Jump to content
Dinazor

U torrent sorunu

Tavsiye Edilen İletiler

Dinazor    43
Dinazor

Kullandığım bağlantıyı şifresiz açık bağlantıya çevirdim modemden.U torrent de iletişim kesildi.ne yapmam gerek...Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
elbais    1.702
elbais
Dinazor, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Kullandığım bağlantıyı şifresiz açık bağlantıya çevirdim modemden.U torrent de iletişim kesildi.ne yapmam gerek...Teşekkürler.

Abi sağ altta yeşil tikten network testi dene istersen, port değişmiştir ;)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Dinazor    43
Dinazor

Teşekkürler

tarihinde Dinazor tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
trhn    36
trhn

Bitcomet tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
icarus    32
icarus

Eşler aranıyor sorunu yaşıyorum utooreti sildim güncel sürümünü kurdum yine aynı sorun devam ediyor bitmiş olan torrentlerde yeşil olması gerekli iken kırmızı oluyor sadece bir sitede bu sorun var 

Spoiler

btn

diğer sitelerden indirdiğim dosyalar normal.

yardımcı olursanız sevinirim seed etmem gereken dosyalar var.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
otoban    15
otoban

Kırmızı renkli torrentlerin izleyicilerine(tracker) bakın çalışıyorlar mı?

Sorun karşı tarafa gözüküyor. Diğer siteler normal görünüyorsa bu site sorunlu demek ki.

Siteye girip aynı torrentleri tekrar indirmeye çalışın. Belki sunucu adresi değişmiştir. İzleyicileri yenilerseniz düzelebilir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
SunGod    281
SunGod

Bir de qbittorrent ile deneyin @icarus

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
heroson    528
heroson

@icarus

Kesin Çözümü;

pckolog, ‎24‎.‎04‎.‎2017 - 22:39 tarihinde yazdı:

@VUR4L

Aynı sorunu geçen gün ben yaşadım, forumdaki arkadaşlar yardım ettiler sağ olsunlar, çözdük sorunu. Muhtemelen whitelist'te bulunmayan bir client versiyonu kullanıyorsunuzdur benim gibi. uTorrent'in 3.5.x serisini kullanmayın. Şuradan hangi versiyonları kullanabileceğinizi görebilirsiniz. Bu arada forumda konuşması yasak trackerlardan biri. Durum çözüldükten sonra içerisinde malum trackerı içeren tüm iletileri raporlamayı ihmal etmeyin -bu da dahil. :)

------

Ben seriler ile hiç uğraşmadım, direkt deluge geçtim :) .

tarihinde heroson tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
AasgaarDvoLuNDagR    285
AasgaarDvoLuNDagR
icarus, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Eşler aranıyor sorunu yaşıyorum utooreti sildim güncel sürümünü kurdum yine aynı sorun devam ediyor bitmiş olan torrentlerde yeşil olması gerekli iken kırmızı oluyor sadece bir sitede bu sorun var 

(...)

uTorrent'in güncel sürümü 3.5.x sürümü o sitede banlı.. O nedenle aşağıdaki sürümlere geri dönmeniz lazım.

uTorrent 2.0.4 	
uTorrent 2.1.x 	
uTorrent 2.2.x 	
uTorrent 3.0 Linux Server 	
uTorrent 3.0.x 	
uTorrent 3.1.2 	
uTorrent 3.1.3 	
uTorrent 3.2.x 	
uTorrent 3.3.x 	
uTorrent 3.4.x

Bir önceki iletide Heroson aynı cevabı vermiş iletiyi gönderdikten sonra fark ettim...

tarihinde AasgaarDvoLuNDagR tarafından düzenlendi
En son iletiyi görmemem...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
icarus    32
icarus

Sorunu eski sürümü yükleyerek hallettik yardımda bulunan arkadaşlara teşekkürler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
x571    0
x571

transmission u tavsiye ederim. sıkıntı çıkarmaz. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
hashus    554
hashus

Virüs programım ekranda Win32 uyarısı verdi ben de "temizle" butonuna bastım. Sonradan farkettim ki utorrent dosyasıymış ve programı silmiş. Şimdi yeniden yüklemeye çalışırken yine win32 ve diğer tehlikeli durumlar olduğunu söyleyip yükletmiyor. Yeni bir gelişme mi var yoksa benim pc'de mi sıkıntı var?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Kill Master    1.377
Kill Master
hashus, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Virüs programım ekranda Win32 uyarısı verdi ben de "temizle" butonuna bastım. Sonradan farkettim ki utorrent dosyasıymış ve programı silmiş. Şimdi yeniden yüklemeye çalışırken yine win32 ve diğer tehlikeli durumlar olduğunu söyleyip yükletmiyor. Yeni bir gelişme mi var yoksa benim pc'de mi sıkıntı var?

Virüs programının kara listesine bak. Utorrente ait bir dosyayı kara listeye almış muhtemelen. O yüzden her yüklediğinde o dosyayı engelliyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
hashus    554
hashus
Kill Master, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Virüs programının kara listesine bak. Utorrente ait bir dosyayı kara listeye almış muhtemelen. O yüzden her yüklediğinde o dosyayı engelliyor.

Evet, muhtemelen. Teşekkür ederim yardım için :) ben sorunu toptan hallettim, Deluge kullanıyorum artık :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Captain Hook    51
Captain Hook

Benim utorrentte yeşil tık dün geceden beri kırmızı tık oldu ama seed edilen dosyalar yeşil.  

Bir güvenlik duvarı ağ bağlantınızı sınırlandırıyor diyor ve devamında diğerlerinin size bağlanabilmesi için port açmanız gerekiyor yazıyor.

3 yıl önce hdturk sitesi için port açmıştım, yine öyle mi yapayım yoksa basit bir yolu var mı?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet