

Ancak birkaç altyazı sayfası sonrası Mozillada aynı sorun çıktı

F5 denedim

Belki bağlantı hızını yavaşlatıyordur diye başka ülkelerdede denedim sonuç değişmedi

Mozillada sorunu çözemediğim için Chrome ile devam ediyorum

By pitiko,

Bende hala sorunsuz açılıyor. Bağlantı Hollanda.  Çok memnunum. Operayı tamamen terk ettim.

Merhaba, film arama bölümünde, ileri sayfalara gidilecek seçenek yok.  

Edit:Hesaptan çıkılarsa, ileri seçeneklei geliyor. İleri seçenekleri üst kısım yerine, alt kısıma eklenebilir mi?

Z33doh.png

Edited by awsalli
awsalli, şöyle yazmıştı: (47 dk önce)

Merhaba, film arama bölümünde, ileri sayfalara gidilecek seçenek yok.  

Edit:Hesaptan çıkılarsa, ileri seçeneklei geliyor. İleri seçenekleri üst kısım yerine, alt kısıma eklenebilir mi?

Z33doh.png

Portaldan profilinize, oradan ayarlara gidin. Sayfalama hem altta hem de üstte gösterilsin kutucuklarını doldurup kaydedin.

• Like 1
dpka, şöyle yazmıştı: (29 dk önce)

@aygunohttps://www.planetdp.org/searchwishes  bu sayfadayken de ileri tuşu yok, sayfalama hem altta hem üstte gösterilsin işaretli olmasına rağmen. Bir de burada istediğim gibi süzemiyorum, en çok çeviri isteği almış olandan başlayacak şekilde olmuyor.

@dpka ağam, sayfalama tiklerini boşaltıp kaydet, sonra tekrar doldurup kaydet. Sayfalama hem altta hem de üstte var beklenen altyazılar tablosunda çünkü. 

@ayguno, sayfalar görünür oldu, teşekkürler. Peki diğer soru, en çok çeviri isteği almış yapımdan başlayacak şekilde süzemiyor muyuz?

samet_419

@dpka Sıralama kısmında "Sıralama" seçiliyken en çok istek almıştan başlayarak sıralıyor.

Vpn  illetinden siteye giremez oldum.Ne zaman biter bu dert acep dostlar.Yetim kaldık iyi mi? (ttnet)

Vodafone internet sağlayıcısı müsaade ederken diğerleri etmiyor. Vodafondan çok rahat girebiliyorum. Dns'dir, Vpn'dir, kullanmaya gerek kalmıyor.

mevsim, şöyle yazmıştı: (10 saat önce)

Vodafone internet sağlayıcısı müsaade ederken diğerleri etmiyor. Vodafondan çok rahat girebiliyorum. Dns'dir, Vpn'dir, kullanmaya gerek kalmıyor.

İnternet servis sağlayıcılarına göre değişmemesi gereken bir durum değil mi bu? BTK banladıysa hiçbir ISS'den açılmamalı diye biliyorum. Yanlış mıyım?

• Like 1
CinTonik, şöyle yazmıştı: (Bir saat önce)

İnternet servis sağlayıcılarına göre değişmemesi gereken bir durum değil mi bu? BTK banladıysa hiçbir ISS'den açılmamalı diye biliyorum. Yanlış mıyım?

Ben de öyle düşünüyorum, netice olarak mahkeme kararı ile kapatılıyor. Yanlışlık mı var mı diye İpad üzerinden kontrol ettim şimdi. Aynı durum söz konusu, rahatlıkla girebiliyorum. :clap2:

Edited by mevsim
  • Like 1
scarecrow

42 gündür VPN'siz giremiyoruz siteye. Ne yaptı arkadaş bu site size ? Neyin yasağıdır bu :(