Jump to content
Putte

Bugün Hangi Dizi ve Dizi Bölümlerini İzlediniz?

Tavsiye Edilen İletiler

trhn    36
trhn
IMDb
7.9/262K

The Flash (2014-)

1. 5 sezon
  2. 115. bölüm
  3. 43 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    6,6/63
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    7 Eki, 2014
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Grant Gustin
        (
      • Barry Allen
      • )
      115
    2. Candice Patton
        (
      • Iris West
      • )
      115
    3. Danielle Panabaker
        (
      • Caitlin Snow
      • )
      115
    4. Carlos Valdes
        (
      • Cisco Ramon
      • )
      115
    5. Tom Cavanagh
        (
      • Dr. Harry Wells
      • )
      115
    6. Jesse L. Martin
        (
      • Joe West
      • )
      115

Geçmişinde büyük bir trajedi yaşamış Barry Allen, Central City Polis Birimi’nde çalışan ve suçluların arkalarında bıraktıkları ipuçlarını toplayan bir adli laboratuvar asistanıdır. Talihsiz bir yıldırım kazası yaşamasının ardından süper hız gücüne sahip olan Barry, Flash kimliğine bürünür ve kötü adamları adalete teslim etmeyi kendine görev edinir. kaynak: www.planetdp.org

1. tt3107288
  2. 1 emmy adaylığı
  3. 25 ödül
  4. 54 adaylık
güncellendi

S-3 / B-17 Düet bölümü kimi izleyicilere göre " gereksiz, bos yere " olarak yorumlanmis fakat ben öyle düsünmüyorum. Ara bölüm olarak hos ve eglenceli bir bölüm olmus.

Hata: İletide fazla Dp._tag var

Sezon 1 harikaydi. 2. sezonda iyi basladi. Bu dizi ile ilgili neden bilmiyorum ama beklentilerim yüksek. AMC faktörünü de unutmamak lazim.

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Depeche06    2
Depeche06
IMDb
8.4/69K

The Americans (2013-2018)

1. 6 sezon
  2. 75. bölüm
  3. 44 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    8,5/27
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    30 Oca, 2013
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Keri Russell
        (
      • Elizabeth Jennings
      • )
      75
    2. Matthew Rhys
        (
      • Philip Jennings
      • )
      75
    3. Keidrich Sellati
        (
      • Henry Jennings
      • )
      75
    4. Holly Taylor
        (
      • Paige Jennings
      • )
      75
    5. Noah Emmerich
        (
      • Stan Beeman
      • )
      75
    6. Costa Ronin
        (
      • Oleg Burov
      • )
      61

Soğuk Savaş döneminde 1980'li yılların başlarında, Ronald Reagan'ın ABD başkanlık koltuğuna geçmesinin hemen ardından gelen zaman diliminde geçecek The Americans; Washington, DC'de bir banliyöde çevreye iki Amerikalı görünümü veren, ebeveynlerinin gerçek kimliklerinden habersiz durumdaki iki çocuğa sahip ancak gerçekte iki KGB ajanı olan evli bir çift (Matthew Rhys ve Keri Russell) üzerine odaklanıyor.

Anlaşmalı evliliklerine rağmen, Soğuk Savaş dönemi daha yoğun ve hararetli bir hal aldıkça ikilinin birbirlerine olan bağlılık ve duyguları her geçen gün daha gerçekçi bir hal almaya başlayacaktır. kaynak: www.planetdp.org

1. tt2149175
  2. 5 altın küre adaylığı
  3. 28 ödül
  4. 132 adaylık
güncellendi

Bu sezonda aynı kaliteyle devam diyor.

S05/E1-2

8/10

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
trhn    36
trhn
IMDb
6.7/94K

Iron Fist (2017-2018)

1. 2 sezon
  2. 23. bölüm
  3. 55 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    6,3/30
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    17 Mar, 2017
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
      • Mandarin
      • Japanese
      • Russian
      • Korean
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Finn Jones
        (
      • Danny Rand
      • )
      23
    2. Jessica Henwick
        (
      • Colleen Wing
      • )
      23
    3. Jessica Stroup
        (
      • Joy Meachum
      • )
      23
    4. Tom Pelphrey
        (
      • Ward Meachum
      • )
      21
    5. Sacha Dhawan
        (
      • Davos
      • )
      15
    6. David Wenham
        (
      • Harold Meachum
      • )
      11

Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist (Daniel Rand), dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzak kaldığı şehrine (New York City) geri dönen Danny Rand (Finn Jones) benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır. Netflix’in Marvel imzalı kardeş dizilerinden dördüncüsü de, Iron Fist karakterini merkeze alacak. kaynak: www.planetdp.org

1. tt3322310
  2. 1 adaylık
güncellendi

S1 E1 

Her ne kadar olumsuz ve agir elestriler alsada bu dizi hosuma gitti. Umarim devam bölümlerde veya ileriki sezonlarda daha iyi yerlere gelir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Cane®    58
Cane®
IMDb
9.2/238K

The Sopranos (1999-2007)

1. 6 sezon
  2. 86. bölüm
  3. 55 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    8/12
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    10 Oca, 1999
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
      • Italian
      • Russian
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. James Gandolfini
        (
      • Tony Soprano
      • )
      86
    2. Lorraine Bracco
        (
      • Dr. Jennifer Melfi
      • )
      86
    3. Edie Falco
        (
      • Carmela Soprano
      • )
      86
    4. Michael Imperioli
        (
      • Christopher Moltisanti
      • )
      86
    5. Dominic Chianese
        (
      • Junior Soprano
      • )
      86
    6. Steven Van Zandt
        (
      • Silvio Dante
      • )
      86

New Jersey'deki bir Amerikan-İtalyan mafya ailesinin babası olan Tony Soprano'nun ve Soprano Ailesi'nin diğer fertlerinin hayatlarından kesitler sunan dizi, toplamda 86 bölüm yayınlanmış, kazandığı ödüller ve aldığı olumlu eleştirilerle adını "gelmiş geçmiş en iyi diziler" arasına yazdırmıştır. kaynak: www.planetdp.org

1. tt0141842
  2. 5 altın küre
  3. 113 ödül
  4. 301 adaylık
güncellendi

Diziyi yeni bitirdim demek isterdim ama bu bir dizi değil, hayatın ta kendisi. Adeta bir genel kültür. Resmen gerçek yaşanan olaylara, hayatlara, ailelere tanık olduk. Çocuklar gözümün önünde büyüdü, Jun amca gözümün önünde yaşlandı. O hayatı resmen yaşamış gibiydiler. En çok son sezonu beğendim, her sahnesi dolu doluydu.

James Gandolfini için övgüler dizmeye kalksak kitap yazmak gerekiyor sadece her bölümdeki oyunculuğu ders niteliğinde. How you doin diyişi, puro içişi, harika aksanı, her modu çok iyi aktarması her şeyi ile efsane. Zevkine oldukça düşkündü, huzur içinde yat yüreği göbeğinden büyük koca adam.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon    78
SirRonyon
IMDb
8.1/533

Sahipli (2017-)

1. 1 sezon
  2. 10. bölüm
  3. 43 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    0/0
  2. Yapımcı
    Bilinmiyor
  3. Vizyon Tarihi
    24 Şub, 2017
  4. Ülke
      • Türkiye
  5. Dil
      • Turkish
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Sebahat Adalar
        ( )
      10
    2. Baran Akbulut
        (
      • Selim
      • )
      10
    3. Elif Baysal
        ( )
      10
    4. Nevin Efe
        (
      • Hatice Nine
      • )
      10
    5. Sait Genay
        (
      • Davut
      • )
      10
    6. M. Salih Gönültas
        ( )
      10

Geçmişi yaralı iki gencin aşkı. Ve bu aşkın etrafında şekillenen tuhaflıklar… Aşkın tarifini lanet üzerinden yapan, korku türüne bambaşka bir yaklaşım…

Yaşadığı felaketin etkisiyle yıllar sonra doğduğu köye doktor olarak dönmeye karar veren Büşra, geçmişi en az onunki kadar yaralı öğretmen Selim ile geri dönülmez bir yolculuğa çıkar. Gerilimi adım adım artan hikâyenin düğümü de, Selim ile Büşra’nın birbirlerini daha iyi tanımasıyla neredeyse çözülmez hâle gelecektir. kaynak: www.planetdp.org

1. tt6573358
güncellendi

1. Sezon

Gördüğüm onca kötü yoruma rağmen birinci elden tecrübe etmek istedim. Hem Masum'u bize sunabilen BluTV hatırına, hem de bir Türk korku dizisi nasıl oluyor görmek istediğimden. Dizide orta yolu bulmayı başaramamışlar. İyi yaptıkları sayılı bazı şeyi gerçekten iyi yapmışlar ama kötü olan şeylerde katlanılması mümkün olmayan derecede leş olmuş. Dizinin en kötü yanı sanırım oyunculuklar. O kadar kötü ki izlediğiniz şeye konsantre olmanızı engelliyor. Kötü oyunculukların yanına bir de cidden kötü yazılmış diyaloglar eklenince ilkokul merasimine dönüyor iş. Bu noktalarda sıkıntı büyük ama 'an' yakalamak konusunda yapılmış iyi işler var. Bazen izlerken cidden dekor anlamında olsun, atmosfer yaratma anlamında olsun gerçekten iyi sahneler çekilmiş ama buradaki sorun da şu; sahneler çok oldu bittiye gelmiş ve çok kopuk. İyi bir şey izliyorsunuz ama hem ondan önceki hem ondan sonraki sahneler ya alakasız ya kalite farkı çok. Yani işte atıyorum sağlık ocağında sıradan bir muhabbet dönerken bir anda iş lanetli çeşme önünde vurucu bir sahneye geçebiliyor. Dizide izleyiciyi korkutmak amaçlı konulan sahnelerin abartısız %90'ı bu şekilde, bir anda pat diye şok edecek, yerine göre etkileyecek bir şeyler oluyor ama belli bir amaca hizmet ederek değil. Bu da ilerleyen bölümlerde işin etkileyiciliğini iyice yok ediyor. Çünkü ilk bölümlerde merakla beraber olan etkilenme durumu sonralarda konunun kolayca çözülebilmesinin de etkisiyle bomboş bir şeye dönüşüyor.

İzlediğime pişman değilim, en azından kendim fikir edinmiş oldum. Böyle şeylerin denenmesi güzel. Belki de gelecek çok daha iyi bir korku ya da gerilim dizisinin yolunu açtı Sahipli, kim bilir. Şimdi sırada puhu tv'nin dizisi Fi var. Yine kendim görmek istediğim için ve internetten izleme platformlarıyla ülkemizdeki bu sektörün nerelere gideceği hakkında fikir sahibi olmak adına izlemeyi düşünüyorum çok katlanılmaz bir şey olmadığı sürece.

5.5/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
KaT    48
KaT
IMDb Error: The page with this imdb id is not supported and added to the black list.

s05e01

Beklediğimden çok daha iyi dönüş yaptı.

8.5/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Cane®    58
Cane®
IMDb
8.4/73K

Banshee (2013-2016)

1. 4 sezon
  2. 38. bölüm
  3. 1 saat
  4. Dizi

1. Puan
    6,7/9
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    11 Oca, 2013
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Antony Starr
        (
      • Lucas Hood
      • )
      38
    2. Ivana Milicevic
        (
      • Carrie Hopewell
      • )
      38
    3. Ulrich Thomsen
        (
      • Kai Proctor
      • )
      38
    4. Frankie Faison
        (
      • Sugar Bates
      • )
      38
    5. Matt Servitto
        (
      • Deputy Brock Lotus
      • )
      38
    6. Hoon Lee
        (
      • Job
      • )
      38

Başrol oyuncusu Antony Starr, Şerif Banshee’nın kimliğini kabul etmiş ve suç faaliyetlerini bu bölgede sürdüren eski dolandırıcı ve profesyonel bir hırsızdır. Kendisinin yıllar önce ihanet ettiği gangsterler tarafından tuzağa düşürülmesine rağmen faaliyetlerine devam etmektedir. kaynak: www.planetdp.org

1. tt2017109
  2. 1 emmy
  3. 1 ödül
  4. 9 adaylık
güncellendi

Son sezonu pek beğenmesemde oldukça kaliteli bir diziydi iyi bir tat bıraktı gerçekten. Kısa sürede bitirdim, sürükleyici dizi arayanlara tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon    78
SirRonyon
IMDb
8.4/762K

The Walking Dead (2010-)

1. 10 sezon
  2. 132. bölüm
  3. 44 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    7,6/51
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    31 Eki, 2010
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Norman Reedus
        (
      • Daryl Dixon
      • )
      129
    2. Melissa McBride
        (
      • Carol Peletier
      • )
      128
    3. Andrew Lincoln
        (
      • Rick Grimes
      • )
      120
    4. Lauren Cohan
        (
      • Maggie Greene
      • )
      113
    5. Danai Gurira
        (
      • Michonne
      • )
      112
    6. Chandler Riggs
        (
      • Carl Grimes
      • )
      109

Yaşayan ölüler diyarına hoş geldiniz!
Kasabanın polis şefi Rick Grimes bir gün vurularak hastaneye kaldırılır; fakat o komadayken geçen sürede bildiği yaşam altüst olmuştur. Artık dünya, insan etiyle beslenen zombilerin insafına kalacak! Tabii birazcık insani duyguları kaldıysa... Atlanta'da kaostan sonra sessizce hayatta kalmaya çalışan küçük bir grup insanınsa, birbirlerinden başka tutunacak kimseleri yok...
Robert Kirkman'ın aynı isimli çizgi romanından uyarlama olan bu zombi hikayesinin yönetmeni ise Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) ve Yeşil Yol (The Green Mile) filmleri ile hafızalara kazınan Frank Darabont... kaynak: www.planetdp.org

1. tt1520211
  2. 1 altın küre adaylığı
  3. 69 ödül
  4. 191 adaylık
güncellendi

Sezon: 7

Uzadıkça uzuyor, uzadıkça işkenceye dönüşüyor. Sıkıldığım her şeyi artık tek çırpıda silip atarken bu dizinin 7. sezonunu neden bitirmeye gayret edip de kendime eziyet ettim ben de bilmiyorum. Ama bu son, sezon bitti ve artık TWD'ye dair her şeyi silip atıyorum, yeter bu kadar gerizekalı yerine konulmak. 16 bölüm içinde izleyicinin ağzına bal çalmalık 1-2 tane güzel bölüm yap, sırf onlar uğruna 10 küsur bölüm millete toplu iğne ucu kadar önem arz etmeyen karakterlerin özel bölümlerini izlettir, hem de birer saat. Siz de bırakın kurtulun arkadaşlar, giden vakte yazık. İzlenecek çok daha kıymetli sürüyle şey var, bu rezilliğe tahammül etmeye gerek yok.

5/10

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon    78
SirRonyon
IMDb
8.1/196K

13 Reasons Why (2017-)

1. 3 sezon
  2. 39. bölüm
  3. 1 saat
  4. Dizi

1. Puan
    8,2/13
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    31 Mar, 2017
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Caleb Pilkenton
        (
      • Jock
      • )
      39
    2. Dylan Minnette
        (
      • Clay Jensen
      • )
      36
    3. Christian Navarro
        (
      • Tony Padilla
      • )
      36
    4. Alisha Boe
        (
      • Jessica Davis
      • )
      36
    5. Brandon Flynn
        (
      • Justin Foley
      • )
      36
    6. Justin Prentice
        (
      • Bryce Walker
      • )
      36

Jay Asher'ın çok satan romanından uyarlanan Netflix Orijinal Dizisi ""Ölmek İçin 13 Sebep"", Clay Jensen'ın (Dylan Minnette) okuldan döndüğü bir gün, kapısının önünde adına gönderilmiş gizemli bir kutu bulması ile başlayan ve gelişen olayları anlatıyor. Kutunun içinde, iki hafta önce intihar eden Hannah Baker'ın doldurduğu kasetler yer almaktadır. Hannah, Clay'in sınıf arkadaşı ve aynı zamanda hoşlandığı kızdır. Kasette, Hannah hayatına son vermesinin altında yatan on üç sebep olduğundan bahsetmektedir. Clay de bu sebeplerden biri midir? kaynak: www.planetdp.org

1. tt1837492
  2. 1 altın küre adaylığı
  3. 2 ödül
  4. 10 adaylık
güncellendi

Sezon: 1

Dizi hakkında ilk söylemek istediğim şey biraz fazla büyütüldüğü. Tamam fena dizi değil gerçekten ama neden ve nasıl bu üne kavuştu anlamış değilim. Neyse, ben kendimce yorumumu yapayım. Konu olarak alışılmışın dışında bir şey vaat etmiyor belki ama olayın kasetler vasıtasıyla anlatılması en azından farklı bir anlatım sunuyor. Peki bu farklılık yeterince iyi bir şey mi? Kasetlerin dinlenmesinin tüm sezona yayılması çok fazla zorlama ve eğreti oldu benim gözümde. Sezon daha kısa tutulsaymış eğer, mesela 8-10 bölüm gibi, ve bölüm süreleri de 40-45 dakika arası olsa çok daha iyi bir şey ortaya çıkardı diye düşünüyorum. Çok sıkıcı olmasa da bazen gerçekten tempo gereksiz düşüyor, anlatılacak o kadar da uzun şeyler yoktu gibi. 

Dizi ergen dizisi değil, kabul ediyorum. Bir grup ergenin birbirlerine yaptıkları dizinin asıl meselesi olsa dahi dramayı başarılı şekilde yapmış, boş beleş bir anlatım sunmuyor. Hatta yer yer güzel sorgulamalara da kayabiliyor. Fakat ben dizide histen yoksun kaldım ve dizi bana bir şeyler hissettiremediği sürece beğenme ihtimalim gerçekten çok düşünüyor. Bu da bana oyuncuların performansını sorgulatıyor. Gerçekten döktürmüş diyebileceğim tek bir oyuncu bile sayamıyorum düşününce, herkes ortalama. Bir çok güzel müzik de kullanılmış ama ona rağmen yeterince etkili sahneler yakalanamamış diye düşünüyorum, belki de beni çekmedi. Özellikle ilk bölümde aslında çok umutlandım, ne kadar da Life is Strange havası var diye ama maalesef çok sürmedi. İzlenir mi? Rahatlıkla izlenir, pişman etmez. Ama ben açıkçası çok da fazlası olduğuna katılmıyorum. Benim gözümde ne iyi ne kötü, orta karar bir dizi.

7.5/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Depeche06    2
Depeche06
IMDb
8.7/235K

Better Call Saul (2015-)

1. 5 sezon
  2. 50. bölüm
  3. 46 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    8,6/62
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    8 Şub, 2015
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
      • Spanish
      • Vietnamese
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Bob Odenkirk
        (
      • Jimmy McGill
      • )
      40
    2. Jonathan Banks
        (
      • Mike Ehrmantraut
      • )
      40
    3. Rhea Seehorn
        (
      • Kim Wexler
      • )
      40
    4. Patrick Fabian
        (
      • Howard Hamlin
      • )
      40
    5. Michael Mando
        (
      • Nacho Varga
      • )
      40
    6. Michael McKean
        (
      • Chuck McGill
      • )
      32

Breaking Bad spin-off’u. Breaking Bad’te Walter White ve Jesse’nin avukatı ve aynı zamanda suçluların bir numaralı adresi olan Saul Goodman odaklı olacak dizi bir “prequel” olacak. Yani Breaking Bad’teki zamanın daha öncelerine bir yolculuk yapacağız ve Saul Goodman henüz Walter ve Jesse ile tanışmamış olacak. Saul Goodman’ı bol bol mahkemelerde göreceğiz. Projenin arkasındaki isimler ise yine Vince Gilligan ve Peter Gould. kaynak: www.planetdp.org

1. tt3032476
  2. 3 altın küre adaylığı
  3. 22 ödül
  4. 105 adaylık
güncellendi

S03-E01/02

Belki efsane olmayacak. Breaking Bad kadar konuşulmayacak. Yinede çok başarılı bir dizi. 1. Bölüm giriş 2. Bölüm tam bir geliştirme. Zevkle izlemeye devam.

8/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.