Jump to content
Sign in to follow this  
emrahfb

... arıyorum ama nereden bulabilirim bilmiyorum.

Recommended Posts

Proeleven    1
Proeleven

Pc uyumlu xbox 360 gamepad alacağım. Hangi site, hangi satıcıyı tavsiye edersiniz. 

umudovski    9
umudovski

Galiba bütün ülkede ve dünyada 3.5" olan sata Bluray için harici kutu tükenmiş veya böyle bir ürün artık üretilmiyor!. Bu nasıl iştir çözemedim. Elimde yeni aldığım bir Bluray yazıcı var bunu kasa harici kutu içine takıp kullanmak istiyorum ama yapamıyorum çünkü böyle bir kutu yok galiba. Bilen, bulan var mıdır?

elbais    1,705
elbais
umudovski, 27.10.2017 - 08:47 tarihinde yazdı:

Galiba bütün ülkede ve dünyada 3.5" olan sata Bluray için harici kutu tükenmiş veya böyle bir ürün artık üretilmiyor!. Bu nasıl iştir çözemedim. Elimde yeni aldığım bir Bluray yazıcı var bunu kasa harici kutu içine takıp kullanmak istiyorum ama yapamıyorum çünkü böyle bir kutu yok galiba. Bilen, bulan var mıdır?

Bluray için özellikle yok bende bulamamıştım, cd-dvd için olanlar uyuyor ;) 

shihanu    0
shihanu

Nintendo Game Boy oyun kasetlerini Sahibinden ve Gitti Gidiyor haricinde nereden bulabilirim?

Eminönü ve Sirkeci gibi yerlerde satışı hala yapılıyor mudur?

akar1m    18
akar1m

Merhaba uygun fiyatlı 2.el xbox oyunu arıyorum ama güvenli bir yer bulamıyorum. Aradığım oyunlar; Assassin's Creed serisi. 

Maestro08    7
Maestro08
akar1m, 02.05.2018 - 13:50 tarihinde yazdı:

Merhaba uygun fiyatlı 2.el xbox oyunu arıyorum ama güvenli bir yer bulamıyorum. Aradığım oyunlar; Assassin's Creed serisi. 

https://zebramo.com hocam bu siteye göz atabilirsin 2.el için güvenilir bir platform. Ürünü elinize ulaştığında satışı onaylıyorsunuz ardından para satıcıya ulaşıyor aksi taktirde zebramo paranızı iade ediyor .

akar1m    18
akar1m

@Maestro08 teşekkürler.

Asassin's Creed II'yi microsoft'tan digital oyun olarak satın aldım. Sanırım diğerlerinide aynı şekilde yaparım. Bulamadığım birşey olursa verdiğin siteye göz atarım.

Edited by akar1m

Maestro08    7
Maestro08
akar1m, 8 saat önce tarihinde yazdı:

@Maestro08 teşekkürler.

Asassin's Creed II'yi microsoft'tan digital oyun olarak satın aldım. Sanırım diğerlerinide aynı şekilde yaparım. Bulamadığım birşey olursa verdiğin siteye göz atarım.

Rica ederim :) mobil uygulamalarıda var başka aradığın 2. el ürünleride bulabilirsin :) 

akar1m    18
akar1m