Jump to content
Laravel Framework 5.7.6 güncellemesi tıklayın lütfen Devamını oku... ×
ARE-YOU-SURE

Anime Çeviri Aktiviteleri

Tavsiye Edilen İletiler

zapp brannigan    199
zapp brannigan

Dragon Ball Z 1.sezon için bir aktivite yapılabilir mi? Google translate gibi Türkçe ile alakasız bir çevirisi var. Okumayı bırakıp Japonca izlemeye başladım artık. Böyle bir efsane için iyi olurdu düzgün altyazı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave    151
Redgrave

İlk sezon 26 bölüm galiba. Bu kadar bölüm için aktivite yapılacağını sanmıyorum. :(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    199
zapp brannigan
BuDu, 7 saat önce tarihinde yazdı:

İlk sezon 26 bölüm galiba. Bu kadar bölüm için aktivite yapılacağını sanmıyorum. :(

:39:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave    151
Redgrave

Yanlış biliyormuşum. PlanetDP sayfasına göre 40 bölümmüş. Hayırlısı artık. :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

O serinin güzel bir çeviriye kavuşması güzel olurdu ama buraya ağır gelir 40 bölüm. Daha çok yarım kalmış (3-5 bölüm) yada çevrilmemiş filmler üzerinde durulması daha faydalı ve kolay olur. Tabi seçim otakulara ve @ARE-YOU-SURE a kalmış bir olay.:butwhy:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ARE-YOU-SURE    147
ARE-YOU-SURE

Estağfurullah benim seçme hakkım diye bir şey yok :D

Sadece öneride bulunurum, herkes gibi oy hakkım bir tanedir :D 

tarihinde ARE-YOU-SURE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    199
zapp brannigan
RyK, 06.06.2017 - 20:26 tarihinde yazdı:

O serinin güzel bir çeviriye kavuşması güzel olurdu ama buraya ağır gelir 40 bölüm. Daha çok yarım kalmış (3-5 bölüm) yada çevrilmemiş filmler üzerinde durulması daha faydalı ve kolay olur. Tabi seçim otakulara ve @ARE-YOU-SURE a kalmış bir olay.:butwhy:

Doğrudur. Öneri vermek istedim sadece. Zaten ilk yarısını geçtim bile sezonunun. :D Arşivcilere veya yeni başlayacaklara yönelik diye düşündüm. 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave    151
Redgrave

Bu hafta herhangi bir tv serisi/film/ova için aktivite düzenlerseniz katılmak isterim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK
ARE-YOU-SURE, 10.06.2017 - 01:30 tarihinde yazdı:

Estağfurullah benim seçme hakkım diye bir şey yok :D

Sadece öneride bulunurum, herkes gibi oy hakkım bir tanedir :D 

Redakte yüksek ihtimal sende olacak sözlü olarak ifade edilmese de karar hakkında fazlaca ağırlığın olacak. :butwhy: Bu aralar birşeyler düşününde ucundan tutalım yavaş yavaş.:friends:

@zapp brannigan olay şu aslında. İnsanlar bu aktivitelerde birşeyler başardığını görmek istiyor. Buna bir seriyi yada bir filmi altyazıya kavuşturmak diyebiliriz. Bölüm bitirmiş olmak motive etmiyor insanları bu yüzden bir süre sonra sayıda azalmalar oluyor sonra yok olup gidiyor. Conan çevirmiştik bir ara, 4-5 bölümden sonra yara aldı aktivite. Bizde filmlerini çevirdik daha başarılı sonuçlara ulaştık. Seninle aynı sayfadayız. İzlemeyen, arşivleyen, yeniden izlemek isteyenlere güzel bir altyazı ile anime keyfi vermek isteriz ama sitenin anime bölümü şu haldeyken ne yazık ki bu mümkün değil. En civcivli zamanlarında bile çeviriye adam bulmak sıkıntılıydı. Yarın bir gün açılacak aktivitede genelde otakuları göreceğiz gibi geliyor site içi katılım pek olmayacaktır. Özünde otaku olduklarını söyleyenler bile burun kıvırıyorsa diyecek çok birşey kalmamıştır.:butwhy:

tarihinde RyK tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave    151
Redgrave

Yeni sezon başlamadan bir aktivite başlatsak kimler katılır?

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
jailbird707    127
jailbird707

Animesine bağlı :oleyo: 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dazed    219
Dazed
jailbird707, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Animesine bağlı :oleyo: 

+1. :ph34r:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

Hentai çeviriyoruz deseniz yine varım.:devil: Anime önemli değil. Ben sevmiyorsam başkası seviyordur onlara katkımız olur. Kendim için çevirmiyorum sonuçta, benim çeviriye ihtiyacım yok, fansublaar bana yeter.:butwhy:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kanpuu    163
Kanpuu
RyK, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hentai çeviriyoruz deseniz yine varım.:devil: Anime önemli değil. Ben sevmiyorsam başkası seviyordur onlara katkımız olur. Kendim için çevirmiyorum sonuçta, benim çeviriye ihtiyacım yok, fansublaar bana yeter.:butwhy:

Hentai çevirmek istediğini bu kadar belli etme bari. ¬¬ Anime önemli değil imiş falan filan. :baggal: Boşuna ayak yapıyorsun. :dansoleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

Bir ara msn de toplandık geyik adına çevirelim demiştik. Neyi seçmiştik tam hatırlamıyorum. Ben Taimanin Asagi demiştim başkaları(isim vermeyeceğim gelsinler kendileri yazsınlar:foleyo:) farklı önerilerde bulunmuşlardı. Çok fazla detay vermeyeceğim. Yaşı tutmayanlar var aramızda.:pirate: Velasıl artık yasak burada paylaşmak. Konu açmayı bırak artık altyazıyı bile ekleyemiyorsunuz. Nereden nereye.

450 diyalog vardı açılış kapanış hariç. Millet az replik vardır diye atlamıştı. Ben uyardım ama beni dinlemediler. :butwhy: Sonuçta rafa kalktı proje.:offtp:

Zamanında onada yeltendik yani.:tesbihleyo: Tabi o zamanlar buralar hep çayır çimendi.:butwhy:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kanpuu    163
Kanpuu

Taimanin asagi ile cevap verecek kadar kültürlü olduğuna göre içinde epey tecrübeli bir H izleyici kişilik var. :dansoleyo:

tarihinde YukiKaze tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

Çok ciddi bir hentai arşivim vardı. Hdd düşünce bozuldu, arşivde gitti, tekrar toplamak için uğraşmadım. Gitti canım arşiv.:offtp:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
darkness_age    190
darkness_age

Animeleri sevdirelim diyoruz da hentai nedir ya :oleyo: 

Hep senin başının altından çıkıyor @RyK abi :oleyoel:

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Baryshx    82
Baryshx

Kyou kara Ore wa!! vardı, sadece ilk bölümü çevrildi. KatılanlarIn her biri bir bölüm çevirse tamamdır:pembeoleyo:

tarihinde Baryshx tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave    151
Redgrave
Baryshx, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Kyou kara Ore wa!! vardı, sadece ilk bölümü çevrildi. KatılanlarIn her biri bir bölüm çevirse tamamdır:pembeoleyo:

Bu seri bana uygundur. Ne diyorsunuz millet?

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.