Jump to content
Üye Kaydolma hatası giderildi. Tüm 3.parti eklentiler devreye alındı. Yeni bir ilave sorun görürseniz lütfen bize rapor edin. ×

media player önerilerisi

UberManS

Recommended Posts

Merhaba,

Eski kafalıyım. Hatta sanırım yaşım itibariyle eskidiğim de söylenebilir. Hiçbir şeyi online izlemiyorum. Geniş bir arşivim var ve yalnızca bu arşivi tekrar tekrar çevirerek yaşıyorum. Filmler, kitaplar, müzikler...

Filmler ilk başta 700mb'lik divx'ti. DVDRiP, BRRiP, 720p, 1080p falan derken şu an arşivimdeki her film neredeyse remux.

Televizyon altına konan DVD oynatıcılara usb girişi takılınca kısa bir müddet de olsa bununla idare etmiştik; ancak sonra android tabanlı player'lar çıktı. Uzun, çok uzun bir müddet Dark Media Player kullandım; ancak artık yüksek değerlere sahip filmleri oynatmıyor.

Şu sıralar yeni bir arayıştayım. Sinema düşkünlerinin ağırlıklı olarak zidoo'dan bahsettiğini duydum; ancak bunun alabileceğim modeli (Zidoo Z9S) 2 yıl önce çıkmış. Android TV boxlar var. UGOOS AM6 plus ve Beelink GT-KING PRO gözüme çarptı. Bu üçünün fiyatı birbirine epeyce yakın; ancak Zidoo haricinde bahsettiklerim yeni ürünler; fakat sinema için elverişli mi? Bundan pek emin değilim ve işte bu nedenle size akıl danışmaya karar verdim.

Android box üzerinden öldürmeli oyun oynayacak biri değilim. Görüntü güzel olsun, ses ve görüntüye ait format desteği çok geniş bir yelpazede olsun. Kullanıcı ara yüzü kolay olsun... Basit istekler... Evet, görüntüye ve sese, hatta daha çok sese çok fazla önem verdiğim için de bu üçünden birini almaya çalışıyorum. Ne dersiniz?

Sizin başka bir öneriniz olur mu?

Not: Daha iyileri olabilir ve tabi ki daha kötüleri de... Olası önerilerde fiyat 1000 lirayı geçmezse sevinirim. Yarına kadar yetkin bir cevap gelmezse Ugoos'u alma ihtimalim yüksek.

Eskiden divxplanet'te müthiş bir birliktelik vardı. Aynını şimdi de görebilirsem hem memnun olurum hem de üzerimden fevkalade bir yükü almış olursunuz. 

setcom_2000, şöyle yazmıştı: (2 dk önce)

Nvidia Shield TV Pro 2019 modelini alabilirsiniz. Piyasadaki en güçlü Android TV Box. Uzun yıllar işinizi görür.

https://www.nvidia.com/en-us/shield/shield-tv-pro/

Öneri için teşekkür ederim; ancak limitten bahsettiğim bölümü sanırım okumamışsınız.

64 okuma ve tek bir cevap. Gel de eski divxplanet'i arama...

Şimdiye kadar öneriler burada havada uçuşurdu...

Neyse...

Artı ve eksileriyle Backlit MX3 Air Mouse ile birlikte UGOOS AM6 plus aldım.

Edited by UberManS
setcom_2000

Gerçektende o bölümü okumamışım. Kusura bakmayın. Karar verdiğiniz ürün hayırlı olsun.

• Thanks 1