Jump to content
Üye Kaydolma hatası giderildi. Tüm 3.parti eklentiler devreye alındı. Yeni bir ilave sorun görürseniz lütfen bize rapor edin. ×

tamamlandı "Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season" (2020)

whosgoodbadass

Recommended Posts

whosgoodbadass

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season

1. Summer 2020
  2. 27 minutes
  3. 13 episodes
  4. TV

Details

1. Point
    8.45 ( 362K )
  2. Source Light novel
  3. Rating R-17+
  4. First Episode Jul 8, 2020
  5. Last Episode Sep 30, 2020
  6. Status Finished Airing
  7. Studio
    • White Fox
  8. Genres

Staff

• Director
    • Sound Director
    • Theme Song Performance

No description.

1. #123 rank
  2. #146 popularity
  3. 724K members
  4. 9K favorites
Updated
  • All Names
  • English Re:ZERO -Starting Life in Another World- Season 2
  • Original Re:ゼロから始める異世界生活
  • Other Names Re: Life in a different world from zero 2nd Season, ReZero 2nd Season, Re:Zero - Starting Life in Another World 2

https://ceviribukuculerinmekani.blogspot.com/2020/12/rezero-kara-hajimeru-isekai.html

Dantes ilk sezonu gayet güzel çevirmiş ama gördüğüm kadarıyla ikinci sezonu çevirmeyecek. En azından arşivciler için sitemizde altyazısı bulunsun istedim. Bu sezonun ikinci kısmı 6 Ocak'ta yayımlanacak. O zamana kadar ilk kısmını yetiştireceğimi umuyorum. Şartlar elverirse ikinci kısmını da çevireceğim. Çeviri Bükücüler projesi olacak. Redaksiyon işini forumda kayıtlı olmayan Edelweiss yapacak.

2. sezon 2. kısmın çevirilerini perşembe günleri atmaya çalışacağım. 

• Like 3
  • 2 weeks later...
WhiteJAWS

1. sezonu 2 kere baştan izledim bitirdim, güzeldi... :D

Dayanamadım puzzlesub'tan 8 bölüm çevirisi yapılmış download ettim izledim,

kalan bölümler 2. parti mi olacak çözemedim, torrentte baktığım kadarıyla

Re.Zero.Starting.Life.in.Another.World.S02.Part1.1080p.CR.WEB-DL.AAC2.0.x264-HorribleSubs

26/38 bölümleri çıkmış gözüküyor...

Kolay gelsin, inşallah hızlı gelir :D

• Like 1
By whosgoodbadass,

2. sezonun 13 bölümü yazın yayımlandı. Şu an onu çeviriyorum. 2. sezonun 2. kısmı ise 6 Ocak'ta gelecek. 3 bölüm kaldı, pazartesi çeviri bitmiş olur. Geriye karaoke ve kontrol kalıyor. Kontrolü yapacak arkadaş birkaç güne bitirir. Tahminim, cumaya kadar yüklemiş olurum. 6 Ocak'taki 2. kısmı ise güncelden verebileceğim gibi görünüyor, yetiştim 😅

WhiteJAWS

[HorribleSubs] Re Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu (2020) [1080p] 26/38 1080p çektim bekliyorum,

kolay gelsin :fl:

whosgoodbadass

1. kısım çevirisi tamamlandı:

https://www.planetdp.org/subtitle/rezero-kara-hajimeru-isekai-seikatsu-sub328858

ReZero.jpg

Yarın 2. kısım başlayacak. Çevirisi redaksiyon, dizgi falan derken perşembeyi bulur. Düzenli olarak perşembeleri atmaya çalışacağım. Sabırla bekleyecek olanlara keyifli seyirler dilerim.

• Like 1
  • Thanks 1
WhiteJAWS

Elinize sağlık, gelecek bölümler içinde kolaylıklar dilerim... :fl:

• Like 1
whosgoodbadass

Normalde perşembeleri gelir demiştim ama bugün biraz gecikti. Sebebi animenin hafif romandan uyarlanması. Hafif romanda 5-10 sayfa olan bazı yerler bir dakikaya sığdırılınca diyaloglar bazen anlam yönünden birkaç tarafa çekilebiliyor. Mecbur, hafif romanını satın aldım. Karşılaştırarak gittim. Arkadaşlarımın yaptığı redaksiyon da yeni bitti. Neyse, en azından ortaya daha tutarlı bir çeviri çıktı. Keyifli seyirler.

Not: 2. sezonun ilk kısmını çeviren arkadaş değişmiş galiba, İngilizcesi birazcık tuhaflaşmış 😕

15. Bölüm:

https://www.planetdp.org/subtitle/rezero-kara-hajimeru-isekai-seikatsu-sub329825

Spoiler

1-tile.jpg

• Like 1
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...