Jump to content
mnth

Kodi için Altyazı eklentisi

Tavsiye Edilen İletiler

blackrain    1
blackrain

Benim kutuda uzundur hata veriyor. Tekrar yükledim ama sıkıntı devam ediyor. Sadece planet için değil diğer site için de.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
JKramer    6
JKramer
gönderildi (düzenlendi)
krokagan, 10.06.2018 - 18:08 tarihinde yazdı:

arkadaşlar bu hbıyık planetdp eklentisini kodiye kurmayı beceremedim zipli dosyayı bilgisayardan bulup yüklemeye çalışıyorum bağlımlılıkları yok diyor 

addons klasöründe bunun da olması lazım: https://github.com/hbiyik/script.module.sublib

Yani addons\script.module.sublib\ ve addons\service.subtitles.planetdp\ şeklinde.

@blackrain

Pazar gününden beri bir değişiklik olmadıysa çalışıyor iki site de, sorun yok.

tarihinde JKramer tarafından düzenlendi
de

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
blackrain    1
blackrain
gönderildi (düzenlendi)

Bende Android kodi box var. Bakamıyorum klasörlere bulamadım.    Ancak Dependencies bölümünde dediğiniz "Sublib Module" kurulu zaten.  Zip indirip tekrar kurduğumda da altyazı yüklenemedi diye yine hata veriyor .   Aynı zamanda elle kurarsam "Sublib Module" BIYIK repository'den update var diyor ve kurmak istiyor. Kur diyince de yine fark etmiyor, aynı başa dönüyoruz.  Yani böyle bir problem.  DP de öbür site de niye çalışmıyor çözemedim

tarihinde blackrain tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssert75    0
ssert75

Merhaba arkadaşlar. Filmleri izlemek için Minix neo android box kullanıyorum.

Ben de yaklaşık 1 aydır planetdp den altyazı indiremiyorum. JKramer arkadaşın düzenlediği service.py ler ile 1 ay öncesine kadar altyazıları indirebiliyordum (JKramer arkadaşa ve diğer emeği geçen arkadaşlara teşekkür edrim).

Şimdi ise altyazıları görüyorum ama indirmeye çalıştığımda "altyazı indirilemedi" diye hata veriyor.

Opensubtitles da ise sıkıntı yaşamıyorum, altyazıları indirebiliyorum.  Kodiyi kaldırıp tekrar yükledim aynı sorun devam etti.

Bu konuda bilgisi olanların yardımlarını rica ediyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
JKramer    6
JKramer

İndirme sorunu için yeni planetdp service.py: https://pastebin.com/qaJaAWWp  Sorun olursa hangi dizi/film olduğunu (diziyse ek olarak sezon ve bölüm) da yazın.

@blackrain

zip'i indirdikten sonra service.py dosyalarını burada verdiklerimle değiştirmeniz lazım.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssert75    0
ssert75
JKramer, 12 saat önce tarihinde yazdı:

İndirme sorunu için yeni planetdp service.py: https://pastebin.com/qaJaAWWp  Sorun olursa hangi dizi/film olduğunu (diziyse ek olarak sezon ve bölüm) da yazın.

@blackrain

zip'i indirdikten sonra service.py dosyalarını burada verdiklerimle değiştirmeniz lazım.

Bu yeni verdiğiniz service.py yi eskisi ile değiştirince sorunum çözüldü. Artık sayenizde rahatça planetdp den filmlerime altyazı indirebiliyorum. İyi ki planetdp forumumuz var iyiki de sizler gibi arkadaşlar var. Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
blackrain    1
blackrain

Tekrar selam.

service.py dosyasını değiştirdikten sonra indirme yapabiliyor. Teşekkürler.

Ancak bazı sunumları indirmiyor. Mesela. Westworld son sezon 4. bölümü DP'den indirmiyor hata veriyor.  Sanırım dosya isminde Türkçe karakter var eşekherif diye. Ondan olabilr çünkü DP'den aynı bölüm için ingilizceyi indiriyor.  Yine de ilerleme oldu benim için teşekkürler. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ATi1907    2
ATi1907

arkadaşlar merhaba burdaki talimatlara göre kurulum yapmaya çalıştım fakat script.module.sublib-release.zip bunu kurarken hata alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

bu arada sıırasıyla

1.service.subtitles.planetdp-release.zip

( 153. 154. 155. ve 156. satirlari silerek gerekli düzenlemeyi yaptım zipleyip kurdum)

2.service.subtitles.turkcealtyazi-release.zip bunu da kurdum

3.script.module.sublib-release.zip bunda da "self.imdb = imdb" satırını düzenleyip zip halinde kurmaya çalıştım hata veriyor

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ATi1907    2
ATi1907

Eklentiler Kodi üzerinde göründü Alt yazıyı buluyor indir dediğimde hata veriyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.