Jump to content
Laravel Framework 5.7.6 güncellemesi tıklayın lütfen Devamını oku... ×
Putte

Bugün Hangi Dizi ve Dizi Bölümlerini İzlediniz?

Tavsiye Edilen İletiler

LeviaX    225
LeviaX
IMDb
7.0/5K

APB (2016-2017)

1. 1 sezon
  2. 12. bölüm
  3. 43 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    7,5/2
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    6 Şub, 2017
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Justin Kirk
        (
      • Gideon Reeves
      • )
      12
    2. Natalie Martinez
        (
      • Theresa Murphy
      • )
      12
    3. Taylor Handley
        (
      • Nicholas Brandt
      • )
      12
    4. Caitlin Stasey
        (
      • Ada Hamilton
      • )
      12
    5. Tamberla Perry
        (
      • Tasha Goss
      • )
      12
    6. Ernie Hudson
        (
      • Ned Conrad
      • )
      12

Gerçek olaylardan ilham alınan dizi, Chicago Polis Departmanı'nda yaşanan bir yolsuzluğu konu ediniyor.

Sevgilisinin öldürülmesinden sorumlu tutulan teknoloji milyarderi Gideon Reeves (Justin Kirk) cinayet dosyasını kapatmak için milyonlarca dolar ortaya koyarak 13. bölgedeki bir karakolu satın alır ve kendine özel bir polis gücü oluşturur. kaynak: www.planetdp.org

1. tt5542294
güncellendi

2 Bölüm gömdüm. Müthiş bir dizi hem aksiyon hem de konu bakımından potansiyeli yüksek.

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ahmet9062    8
ahmet9062
IMDb
8.4/754K

The Walking Dead (2010-)

1. 9 sezon
  2. 131. bölüm
  3. 44 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    0/0
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    31 Eki, 2010
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Norman Reedus
        (
      • Daryl Dixon
      • )
      129
    2. Melissa McBride
        (
      • Carol Peletier
      • )
      126
    3. Andrew Lincoln
        (
      • Rick Grimes
      • )
      123
    4. Lauren Cohan
        (
      • Maggie Greene
      • )
      112
    5. Danai Gurira
        (
      • Michonne
      • )
      112
    6. Chandler Riggs
        (
      • Carl Grimes
      • )
      108

Sheriff Deputy Rick Grimes gets shot and falls into a coma. When awoken he finds himself in a Zombie Apocalypse. Not knowing what to do he sets out to find his family, after he's done that he gets connected to a group to become the leader. He takes charge and tries to help this group of people survive, find a place to live, and get them food. This show is all about survival, the risks, and the things you'll have to do to survive. kaynak: jzirkle1 (IMDb üyesi)

1. tt1520211
  2. 1 altın küre adaylığı
  3. 69 ödül
  4. 190 adaylık
güncellendi

Season 7 Episode 10

6.5/10

Sıradan bir The Walking Dead bölümüydü.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Vikernes    21
Vikernes
ahmet9062, 21.02.2017 - 00:04 tarihinde yazdı:
IMDb
8.4/754K

The Walking Dead (2010-)

1. 9 sezon
  2. 131. bölüm
  3. 44 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    0/0
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    31 Eki, 2010
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Norman Reedus
        (
      • Daryl Dixon
      • )
      129
    2. Melissa McBride
        (
      • Carol Peletier
      • )
      126
    3. Andrew Lincoln
        (
      • Rick Grimes
      • )
      123
    4. Lauren Cohan
        (
      • Maggie Greene
      • )
      112
    5. Danai Gurira
        (
      • Michonne
      • )
      112
    6. Chandler Riggs
        (
      • Carl Grimes
      • )
      108

Sheriff Deputy Rick Grimes gets shot and falls into a coma. When awoken he finds himself in a Zombie Apocalypse. Not knowing what to do he sets out to find his family, after he's done that he gets connected to a group to become the leader. He takes charge and tries to help this group of people survive, find a place to live, and get them food. This show is all about survival, the risks, and the things you'll have to do to survive. kaynak: jzirkle1 (IMDb üyesi)

1. tt1520211
  2. 1 altın küre adaylığı
  3. 69 ödül
  4. 190 adaylık
güncellendi

Season 7 Episode 10

6.5/10

Sıradan bir The Walking Dead bölümüydü.

Bölümü beğenmedim. Bu sezon aşırı sönük gidiyor dizi. 10. bölüme geldik hala bir hareket yok. Geçen bölüm biraz toparladı diye sevindik, bu bölümde yine düştü. 

Bu bölüme puanım: 4/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
gokhanyildiz    0
gokhanyildiz
IMDb
7.6/24K

Shooter (2016-)

1. 3 sezon
  2. 31. bölüm
  3. 1 saat
  4. Dizi

1. Puan
    6,8/4
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    15 Kas, 2016
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Ryan Phillippe
        (
      • Bob Lee Swagger
      • )
      31
    2. Shantel VanSanten
        (
      • Julie Swagger
      • )
      31
    3. Cynthia Addai-Robinson
        (
      • Nadine Memphis
      • )
      31
    4. Omar Epps
        (
      • Isaac Johnson
      • )
      31
    5. Lexy Kolker
        (
      • Mary Swagger
      • )
      20
    6. Jesse Bradford
        (
      • Harris Downey
      • )
      17

Vietnam Savaşı'nda keskin nişancı olarak görev almış Bob Lee Swagger/Bob 'the Nailer' (Ryan Phillippe) etrafında döner. (Bu karakter gerçek hayatta ABD Deniz Piyadeleri'nde sniper olarak görev almış, Vietnam Savaşı'nda uzun mesafede yaptığı atışlarla ün yaparak efsane olmuş Carlos Hathcock'u yansıtmaktadır.) Geçmişini geride bırakmak isteyen Bob uzun süredir küçük bir kasabada inzivaya çekilmiştir. Ondan son bir görev için işine geri dönmesi istenmektedir. Ancak bu yeni görevinde ABD Başkanı'na yönelik bir suikast komplosu tuzağına düştüğünü farketmesi uzun sürmez. Onun amacı artık bu sır perdesini aralamak ve başkanı her türlü suikast girişimine karşı korumaktır. kaynak: www.planetdp.org

1. tt4181172
  2. 2 adaylık
güncellendi

Tesadufen karsilasip 2 gunde 10 bolumunu de izledigim dizi. Asiri derecede hosuma gitti diyebilirim. 2. sezon onayini da almis zaten izlemeye devam edecegim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    114
bettikli
IMDb
8.4/270K

Homeland (2011-)

1. 8 sezon
  2. 96. bölüm
  3. 55 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    8,1/38
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    2 Eki, 2011
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Claire Danes
        (
      • Carrie Mathison
      • )
      96
    2. Mandy Patinkin
        (
      • Saul Berenson
      • )
      85
    3. Rupert Friend
        (
      • Peter Quinn
      • )
      58
    4. F. Murray Abraham
        (
      • Dar Adal
      • )
      43

kaynak: www.planetdp.org

1. tt1796960
  2. 5 altın küre
  3. 51 ödül
  4. 167 adaylık
güncellendi

Dizi son iki bölümdür vitesi baya baya arttırdı dün yayınlanan bölüm film tanıdındaydı süresi yetmedi bana 9/10 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon    78
SirRonyon
IMDb
7.9/39K

A Series of Unfortunate Events (2017-)

1. 3 sezon
  2. 25. bölüm
  3. 50 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    6,8/5
  2. Yapımcı
    Bilinmiyor
  3. Vizyon Tarihi
    13 Oca, 2017
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Neil Patrick Harris
        (
      • Count Olaf
      • )
      25
    2. Patrick Warburton
        (
      • Lemony Snicket
      • )
      25
    3. Malina Weissman
        (
      • Violet Baudelaire
      • )
      25
    4. Louis Hynes
        (
      • Klaus Baudelaire
      • )
      25
    5. Presley Smith
        (
      • Sunny Baudelaire
      • )
      25
    6. K. Todd Freeman
        (
      • Arthur Poe
      • )
      24

Gizemli bir yangın Baudelaire ailesinin evini kül ettiğinde üç kardeş aynı zamanda ailesini de kaybeder. Bunun üzerine ilk bölümle birlikte kardeşler barınabilmeleri için Kont Olaf’ın yanına yerleştiriliyorlar. Kont Olaf, çok zengin bir servete konan kardeşlerin servetini ele geçirmek için kararlı bir şekilde harakete geçerken, kardeşler de ailelerinin gizli geçmişleri öğrenmek üzere araştırma yapmak durumunda kalıyorlar. kaynak: www.planetdp.org

1. tt4834206
  2. 3 emmy adaylığı
  3. 1 ödül
  4. 14 adaylık
güncellendi

Sezon: 1

Yıllardır hep adını duyduğum, seneler önce filmini yarım yamalak izlediğim, Neil P. Harris ismi ve Netflix etkisiyle duyurulduğu günden bu yana bekleyişe geçtiğim bu yapımı nihayet izleyebildim. Beklediğimden çok daha keyifli bir seyirlik oldu açıkçası benim adıma. Roman uyarlaması olduğu her bir olaydan, her bir diyalogdan çok bariz hissediliyordu bence. Oldukça renkli karakterler yaratılmış, keza dekorlar ve atmosfer de öyle. Hani küçükken okuduğumuz kitaplar vardır ya, çok kısa bir hikaye bile olsa çocukluğun verdiği o uçsuz bucaksız hayal gücümüzde neler neler yaratırız; işte bu dizide o tadı aldım ben. Sanki küçükken okuduğunuz bir kitap ekranda canlanıyor ve izliyorsunuz gibi. Hem çocuklara hem yetişkinlere hitap edebileceğini düşünüyorum bu yapımın, tıpkı Harry Potter'ın ilk filmleri gibi. Dizinin ilk sezonunda kitap serisinin yaklaşık üçte biri işlenmiş, kalan kısımlarında uyarlanacağını umuyorum. Severek takip edeceğim.

8/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
OnurD    31
OnurD
IMDb Error: The page with this imdb id is not supported and added to the black list.

Sezon başından beri beklediğimiz, oyunların artık sonuçlara bağlandığı heyecanın dorukta olduğu o bölüm geldi çattı. Helal olsun sana Tom reyiz! 

Spoiler

Aslına bakarsanız bölümün en sonundaki sahne en çarpıcı olandı. James Keziah Delaney'in bu kadar derinleme bir plan yapmış olabileceğini düşünmemiştim. Sir Stuart Strange karşısına oturduğunda "I have a use for you." dediği anda tüm tüylerim diken diken oldu.

8,5/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
52 Hertz    153
52 Hertz
IMDb
8.9/255K

Black Mirror (2011-)

1. 5 sezon
  2. 22. bölüm
  3. 1 saat
  4. Dizi

1. Puan
    8,2/44
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    6 Oca, 2014
  4. Ülke
      • İngiltere
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Daniel Lapaine
        (
      • Dawson
      • )
      2
    2. Hannah John-Kamen
        (
      • Selma Telse
      • )
      2
    3. Michaela Coel
        (
      • Airport Stewardess
      • )
      2
    4. Beatrice Robertson-Jones
        (
      • Older May Double
      • )
      2

Modern toplumun ve bu toplum içindeki bireyin sorunlarını, yeni teknolojilerin getirdiklerini ve mevcut dünya düzenindeki siyaset, medya, sanat ilişkilerini yer yer hiciv ile yer yer de bilim kurgu ögelerine başvurarak yorumlamaktadır. Dizinin yapımcısı Charlie brooker dizi hakkında "her bölüm farklı oyuncu kadrosu, farklı mekan ve hatta farklı gerçeklik algısına sahip; fakat hepsi hem günümüzdeki yaşam tarzımız hem de hoyrat isek 10 dakika içerisinde yaşayabileceğimiz şeyler hakkında" demiştir. kaynak: www.planetdp.org

1. tt2085059
  2. 7 emmy
  3. 19 ödül
  4. 67 adaylık
güncellendi

Geçen zamanda 1x3, 2X 1,2,3,4(Özel Bölüm), 3x1 ve 3x2'yi seyrettim. Dizi şu anda iyi gidiyor benim için.
Şu ana kadar en beğendiğim bölüm özel bölüm olan "White Christmas"  9.0/10
sonra 2x2 White Bear 8.8/10
Dizide, hayalini kurduğum bir sürü şeyi görmek sinirimi bozdu :)

3x1

Spoiler

Bence gelecek tamamen böyle olacak. Benim ortalamam muhtemelen 2.5 civarı falan olurdu. :P

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
OnurD    31
OnurD
IMDb Error: The page with this imdb id is not supported and added to the black list.

Aklımızı çıkaran bir bölüm oldu, müzikleri efsaneydi. Şu ana kadar açık ara This Is Us'un en güzel bölümüydü. Ama finalde bizi daha büyük dramlar bekliyor. William zaman zaman boğazımıza nefesimizi düğümledi, ağlamamak için zor tuttuk kendimizi.

9/10

Hata: İletide fazla Dp._tag var

New Girl sabit gidiyor, öldürmüyor da kahkaha da attırmıyor. 6 yıldır izliyorum tüm bölüm olarak sayarsam sadece bir bölümde (Cece's Boys) devamlı kahkaha attım hatta bölüm finaline doğru gözümden yaş geldi. Nasıl oldu şaşırdık o bölümde 6 senedir ilk defa.

6/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon    78
SirRonyon
IMDb
8.9/309K

Westworld (2016-)

1. 3 sezon
  2. 22. bölüm
  3. 1 saat 2 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    8/60
  2. Yapımcı
    Bilinmiyor
  3. Vizyon Tarihi
    2 Eki, 2016
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Evan Rachel Wood
        (
      • Dolores Abernathy
      • )
      20
    2. Thandie Newton
        (
      • Maeve Millay
      • )
      20
    3. Jeffrey Wright
        (
      • Bernard Lowe
      • )
      20
    4. James Marsden
        (
      • Teddy Flood
      • )
      20
    5. Ed Harris
        (
      • Man in Black
      • )
      20
    6. Anthony Hopkins
        (
      • Dr. Robert Ford
      • )
      17

Karanlık bir gelecekte geçecek dizi, zengin kesime hitap eden bir eğlence parkını mekan edinecek. Yapay zekaların kullanıldığı, gelen ziyaretçilerin katılabildiği oyunlarla dolu bu parkta; vahşi batı macerası sunan kısımda bir sorun ortaya çıkacak. Eğlenmeyi uman müşteriler, peşlerindeki silahlı nişancıdan kurtulmaya çalışacaklar. kaynak: www.planetdp.org

1. tt0475784
  2. USD 100M bütçe
  3. 3 altın küre adaylığı
  4. 35 ödül
  5. 112 adaylık
güncellendi

Sezon: 1

Nereden başlasam yorumlamaya gerçekten bilmiyorum. İzlediklerimi hazmetmek için saatlerdir bekliyordum, ne hissettiğime bile emin olamadım finalden sonra. Şimdi öncelikle bence dizinin aşırı iyi yaptığı şeyler var ve bunların yanında bence başaramadığı bazı şeyler var. Diziye gerçekten ekstra özen göstererek izledim 4. bölümden itibaren, her bölümün ardından birçok yorum ve teoriyi okudum, bölümleri sindirmeye çalıştım. Alelade bir dizi izler gibi izle-eğlen-geç prensibiyle bakmadım işe, önümde bir problem varmış gibi çözmeye çalıştım hep. Belirli bir süre dahilinde bundan epey keyif de aldım, çünkü puzzle parçaları çok dengeli ve başarılı veriliyordu, her şey kararındaydı. Ama şunu söylemeliyim ki özellikle yedinci bölüm ve sonrasında bu keşfetmekten ve parçaları birleştirmekten aldığım keyif yok olmaya başladı. Çünkü ters köşe yapma çabası gitgide abartılı bir hal almaya başladı bence. Arnold'ın ifşasından sonra özellikle freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı gitmeye başladı sanki. Hele ki çok övülen sezon finali benim için resmen bir baş ağrısına dönüştü, resmen her beş dakikada bir bir twist seyircinin yüzüne vurulmuş. Şunu takdir ediyorum; hikaye bir bütün olarak çok güzel tasarlanmış ve olmuş olmak için koymamışlar bu ters köşeleri ama problem abartılmasında. O kadar fazla 'Hadi beeee' diyecek sahne koymuşlar ki bir noktadan sonra insan gerçekten şaşıramıyor, sıradanlaşmaya başladı. Hatta artık bir sonlansın şu hikaye, finali görmek istiyorum demeye başladım. 

Farkındayım, fazla eleştiriyor gibi görünüyorum ama her türlü mecrada bu kadar aşırı fazla övülünce kendimde eleştirme hakkını buluyorum beğenmediğim yönleri de. Ben aslında bir şeyi böyle takip etmeye başlarsam genelde çok sevmiş olurum ve üstüne pek düşünmem, mantık hatalarını falan görmezden gelirim ama bu diziyle asla kuramadım öyle bir bağ. En temel nedeni temanın western olması, her ne kadar dizi western olmasa da sonuçta tüm karakterler, dekorlar o tema dahilinde yaratılmış. Bir diğer temel sebep de Dolores dahil sevilecek, bağ kurulacak bir karakter bulamamam. Bu sorun sanırım izleyen çoğu kişi için geçerli, okuduğum yorumlardan yola çıkacak olursak. 

Neleri beğendim diye düşünürsem de ilk söyleyeceğim şey Anthony Hopkins'in harikulade oyunculuğuydu, resmen döktürmüş. Onun dışında HBO'nun her dizisinden alışık olduğumuz muhteşem görsellik. Dizi keşke sezon ortalarında olduğu gibi kalsaydı diyorum şahsen, bana en sevdiren kısımlar oralardı diziyi. Gizemler çözülmeye başlamadan önce, sıkıcı sayılabilecek başlangıçtan sonra.

Tutarlılık anlamında aklıma takılan bazı noktalar var aslında ama daha uzun uzadıya burada tartışmaya açmaya gerek duymuyorum, her tarafta tartışılmış zaten bolca. Biz de özellikle dizinin ilk kısımları için @ritel ile bolca mesajlaştık. Sağ olsun epey bilgilendirdi, aydınlattı beni. Aynı zamanda ilk birkaç bölümü izlediğimde kesinlikle kendimi vermeden ve dikkatsiz izlemişim, beni tekrar izlemeye teşvik eden de kendisi oldu. Buradan bir kez daha teşekkür etmiş olayım :fl:

8/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.