Jump to content
Sign in to follow this  
emrahfb

... arıyorum ama nereden bulabilirim bilmiyorum.

Recommended Posts

emrahfb    127
emrahfb

Aradığımız her türlü materyal için bu başlığa yazalım. 

UoA5Xm1.gif

100000    92
100000

Bir çok kişi aradığına kavuştuğu için mutlu ve meşgul.

Buraların yeşermesi biraz zaman alır :fool:

• Like 2

H5N1    256
H5N1

Şu fotonun büyüklüsü lazım ama var mıdır bulmanın bir yolu?

Mr.Hate    269
Mr.Hate

Daha önce DP'de paylaşılmıştı ama az önce sistemime format attığım için kısayolları yedeklemediğimden uçtu, sitede aradım ama göremedim, faydalı siteler adı altında paylaşılmıştı, bir radyo sitesi, siteye girdiğinde dünya haritası üzerinden istediğin ülkenin yerel radyolarını dinlediğin bir siteydi. aklında olan varsa paylaşırsa sevinirim. :good:

H5N1    256
H5N1

Foto nun linki uçmuş bir şekilde. :|

ayn%C4%B1-i%C5%9Fi-daha-ucuza-yapaca%C4%

• Like 1

neAlaka    9
neAlaka
Mr.Hate, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Daha önce DP'de paylaşılmıştı ama az önce sistemime format attığım için kısayolları yedeklemediğimden uçtu, sitede aradım ama göremedim, faydalı siteler adı altında paylaşılmıştı, bir radyo sitesi, siteye girdiğinde dünya haritası üzerinden istediğin ülkenin yerel radyolarını dinlediğin bir siteydi. aklında olan varsa paylaşırsa sevinirim. :good:

sanırım bu http://radio.garden/live/hilversum/concertzender/

• Like 4

AnGeLoFDeaTH    5
AnGeLoFDeaTH

MSI GT83VR TITAN Sadece klavye parçasını arıyorum..

msi-gt83vr-titan-sli-keyboard_slideshow_

Edited by AnGeLoFDeaTH

aydemir    77
aydemir

Arkadaşlar cıvalı termometre arıyorum. Bir ara satışı durdurulmuştu, ikinci el veya sıfır bulabileceğim bir yer biliyor musunuz?

elbais    1,705
elbais
aydemir, 18.03.2017 - 01:15 tarihinde yazdı:

Arkadaşlar cıvalı termometre arıyorum. Bir ara satışı durdurulmuştu, ikinci el veya sıfır bulabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Bu mudur?

http://www.hepsiburada.com/homecare-ahsap-manuel-termometre-091782-p-HRMAR091782

aydemir    77
aydemir
elbais, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Bunu gördüm ama içeriği hakkında bilgi yok. Bazılarında alkol kullanılıyor. Özellikle kırmızı olanlarında. Zaten daha önce de söylediğim gibi vücut termometrelerinde cıvalı olanlar yasaklandı. Neyse aslında benim amacım cıva alabilmek. Yaklaşık 10 gr civarında cıvaya ihtiyacım var. Piyasada gri cıva olarak geçiyor. Gramı da 1₺ civarı. Ya termometre ya da cıva alabileceğim bir yer bilen var mı? 😂😂

HakanGil    217
HakanGil

ADSL kullanıcısıyım maalesef. Apartmandaki kutudan yukarı gelene kadar hız düşüyor. İyi bir telefon kablosu alıp apartman içindeki hattı yenileyerek kaybı azaltmak istiyorum. Çevredeki elektrikçilerde o kablolar standarttır dediler hep. Şimdi soruma geliyorum: Bu kabloların iyisi var mıdır? Varsa adı nedir ve nerede bulunur?

byesiler    456
byesiler
byesiler, 27.02.2017 - 11:15 tarihinde yazdı:

http://support.hp.com/tr-tr/product/HP-15-Notebook-PC-series/6875200/model/7158296

HP 15-r012st Bunun üst kasasınu bulamıyorum. Büyük ihtimalle bir serisi vardırda, oda hangisidir bilemedim. 

Bir hatırlatayım. :)

• Thanks 1

The Black    128
The Black
HakanGil, 2 saat önce tarihinde yazdı:

ADSL kullanıcısıyım maalesef. Apartmandaki kutudan yukarı gelene kadar hız düşüyor. İyi bir telefon kablosu alıp apartman içindeki hattı yenileyerek kaybı azaltmak istiyorum. Çevredeki elektrikçilerde o kablolar standarttır dediler hep. Şimdi soruma geliyorum: Bu kabloların iyisi var mıdır? Varsa adı nedir ve nerede bulunur?

Legrand kablo markasına bakabilirisiniz.

• Like 1

pckolog    486
pckolog

Bir parça huzur arıyorum ama nereden bulabilirim bilmiyorum. Varsa bir öneriniz dinliyorum.

• Like 3

H5N1    256
H5N1
pckolog, 25.03.2017 - 14:49 tarihinde yazdı:

Bir parça huzur arıyorum ama nereden bulabilirim bilmiyorum. Varsa bir öneriniz dinliyorum.

Güvendiğiniz bir dostunuz ve yanında güzel bir sofra ile bir şişe 35 lik bir parça huzur verebilir.

Kalabalıksanız yanınızda bir büyük bulunması gerek 35 lik yetmez. :)

• Like 2

Vareniki    3
Vareniki
aydemir, 3/19/2017 - 11:48 tarihinde yazdı:

Bunu gördüm ama içeriği hakkında bilgi yok. Bazılarında alkol kullanılıyor. Özellikle kırmızı olanlarında. Zaten daha önce de söylediğim gibi vücut termometrelerinde cıvalı olanlar yasaklandı. Neyse aslında benim amacım cıva alabilmek. Yaklaşık 10 gr civarında cıvaya ihtiyacım var. Piyasada gri cıva olarak geçiyor. Gramı da 1₺ civarı. Ya termometre ya da cıva alabileceğim bir yer bilen var mı? 😂😂

http://www.sinanson.com/Sinar-Kimya-Termometresi-Analog-Civali,PR-593.html Sanırım bu işinizi görür

https://soundcloud.com/chillvibesound/brock-berrigan-way-of-life

Coşanadam    3
Coşanadam

Arkadaşlar,

Bir toplu resimdeki tek kişiyi internette aratmanın yolu var mı? Program, site vs. bildiğiniz varsa paylaşır mısınız.