Jump to content
Üye Kaydolma hatası giderildi. Tüm 3.parti eklentiler devreye alındı. Yeni bir ilave sorun görürseniz lütfen bize rapor edin. ×

2017 NBA All-Star Haftasonu

Joel_Barish

Recommended Posts

Joel_Barish
Alıntı

2017 NBA All-Star heyecanı bu sabaha karşı New Orleans‘ta düzenlenen muhteşem bir organizasyonla başlarken gecenin maçında Dünya Takımı kazanan taraf ve Jamal Murray de MVP oldu.

İlk devrede 77-66’lık skor avantajı yakalayan Dünya Takımı, sonrasında Amerika Takımı’nın dönüş çabalarına rağmen maçı 150-141’lik skorla kazandı ve Denver Nuggets’ın Kanadalı guardı Jamal Murray de 36 sayı-11 asist-3 ribauntluk performansıyla maçın MVP’si seçildi.

Frank Kaminsky’nin 9-13 üç sayı isabetiyle 33 sayılık skorer oyunu ise Amerika Takımı’na yetmedi.

Dünya Takımı: Dante Exum 11 sayı-4 asist, Buddy Hield 28 sayı-3 asist-6 ribaunt, Nikola Jokic 12 sayı-11 ribaunt-8 asist, Kristaps Porzingis 24 sayı-10 ribaunt-2 asist, Dario Saric 17 sayı-5 ribaunt-4 asist, Alex Abrines 3 sayı-1 asist, Jamal Murray 36 sayı-11 asist-3 ribaunt, Trey Lyles 7 sayı-1 ribaunt-2 asist, Domantas Sabonis 10 sayı-1 ribaunt, Willy Hernangomes 2 sayı-6 ribaunt-1 asist.

Amerika Takımı: D’Angelo Russell 12 sayı-4 asist-3 ribaunt, Devin Booker 17 sayı-6 asist, Marquese Chriss 7 sayı-2 ribaunt, Karl-Anthony Towns 24 sayı-11 ribaunt-3 asist, Myles Turner 12 sayı-4 ribaunt, Frank Kaminsky 33 sayı-3 ribaunt-2 asist, Brandon Ingram 4 sayı-3 ribaunt, Malcolm Brogdon 3 sayı-5 asist-4 ribaunt, Jahlil Okafor 10 sayı-2 ribaunt, Jonathon Simmons 19 sayı-2 asist-4 ribaunt. Kaynak

Alıntı

2017 NBA All-Star‘da hafta sonu etkinliğinin ilk maçı olan ünlüler maçını kazanan 88-59’luk skorla Doğu oldu.

Brandon Armstrong 16 sayı-15 ribauntla MVP seçildi. Win Butler 22 sayı-11 ribauntluk peformansıyla alkış alırken, Batı’da ise Romeo Miller 18 sayı-6 ribaunt ve Hasan Minhaj 13 sayı yaptı. Mark Cuban maçtan sonra esprili bir dille kendini övdü ve mağlubiyeti takım arkadaşlarına bağladı.

Maçta zaman zaman oldukça renkli anlar yaşanırken, izleyenler bu anlardan büyük keyif aldı ve All-Star‘a renkli dakikalarla start verilmiş oldu. Kaynak

Etkinlikler, bu sabaha karşı 4'te Yetenek, 3 Sayı ve Smaç Yarışması ve Pazar sabaha karşı 4'te All-Star maçıyla tamamlanacak. Yayınlar, D-Smart ve Digitürk platformuyla TV 8.5'ta.

Edited by Joel_Barish

Unluler macinda Jason Williams'in dirsegi ile verdigi pasi gorunce duygusal anlar yasadim xD

Bu gece saatimi kurup kalkmayi dusunuyorum abur cuburlarimi da hazirladim :)

Edited by Tweener0
jailbird707

Geçen sene izlediğim smaç yarışması uzun zamandan sonra bayağı heyecanlandırmıştı beni. Umarım bu sene de aynı şekilde olur. 

Ben de 

Tweener0, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Unluler macinda Jason Williams'in dirsegi ile verdigi pasi gorunce duygusal anlar yasadim xD

Bu gece saatimi kurup kalkmayi dusunuyorum abur cuburlarimi da hazirladim :)

Aynen ben de çok özlemişim.

Yıllardır bakmıyorum bile maçlara.Smaç yarışmalarına bir 10 yıldır bakmıyordum geçen yıl baktım bugün yine bakmam.Çok sıkıcı saçma geliyor maçlar.Shaq-Kidd-Nash vs olmadan All-Star mı olurmuş  ! 

Şöyle eski yıldızları getirmeleri lazım değişiklik lazım.Abuk sabuk şeyler yerine veteranlar maçı yapılsın.

Bu konuyu görmek iyi oldu. Kaç senedir kaçırıyordum. Şimdiden saatimi kurdum bakalım, bekliyorum.

Beklentilerin çok çok altında kalan bir geceydi, güzel değildi.

Ehh beklediğim gibi geçmiş iyi ki izlememişim.Bu gece de izlemeyeceğim.Çık sıkıcı artık.Yetenek yarışması dahi dümdüz bir parkur olmuş.

Joel_Barish

All-Star Haftasonu'nun 2. gününde Yetenek Yarışması'nı Kristaps Porzingis, 3 Sayı Yarışması'nın Eric Gordon ve Smaç Yarışması'nı Glenn Robinson III kazandı. Özellikle geçen seneki smaç yarışmasında Aaron Gordon ve Zach Lavine çekişmesi beni yeniden heyecanlandırmıştı. Ancak bu sene yeniden sıkıcı yarışmalar izledik. All-Star haftasonu tümüyle eski havasından çok uzak.

Abdulhamid

Her ne kadae geçen senenin yerini tutmasa da güzel bir gece güzel bri organisazyon oldu. Umarım bu gece çok daha güzel olur ...

Alarmı 4'e kurdum yine. Dünki gibi olursa All-Star şayet, uyumadığım zamanı geri versinler bana. Dün çok kötüydü.

MockingJay21

Gece gece Aaron Gordon gözlerimi kanattı, Ah Zach LaVine ah, tam sakatlanacak zamanı buldun be. Ek olarak All-Star maçında Mark Gasol çok güzel bir turnike bıraktı, onu çok beğendim cidden.

Edited by MockingJay21

Birkaç yıldır izlemiyorum All Star'ı sonradan özetlerine bakıyorum yetiyor o. Ne zaman uyumayıp izlesem pişman oluyordum çünkü artık kafam rahat. :D