Jump to content
Sign in to follow this  
Burhan Guclu

League of Legends

Recommended Posts

palëhárma    45
palëhárma

Sunucu türkiyeye taşındığından beri, tr sunucusu oyuncularına rağmen daha çekici geliyor hocam ping açısından. TRde de hesabınız varsa @samet_419 ve @Sayounara ile denk geldikçe aram atıyoruz. Duo da girebiliriz ama üstteki janna oyunum sizi yanıltmasın genelde tryhard oynamam, üstüne feedlerim :75:

Ahanda bu da nickim tekrardan yazayım. "palëhárma"

Her türlü garip pick itinayla yapılır :foleyo:

• Like 1
  • Haha 1

CoolKat    242
CoolKat

TR serverında, akşamları üç kişi ARAM atıyoruz. Eklemek isteyen olursa nickim : ill omened

• Like 2

rabiadelpueblo    544
rabiadelpueblo
CoolKat, 2 saat önce tarihinde yazdı:

TR serverında, akşamları üç kişi ARAM atıyoruz. Eklemek isteyen olursa nickim : ill omened

mifer600 adıyla arkadaşlık isteği gönderdim, kabul ederseniz kulüp daveti de yollarım.

Hüseyin Yılmaz    497
Hüseyin Yılmaz
paleharma, 16.05.2018 - 16:45 tarihinde yazdı:

Sunucu türkiyeye taşındığından beri, tr sunucusu oyuncularına rağmen daha çekici geliyor hocam ping açısından. TRde de hesabınız varsa @samet_419 ve @Sayounara ile denk geldikçe aram atıyoruz. Duo da girebiliriz ama üstteki janna oyunum sizi yanıltmasın genelde tryhard oynamam, üstüne feedlerim :75:

Ahanda bu da nickim tekrardan yazayım. "palëhárma"

Her türlü garip pick itinayla yapılır

Bir hafta içerisinde Platin 1'den Altın 3'e düşmüş bir insan olarak feedlemek konusunda üstüme bulamayacağınızı iddia edebilirim. :fool:

Türkiye sunucusundaki hesabımı oyuncu kitlesine dayanamadığım için sattım. Ama belirli zamanlarda giriyorsanız arkadaşların hesaplardan girebilirim.

Not: Attığınız ekran görüntüsündeki oyun dili İngilizce olduğu için EUW sunucusunda oynadığınızı farz etmiştim.

Edited by Hüseyin Yılmaz

palëhárma    45
palëhárma

İngilizce sesleri merak etmiştim bi' ara, öyle kaldı :oleyo:

Bu akşam 5 kişi aram girebildik, belirli bir zaman yok ama akşama doğru daha çok oluyoruz desek yanlış olmaz herhalde. Siz uygun olduğunuz zaman tr hesabıyla gelirseniz bu aralar en kötü beni online bulursunuz muhtemelen, değilsem bile burdan yazarsanız gelirim :fool:

Başka kimse gelmezse de çılgın feeder duo yaparız :tara:

planetayfun    0
planetayfun

Başlamadan bırakın oyunu -_-