Jump to content
Sign in to follow this  
CnBkrtl

DC Rebirth Evreninde İşler Karışıyor

Recommended Posts

CnBkrtl    83
CnBkrtl

Rebirth Batman #22 ile İşler Karışıyor

Wally West'in süpriz geri dönüşü ve Batcave'de ortaya çıkan Comedian'ın kanlı rozeti ile başlayan Rebirth serisinde durum git gide daha çok karışıyor.Daha önce Batman ve Flash'ın crossover yaparak evrende olan gariplikler ( Comedian'ın rozeti ve evrenden silinen yılların/anların vs.) için beraber çalışacağını açıklayan DC, bu sefer twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile kafalar iyice karıştı.

source.gif
https://twitter.com/DCComics/status/832333822708453376

#22 Sayılı kapakta Batman'in Thomas Wayne versiyonunu ve Reserve Flash'ı gösteriyor. Thomas Wayne bilindiği üzere "Flashpoint" zaman çizgisinin Batman'ı ve RF'de zaten olayların baş sorumlusu :) Flashpoint zaman çizgisine dönecekmiyiz bilinmez ama evrende işler çığırından çıkmaz üzere.

Share this post


Link to post
Share on other sites
alpalp84    942
alpalp84

Yine bomba sayılar geliyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ryu Hayabusa    77
Ryu Hayabusa

Ya bu Button hikayesini Geoff Johns kurgulamış. Tom King twitterdan öyle bir şey demişti. O nedenle merakla bekliyorum. Geoff'un kurgulaması çok mantıklı çünkü bu süreci komple bu adam tasarladığından Watchmen olayına yönelik bir şey anlattığınızda bu adama sormak gerek zaten bütünlük açısından. Biz arada @MKanjeri konuştuğumuzda falan Watchmen mevzusu süper bir hamle ama mevzuyu kim kurgulayacak ve en son kim bağlayacak diye düşünüyorduk. Çünkü Geoff film/dizi kanalına geçince eldeki mevcut yazarların o çapta olmadığını düşünmüştük. Anca belki Morrison olursa olur dedik o da Heavy Metal de Editor in Chief konumunda. Geriye yine Geoff kalıyordu o da zaten kendisinin mevzuyu bağlayacağını ima eden bi twit atmıştı yakın zamanda. Asıl mevzu muhtemelen kendisinin yazacağı eventte çözülecek.

Edited by Ryu Hayabusa
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
MKanjeri    20
MKanjeri

Bu tarz bir hikayenin altından kalkabilecek yazar sayısı zaten bir elin parmaklarını geçmez. Geoff Johns da bunlardan birisi. 4 sayılık bir crossoverdan çok şey beklememek lazım ama zaten bu muhtemelen olayların temelini atacak bir hikaye olacak. DC bu kadar büyük bir olayı crossover için harcamaz. Genel piyasa düşünüldüğünde de peşinden gelecek esas event Ağustos-Eylül aylarından birinde başlayabilir. Rebirth beklenenden daha fazla başarı getirdiği için event konusunda acele etmemeleri çok normal. New 52'de ilk büyük event 2 yılın ardından yapılmıştı. Bu sefer ayda 2 sayı şeklinde gittikleri için 1. yıl sonunda böyle bir topa girerler diye düşünüyorum.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
alpalp84    942
alpalp84

The Flash (2016) #19 ile olaylar başlıyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...