Jump to content
Üye Kaydolma hatası giderildi. Tüm 3.parti eklentiler devreye alındı. Yeni bir ilave sorun görürseniz lütfen bize rapor edin. ×

PlanetDP için iki adet userscript

RammsteinTR

Recommended Posts

RammsteinTR

Merhaba arkadaşlar,

Konuyu daha iyi açıklamak adına userscript'in ne olduğundan bahsedeyim ilk olarak. UserScripts "Firexox" özelinde söylüyorum, benzeri diğer tarayıcılarda da illaki vardır, belli web sitelerinde görsel veya fonksiyonel ufak değişiklikler yapmanıza olanak sağlayan bir betiktir. Ben firefox için Greasemonkey eklentisi kullanıyorum. Bu eklentiyi kurduktan sonra https://greasyfork.org adresindeki istediğiniz betiği yükleyebilirsiniz. Benim hazırladığım iki adet betik var.

1. IMDb Altyazı, Torrent Bu betik imdb sitesindeki herhangi bir film sayfasına girdiğiniz zaman altta küçük ikonlar halinde bazı sitelere bağlantı ekliyor. IMDB de yer alan bir film sayfasından direk PlanetDB deki filmin altyazı sayfasına ulaşabilirsiniz. Yani filmi tekrar planetdb de aratmanıza gerek kalmıyor. Ben kendim kullandığım zmanunda nın linkini de ekledim.

Annotation_2020-03-04_200010.jpg?1583341

2. DP Remove BG Bu betik de sitedeki arkaplan resmini kaldırıyor. Ben sade siteleri kullanmaktan daha çok hoşlandığım için yaptım.

IMDb Altyazı, Torrent betiği için başka linkleri de eklemek isterseniz, betiği güncelleyebilirim.

Umarım beğenirsiniz.

• Like 2

Hocam ellerinize sağlık. İlk betiğin benzeri şurada mevcut.

Ellerinize sağlık :fl: Konunuzu diğer Javascript betiklerinin de bulunduğu Web Programcılığı forumuna taşıdım.

• Like 2