Jump to content

Bugün Hangi Dizi ve Dizi Bölümlerini İzlediniz?

Putte
 Share

Recommended Posts

• Tuğrul Akça pinned this topic
[imdb=tt4946972]

Oynayan 2 bölümü izledim. Yolsuz olduğu iddia edilen kıdemli polis ve yanına verilen çömez memur. Şimdilik vasat ama potansiyel vaat ediyor.
İyi oyuncular, tanıdık yüzler mevcut. Akış biraz tutuk gibi ama açılabilir. En azından 5 bölüm şans vereceğim.

Notum: 6/10

[Not: IMDB butonunu özledim.]

Edited by hasangdr

[imdb=tt4955642]

1. Sezon

Kahkalara boğmayan ancak hep gülümseten ve sıcakkanlı bir dizi. Sezon finaline kadar gayet iyiydi sezon finali ise harikaydı. Kristenn Bell'e de diyecek laf yok zaten. :x

Sezon 8/10

Sezon finali 9/10

Edited by hasangdr
  • Like 1

[imdb=tt1586680]

7. Sezon

Bu diziye gerçekten hayret ediyorum, aradan bunca sezon geçti, tüm karakterler çok değişti, büyüdüler gözümüzün önünde ama hikaye sanki izlediklerimiz gerçek insanların hayatlarıymış gibi akmayı sürdürüyor. Yani bu değişimi bu kadar doğal verebilmek ciddi bir başarı bence. Yaptığı işi bu kadar kaliteli yapan bir dizi kendi alanında yok sanırım. Daha böyle on sene devam etse izlerim, ki bunu en sevdiğim diziler için bile söyleyeceğimi sanmıyorum. Uzamasın da dizi bozmadan bitsin derim hep. Neyse, yine her zamanki kalitesinde bir Shameless sezonu izledik, hala başlamayan varsa durduğu hata. 

9/10

Edited by hasangdr
  • Like 1

[imdb=tt5164196]

Ben izlerken ciddiden keyif alıyorum. Filmin yerini tutamaz tabiki ama bu ara beni eğlendiren dizilerden

7/10

Edited by hasangdr

[imdb=tt2543312]

Tamamen beklentisiz girip ilk bölümünün başından memnun kalktım. Konu ve geçtiği dönem güzel ama beni en çok sardıran kısmı karakterler ve oyuncular oldu. Dört karakteri ve canlandıran oyuncuları da ilk sahnelerinden itibaren sevdim. Böyle olunca da izlemesi çok kolay oldu.

Final sezonu almış olan dizinin sezonları da kısa kısa olunca güzel gideceğini şimdiden hissediyorum.

Puanım:8/10

Edited by hasangdr

[imdb=tt2193021]

Sezon iyi başladı 3 bölümden sonra geçen sezondan daha kötü hale geldi. Sırf vakit geçsin diye izliyorum son bölüm 5/10

[imdb=tt0460681]

Adamlarla aile gibi olduğumuzdan 30 sene daha devam etse izlerim farketmez. Son bölüm ilk 20 dakikası Dean sağlam kahkaha attırdı işler sonradan yine çığırından çıktı. Bu bölüm Jensen Ackles üzerine yoğunlaşılmış ki Supernaturalin bildiğimiz komedi bölümlerinden biriydi sonunda sürekli Dean görselleri kulanılınca bi an ne oluyor diye düşünmedim değil twitterda yanlış hatırlamıyorsam kendiside supernatural family hastag ile bişi yazmıştı bi an dizi gelicek sezon onayı almışken dizidenmi ayırlıyor diye korkmadım değil  8/10

[imdb=tt1632701]

Favori dizilerimden Luis Litt için ayrı bir dizi bile çekilebilir. 7/10

Edited by hasangdr
Ekleme

bettikli, 12.02.2017 - 18:59 tarihinde yazdı:
[imdb=tt1632701]

Favori dizilerimden Luis Litt için ayrı bir dizi bile çekilebilir. 7/10

Dün izledim son bölümünü. (6x13) Harvey Louis atışmaları için sonsuza dek izlenebilir. Ekip harika iş çıkarıyor. Fazla atarlı karakterleri olsa da laf sokmaları falan derken büyük bir keyifle izliyorum hepsini.

Puanım : 9/10

Edited by hasangdr

Just now, ozgun14 said:

Dün izledim son bölümünü. Harvey Louis atışmaları için sonsuza dek izlenebilir. Ekip harika iş çıkarıyor. Fazla atarlı karakterleri olsa da laf sokmaları falan derken büyük bir keyifle izliyorum hepsini.

Aynen ikisinin atışmaları bazen kahkaha attırıyor ki dediğin gibi son bölümde Harvey ile aralarındaki konuşma çok çok iyiydi :oleyo:  ooooo  oleyo da gelmiş hazır kullanayım 

[imdb=tt4181172]

Matt Damon sağ olsun filmini göz kırpmadan izlemiştim ama bu diziyi artık çok uzattılar. Bu bölümde pusu kuran pusu kurana herkes bir birinin arkasından iş çevirdi ama keyif vermedi.

Edited by hasangdr

[imdb=tt3655448]

Kurgu, oyunculuk, kostümler, mekânlar, müzikler güzel. Politikayı, ihaneti, arayışı, inancı sorgulayan bir yapım olmuş.

"Jude Law" seçimiyle de nokta atışı yapmış dizi.

8/10.

Edited by hasangdr
  • Like 1

[imdb=tt1796960]

Homeland 6.sezon 4.bölüm

Spoiler

İlk üç bölümde yeni sezona tam adapte olamamıştım ama 4.bölümle birlikte bu sezona bağlanmış bulunuyorum. İlk sezonlardaki "çatlak CIA ajanı şüphelendiği kişinin kötü adam olduğunu etrafına bir türlü anlatamaz" teması bu sefer Quinn'de hayat buluyor. Bakalım kendi iddialarını ispatlamak için bin dereden su getirip krizlere giren Carrie, Quinn'in şüphelerini ciddiye alacak mı? Bölüm sonundaki olay şaşırttı, sezon şimdi başlıyor, dedirtti...

Edited by hasangdr

[imdb=tt6143054]

Sürükleyici bir pilot bölümüydü. Konusu fazla ilgimi çekmese de yoğun öneriler sonucu izlemeye karar verdim. Hoşuma gitti ilk bölüm. 

Tuhaf aynı zamanda merak uyandırıcı bir dizi olacak gibi. Oyunculuklar ve özellikle de müzikleri çok beğendim.

7.5/10

Edited by hasangdr

[imdb=tt1796960]

Dizi yine bir anda vites arttırdı. Tek kişi değil genel olarak işlenmesi çok farklı kılıyor diziyi. Senaristler bile Hillary kazanaır diye ön görmüş heralde ki ters köşeye yattılar :fool: 8/10

[imdb=tt4428122]

Çok fazla flashback yapmaya başladılar sinir bozmaya başladı. Tek bölüm içinde bazen 7 ve üzeri geçmiş zaman şimdiki zaman falan derken bayıyorlar 3. sezon onayını alsa bile son sezonu olur aynı şekilde giderlerse 5/10

[imdb=tt5345490]

Gözler Bauer'i illaki arıyor o saatin sesi insanın kulağına her çalındığında bi tebessüm oluyor. Dizi aksiyonuyla iyi gidiyor 7/10

Edited by hasangdr

[imdb=tt3498622]

Karlarla kaplı mekanlar, buzullar, kuzey ışıkları lapa lapa yağan kar altında çekilen sahneler için bile izlemeye değer yapım 7,5/10

Edited by hasangdr

• kocakafa changed the title to Bugün Hangi Dizi ve Dizi Bölümlerini İzlediniz?
  • Putte featured this topic