Jump to content
Laravel Framework 5.7.6 güncellemesi tıklayın lütfen Devamını oku... ×
Franz_K

Bugün Hangi Filmi İzlediniz?

elbais

---U Y A R I---

Arkadaşlar, iletilerimize birden fazla IMDb tagı eklemek artık ayarlar engeli nedeniyle mümkün değildir. Bunun yapılması halinde iletide 1.den sonraki tag'lar parse edilmeyecektir. O nedenle her iletiye bir IMDb tagı kuralına uyunuz lütfen.

Eskiden fazla tag kullanılmış iletiler düzenlenecektir.

Yeni eklenen özelliklerden birisi de IMDb tag çerçevesinin sağ alt köşesindeki ikon ile güncelleme yapılabilmesidir.

Ekleyen: elbais

Tavsiye Edilen İletiler

ben geldim    58
ben geldim

8PqNdd.png

IMDb
5.8/59K

Underworld: Blood Wars (2016)

1. R
  2. 1 saat 31 dakika
  3. Film

1. Puan
    5,5/27
  2. Yönetmen
  3. Yazar
  4. Vizyon Tarihi
    6 Oca, 2017
  5. Ülke
      • Amerika
  6. Dil
      • English
      • Saami
  7. Türler
  1. Oyuncu
    1. Kate Beckinsale
        (
      • Selene
      • )
    2. Theo James
        (
      • David
      • )
    3. Tobias Menzies
        (
      • Marius
      • )
    4. Lara Pulver
        (
      • Semira
      • )
    5. Charles Dance
        (
      • Thomas
      • )
    6. James Faulkner
        (
      • Cassius
      • )
    7. Peter Andersson
        (
      • Vidar
      • )

Lycanlar, Marius’la (Tobias Menzies) güçlü bir yeni lider kazanmışlardır. Marius önceden ayak takımını andıran güruhlara fanatik bir amaç ve disiplin anlayışı vermiştir. Selene’in Vampir-Lycan melezi olan kızı Eve’in yerini öğrenmek için, Vampir Ölüm Taciri’nin izini bulmasına hiçbir şey engel olamayacaktır. David’in eşlik ettiği Selene izini süren Lycanlardan zorlukla kaçar. Bu sırada David’in babası Thomas’ın yürüttüğü ateşkes görüşmeleri sayesinde hırslı Semira’nın (Lara Pulver) yöneticisi olduğu Doğu Meclisi’ne sığınır. Selene’in artan Lycan tehdidinden büyük korku duyan eski Vampir rakipleri, onun efsanevi dövüş yeteneklerinin Lycan belasını toptan ortadan kaldırmalarına yardımcı olmasını ummaktadırlar. Fakat Selene Doğulu koruyucularından bazılarının haince planları olduğunu keşfedince, David’le birlikte bir kez daha kaçmaya başlar. İkili gizemli İskandinav Meclisi’nin duvarlarının ardına sığınmak zorunda kalır. İskandinav Meclisi yeryüzünün en kuzeyinde adeta keşişler gibi münzevi bir hayat yaşayan, barışçıl bir Vampir tarikatıdır. Ancak David ve Selene’in Var Dohr’un karla kaplı topraklarında yeni buldukları güvenlik hissi ellerinden kayıp gider çünkü Selene nereye giderse gitsin, Vampirler ile Lycanlar arasında asırlar öncesine dayanan savaş onu takip edecektir. KAYNAK: sinematurk kaynak: www.planetdp.org

1. tt3717252
  2. USD 35M bütçe
  3. USD 76M brüt
güncellendi

Takip ettiğim seri filmlerden biridir. İdare eder. 6/10

tarihinde Kornsky tarafından düzenlendi
imdb

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ben geldim    58
ben geldim

LZkOD1.jpg

IMDb
6.2/129K

Inferno (2016)

1. PG-13
  2. 2 saat 1 dakika
  3. Film

1. Puan
    4,7/25
  2. Yönetmen
  3. Yazar
  4. Vizyon Tarihi
    28 Eki, 2016
  5. Ülke
      • Amerika
      • Macaristan
  6. Dil
      • English
      • French
      • Italian
      • Turkish
  7. Türler
  1. Oyuncu
    1. Tom Hanks
        (
      • Robert Langdon
      • )
    2. Felicity Jones
        (
      • Sienna Brooks
      • )
    3. Omar Sy
        (
      • Christoph Bouchard
      • )
    4. Irrfan Khan
        (
      • Harry Sims
      • )
    5. Sidse Babett Knudsen
        (
      • Elizabeth Sinskey
      • )
    6. Ben Foster
        (
      • Bertrand Zobrist
      • )
    7. Ana Ularu
        (
      • Vayentha
      • )

Venedik'teki bir otel odasında uyanan Robert Langdon neler olduğunu ve oraya nasıl geldiğini hatırlamamaktadır. Kendisine neler olduğunu hatırlayabilmek için ona yardım etmeye çalışan doktor Sienna Brooks'la birleşirler. Langdon ve Brooks cevapları aramak için Avrupa'yı dolaşmak zorunda kalırlar. Bu kez de İtalyan ozan ve politikacı Dante'nin İlahi Komedya kitabıyla bağlantılar bulmaya başlar. Zamanla ortaya çıkan ipuçları bir felaketi işaret etmektedir. Çok zengin bir işadamı kısa bir süre içinde dünyaya veba salgınını yayacaktır. Dünyanın başına gelebilecek bu felaketi engellemenin tek yolu Landgdon'ın neler olduğunu hatırlamasıdır. kaynak: www.planetdp.org

1. tt3062096
  2. USD 75M bütçe
  3. USD 220M brüt
  4. 4 ödül
  5. 1 adaylık
güncellendi

İlk iki film kadar olmasa da izlettirdi. İçinde İstanbul olması da ayrı bir güzellik ama yine aynı sıkıntı. Arap imajı vermişler gene. 6/10

bkqLVV.jpg

Hata: İletide fazla Dp._tag var

Nehirin~ & Irmak çevirisi ile izledim. Güzeldi. 8/10

imdb

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
KaT    47
KaT

MV5BMjE5OTM0OTY5NF5BMl5BanBnXkFtZTgwMDcx

IMDb
7.9/147K

Captain Fantastic (2016)

1. R
  2. 1 saat 58 dakika
  3. Film

1. Puan
    6,6/33
  2. Yönetmen
  3. Yazar
  4. Vizyon Tarihi
    29 Tem, 2016
  5. Ülke
      • Amerika
  6. Dil
      • English
      • Esperanto
  7. Türler

Ben Cash, ABD’nin Kuzeybatı Pasifik ormanlarında, 6 çocuğu ile beraber bir kabinde medeniyetten izole bir hayat yaşamaktadır. Bu izole ortamda ebeveynlik, kendi doğrularını yaratmıştır ve çocuklar moderniteye karşı bir bağışıklık kazanamamışlardır. Ben, kendini çocuklarını büyük bir titizlikle hem fiziksel hem de entelektüel olarak yetiştirmeye adamıştır. Fakat karısı Leslie’nin ani ölümünün ardından bütün düzeni yerle bir olur, ve Ben, ailesini şehre getirmek zorunda kalır. Şehir medeniyeti içinde çocuklar şehirle, Ben ise ebeveynlik yöntemleri ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Çünkü Ben’in ebeveynlik anlayışıyla dünyanınki birbirine hiç benzememektedir. kaynak: www.planetdp.org

1. tt3553976
  2. USD 3M brüt
  3. 1 oskar adaylığı
  4. 14 ödül
  5. 43 adaylık
güncellendi

Çok güzeldi. İzlenmesi gereken bir film.

9/10

imdb
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
arandur    0
arandur

MV5BMjk5NmM1NmUtOWFhYS00MzEyLWE4ZWYtZjkx

IMDb
7.0/2K

Kaçma Birader (2016)

1. Bilinmiyor
  2. Film

1. Puan
    6,5/8
  2. Yönetmen
  3. Yazar
  4. Vizyon Tarihi
    4 Mar, 2016
  5. Ülke
      • Türkiye
  6. Dil
      • Turkish
  7. Türler

Sevdiği kız için Yozgat’tan İstanbul’a kaçan en küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelen, kendine has bir ailenin hikayesine odaklanıyor. Bu aile sinemaya kahkaha, koşturmaca ve sürprizlerle dolu bir macera getirecek.
kaynak: www.planetdp.org

1. tt5478632
güncellendi

Türk sinemasının zevzek komedilerinin yanında kayda değer bir yapım. Elbette popüler kültür ekseninde ele alınarak genel geçer bir senaryoyla çekilmiş ama küfürbaz komedilerimiz ile de yan yana koyulacak kadar değil. İzlememiş olanlar özellikle sansürsüz sürümüne şans vermeli.

7/10

imdb

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    557
Coilbone

MV5BMTU5Nzg2OTk2NF5BMl5BanBnXkFtZTYwNTc1ODM3._V1_.jpg

IMDb
7.3/214K

Sunshine (2007)

1. R
  2. 1 saat 47 dakika
  3. Film

1. Puan
    5,1/28
  2. Yönetmen
  3. Yazar
  4. Vizyon Tarihi
    27 Tem, 2007
  5. Ülke
      • İngiltere
      • Amerika
  6. Dil
      • English
  7. Türler
  1. Oyuncu
    1. Cliff Curtis
        (
      • Searle
      • )
    2. Chipo Chung
        (
      • Icarus
      • )
    3. Cillian Murphy
        (
      • Robert Capa
      • )
    4. Michelle Yeoh
        (
      • Corazon
      • )
    5. Hiroyuki Sanada
        (
      • Kaneda
      • )
    6. Rose Byrne
        (
      • Cassie
      • )
    7. Benedict Wong
        (
      • Trey
      • )

Yıl 2057, insanlık güneşin her geçen gün giderek yok olmasını izlemektedir… Bu insanlığın da yok olması demektir. Dünya’nın son umudu Icarus II adlı bir uzay gemisindeki sekiz kişilik erkek ve kadınlardan oluşan Kaptan Kaneda liderliğindeki ekiptedir. Görevleri güneşi tekrar hareket geçirmesi ve beslemesi beklenen bir nükleer başlığı taşımaktır.Bu yolculuk sırasında Dünya ile radio bağlantıları kesilir. Ekip bundan 7 yıl önce aynı amaçla göreve çıkarılan Icarus I’den değişik sinyaller almaya başlarlar. Yaşadıkları garip bir kaza onları görevlerini bir yana bırakıp hayatları için savaşmak zorunda bırakacaktır. Peki ya hepimizin geleceği... kaynak: www.planetdp.org

1. tt0448134
  2. GBP 26M bütçe
  3. USD 32M brüt
  4. 1 ödül
  5. 18 adaylık
güncellendi

7/10

Bir film nasıl bu kadar güzel başlayıp bu kadar kötü bir hale gelebilir anlam veremiyorsunuz. Dönüm noktasından itibaren başka bir film gibi.

imdb

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon    78
SirRonyon

Iftarlik Gazoz Poster

IMDb
7.5/7K

Iftarlik Gazoz (2016)

1. 1 saat 55 dakika
  2. Film

1. Puan
    5,7/10
  2. Yönetmen
  3. Yazar
  4. Vizyon Tarihi
    29 Oca, 2016
  5. Ülke
      • Türkiye
  6. Dil
      • Turkish
  7. Türler
  1. Oyuncu
    1. Cem Yilmaz
        (
      • Cibar Kemal
      • )
    2. Berat Efe Parlar
        (
      • Adem
      • )
    3. Adam Bay
        (
      • Hasan
      • )
    4. Ümmü Putgül
        (
      • Gülizar
      • )
    5. Okan Avci
        (
      • Yörük Osman
      • )
    6. Macit Koper
        (
      • Imam
      • )
    7. Greta Fusco
        (
      • Berna
      • )

1970’ler Türkiye’sinin barış ve huzur dolu Ege kasabalarından birinde ailesi ile beraber yaşayan Adem, zeki ve çalışkan bir öğrencidir. 5.sınıfı yeni bitiren Adem, yaz tatilini boş geçirmek istemez ve ailesine Gazozcu Cibar Kemal Usta ile çalışmak istediğini söyler. Zor da olsa ailesinden izni koparan Adem gazozcu çırağı olarak çalışmaya başlar. Ramazan ayının başıdır ve Adem camide imamın oruç ile anlattıklarını üzerine alınır, üstelik Berna da oruç tutacaktır. Küçük olduğu için oruç tutmasına izin vermeyen ailesinden gizli oruç tutmaya başlar fakat Ege’nin yaz sıcağında, bir yandan da gazoz satarken oruç tutmak hiç de kolay değildir. Hele de bozmanın kefareti 61 gün iken ve Berna’nın aslında direk orucu tuttuğunu öğrenmişken! Susuzluk ve açlık onu çok yormuştur, seraplar görmeye başlar. Adem’in yaşadığı bu zorluklar, onu bir maceranın içine sürükler. Bitmek bilmeyen bu uzun gün, Gazozcu Ustası Cibar Kemal ve Adem için nasıl tamamlanacaktır? kaynak: www.planetdp.org

1. tt5229228
  2. USD 5M bütçe
güncellendi

Yahu bu nasıl güzel bir filmmiş böyle. Gece gece öyle hoş bir sürpriz oldu ki benim adıma. Sıradan bir yöresel komedi beklerken öyle derin bir hikaye, öyle başarılı bir 'sinema işi' çıktı ki karşıma resmen izlerken keyiften dört köşe oldum. Açık söylüyorum, bugüne dek izlediğim Türk yapımı filmler arasında kesinlikle en iyi birkaç taneden biridir bu film. Başta Berat Efe Parlar isimli doğuştan yetenekli, inanılmaz derece iyi oynamış kardeşimiz olmak üzere başrollerden figüranlara kadar eksiksiz herkes harikulade oynamışlar, hiçbir oyuncu göze batmıyor. Keza yaratılan çevre ve atmosfer de. Filmin başından sonuna kadar her şey olabildiğince doğal bir şekilde akıp gidiyor. Ne saçma sapan abartılmış karakterler, ne tuhaf tesadüfi şartlarda gelişen olaylar. Senaryo yazımı da cidden ince işçilik olmuş. Filmin yöresel, halkın içinden yanına ek olarak siyasi ve dönemsel yanı birbirinden uzak konular gibi görünse de öyle ustalıkla birbirine yedirilmiş ki ne izlerken sıkılıyorsunuz ne de kopukluk hissediyorsunuz. Filmin senaristi olan Yüksek Aksu aynı zamanda yönetmenlik koltuğunda da döktürmüş, sayamadığım kadar başarılı sahne yaratılmış. Duvar kağıdı olarak bile kullanılabilecek bir sürü kare yakalanmış. Daha ne kadar öveyim bilmiyorum, şuan gerçekten son derece tatmin olmuş ve memnun hissediyorum. Keşke 'bizden' daha fazla böyle güzel filmler çıksa. Düğün Dernek gibi bir 'şey' gördü bu gözler ya...

9/10

imdb
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hashus    385
hashus

MV5BNDUyYjFkZTEtZTc4Yy00Y2Q1LTk0MmUtYmU1YzA2YjMxODhmL2ltYWdlL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNDc5MTg0MjM@._V1_.jpg

IMDb
5.6/10K

Don't Hang Up (2016)

1. R
  2. 1 saat 23 dakika
  3. Film

1. Puan
    6/3
  2. Yönetmen
  3. Yazar
  4. Vizyon Tarihi
    10 Şub, 2017
  5. Ülke
      • İngiltere
  6. Dil
      • English
  7. Türler
  1. Oyuncu
    1. Gregg Sulkin
        (
      • Sam Fuller
      • )
    2. Garrett Clayton
        (
      • Brady Mannion
      • )
    3. Bella Dayne
        (
      • Peyton Grey
      • )
    4. Sienna Guillory
        (
      • Mrs. Kolbein
      • )
    5. Edward Killingback
        (
      • Roy
      • )
    6. Jack Brett Anderson
        (
      • Jeff Mosley
      • )
    7. Robert Goodman
        (
      • Larry
      • )

Sınıf dışında, Brady (Garrett Clayton) ve en yakın arkadaşı Sam (Gregg Sulkin) vakitlerini insanlara telefon şakaları yaparak ve bunları da milyonların izlemesi için internete yükleyerek geçirmektedir. Şöhretleri arttıkça, çocuklar da şakalarını tehlikeli düzeylere taşırlar. Bir akşam Brady ve Sam, gizemli biri tarafından telefon çağrısı alırlar, bu sefer ikilinin kendisi korkunç ve ölümcül bir şakanın kurbanı olmak üzeredir. kaynak: www.planetdp.org

1. tt3610746
güncellendi

İlk imdb puanının kurbanı oldum (9.2) :) millete "ağır" telefon şakaları yapan bir grup zibidinin başına gelenler diye konuyu özetleyeyim. Acaba çevrilmeye değer bir film mi diye izledim aslında ama değil çevrilmeye, izlenmeye bile değmez. Yer yer toparlıyor gibi olsa da ne kamera arkası ne de senaryosu götürebiliyor filmi. Uzun lafın kısası, uzak durun.

2/10 

imdb

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    557
Coilbone

MV5BMTg2MzYzNzgzOF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTg4NzQ4OTE@._V1_SY1000_CR0,0,641,1000_AL_.jpg

IMDb
7.3/110K

Snowden (2016)

1. R
  2. 2 saat 14 dakika
  3. Film

1. Puan
    5,4/27
  2. Yönetmen
  3. Yazar
  4. Vizyon Tarihi
    16 Eyl, 2016
  5. Ülke
      • Fransa
      • Almanya
      • Amerika
      • İngiltere
  6. Dil
      • English
      • American Sign Language
      • Russian
  7. Türler
  1. Oyuncu
    1. Melissa Leo
        (
      • Laura Poitras
      • )
    2. Zachary Quinto
        (
      • Glenn Greenwald
      • )
    3. Joseph Gordon-Levitt
        (
      • Edward Snowden
      • )
    4. Jaymes Butler
        (
      • Drill Sergeant
      • )
    5. Robert Firth
        (
      • Dr. Stillwell
      • )
    6. Rachel Handshaw
        (
      • CIA Polygraph Adminstrator
      • )
    7. Christian Contreras
        (
      • CIA Psychologist
      • )

Eski bir CIA çalışanı olan Edward Snowden'in, yapılanma hakkında yaptığı asrın ifşasını konu alıyor. Film, Luke Harding'in The Snowden Files: The Inside Story of the World's Most Wanted Man ve Anatoly Kucherena'nın Time of the Octopus kitaplarına dayanarak çekildi. Filmin çekilme sürecinde yönetmen Oliver Stone, Edward Snowden'ı Moskova'da birkaç kez ziyaret ederek yaşadıklarıyla ilgili birinci ağızdan bilgi alma fırsatı buldu. kaynak: www.planetdp.org

1. tt3774114
  2. USD 40M bütçe
  3. USD 37M brüt
  4. 3 ödül
  5. 7 adaylık
güncellendi

Önceden belgeselini bizzat izlemiş oldukça beğenmiştim. Yoğun temposuyla bayağı yormuştu izlerken, işin içine oldukça fazla teknik terim de girince bir kaç kez geri sarıp izlerken kaçırdığım yerlerde olmuştur deyip bir de filmini izleyip pekiştireyim dedim. Belgeselde geçen olayların aşağı yukarı çoğu var filmde, eksik bir kaç kısım da var ama beni şaşırtan belgeselde hiç geçmeyen yeni bölümlerin oluşu. En başta "ben ön planda olmak istemiyorum" diyen Snowden'ın böyle bir filme izin vermesi beni şaşırtmıştı ama biraz uçuk sahneler görünce de bir "acaba" dedim doğrusu, tamamen kurgusal mı değil mi henüz bilmiyorum ama garip geldi bana, tıpkı film gibi, böyle ekstralara da pek gerek yoktu bence.

6/10

imdb

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
shaqs    2
shaqs

MV5BMjI1MDQ2MDg5Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwMjc2

IMDb
7.9/80K

Hunt for the Wilderpeople (2016)

1. PG-13
  2. 1 saat 41 dakika
  3. Film

1. Puan
    6/19
  2. Yönetmen
  3. Yazar
  4. Vizyon Tarihi
    31 Mar, 2016
  5. Ülke
      • New Zealand
  6. Dil
      • English
  7. Türler

Ricky, koruyucu ailesiyle birlikte Yeni Zelanda kırsalında mutlu bir yaşam sürmektedir. Ancak üvey annesinin ani ölümünden sonra çocuk esirgeme kurumu onu geri almaya niyetlenir. Hayatından vazgeçmeye hiç niyeti olmayan Ricky, üvey babasıyla birlikte ormanın derinliklerine doğru bir kaçış yolculuğuna koyulur.. kaynak: www.planetdp.org

1. tt4698684
  2. USD 3M brüt
  3. 20 ödül
  4. 25 adaylık
güncellendi

Sempatik, yer yer  gülümseten,arada göndermeler yapan, yeni zellanda nın doğal güzellikleriyle dolu sıradan bir film.Fazla abartmaya gerek yok, imdb notu gereğinden fazla bence.

6.5/10

imdb

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Cane®    51
Cane®

DBza6v.jpg

IMDb
7.3/212K

The Fountain (2006)

1. PG-13
  2. 1 saat 36 dakika
  3. Film

1. Puan
    5,9/36
  2. Yönetmen
  3. Yazar
  4. Vizyon Tarihi
    22 Kas, 2006
  5. Ülke
      • Kanada
      • Amerika
  6. Dil
      • English
      • Maya
  7. Türler
  1. Oyuncu
    1. Hugh Jackman
        (
      • Tomas
      • Tommy
      • Tom Creo
      • )
    2. Rachel Weisz
        (
      • Isabel Creo
      • )
    3. Ellen Burstyn
        (
      • Dr. Lillian Guzetti
      • )
    4. Mark Margolis
        (
      • Father Avila
      • )
    5. Stephen McHattie
        (
      • Grand Inquisitor Silecio
      • )
    6. Fernando Hernandez
        (
      • Lord of Xibalba
      • )
    7. Cliff Curtis
        (
      • Captain Ariel
      • )

The Fountain, üç farklı zamanda biriminde, bir adamın sevdiği kadını kurtarmak için başından geçen bin yıllık serüveni konu almaktadır. 15. yüzyılda İspanya'da yaşayan Tomas ölümsüzlük verdiği sanılan efsanevi bir çeşmenin arayışına çıkar. Günümüzde, Tommy Creo isimli bir bilim adamı, kanser olan eşi İzzy'yi kurtarabilmek için umutsuzca bir tedavi yöntemi keşfetmeye çalışmaktadır. 25. yüzyılda, astronot olan Tom ise uzaydaki gezintisi sırasında kendisini çok uzun sürelerdir rahatsız eden olayların arkasındaki gerçekleri keşfeder. Bu üç adamın hikayesi tek ve ortak bir gerçeğe uzanmaktadır... kaynak: www.planetdp.org

1. tt0414993
  2. USD 35M bütçe
  3. 1 altın küre adaylığı
  4. 9 ödül
  5. 34 adaylık
güncellendi

8/10

Pek çekici olmasa da iyi film, kurgusu, set dekorasyonu ve müzikler güzeldi. Rachel Weisz yerine başka biri olsa daha etkileyici olabilirdi bir türlü ısınamadım şu kadına.

4175bG.jpg

8/10

Adamlar silah kullanmak istemeyen askerin bile üstüne düşüp devlet meselesi haline getirip ilgilenebiliyor. İşte Amerika olmak kolay değil. Biz de olsa silah kullanmak istemiyorum de bakalım kendini 30 saniye de silahı söküp takarken buluyor musun bulmuyor musun. Filme gelirsek aksiyonun dibine vurmak, savaş atmosferini yansıtmak, propaganda yapıp işte Amerika böyle büyük ülke demek gibi bir derdi yok. İyi çekilmiş bir kahramanlık hikayesi. Karakterleri beğendim yapmacık değidi. Hugo Weaving çok iyi oynamış, Vince Vaughn'da iyiydi, Teresa Palmer'ın güzelliği göz alıcı. Andrew Garfield'a gelirsek düne kadar örümcek adamı oynamış birine göre yükselişi devam ediyor. Özetle 2016 yılının vasat geçtiğini düşünürsek pekte gömülecek bir film değil.

yNYXLj.jpg

9/10

Son zamanlarda izledim en iyi korku filmi, başından sonuna kadar nefes almadan izledim.

imdb

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.