Jump to content

msi x99a sli plus anakart + intel xeon E5 2670 v3 işlemci satılıktır.

kerberos
 Share

Recommended Posts

selam tüm arkadaşlara,

x299 lga 2066 bir sisteme geçeceğimden kenarda yedek olarak tuttuğum işlemci ve anakartı lga 2066 bir işlemci satın almak için satışa çıkardım.

işlemci sıfırdır, bu anakart üzerinde (4x16) 64 gb ddr4 2666 mhz ramler ile test edilmiştir.

anakartı ekran kartı karşılığı takas sonucu aldım bende 1 saat bile kullanılmadı, satıcı da teknik servisle uğraşıyor yorgun bir kart değil dedi zaten slotlarından falan da anlaşılıyor.

x99 yapısı bir çok lga 2011 soket işlemcileri ve xeon server işlemcilerini destekleyen çıktığı zamana ve bu güne göre güçlü bir platform, gerek m2 nvme ssd yapısı ile gerek 8 adet ddr4 ram slotu ile 128 gb toplam ram kapasitene varana kadar güçlü bir yapı, elinde 8 gb ya da üzeri ekran kartı olanlar için hem workstation hem de gaming bir pc olarak dizayn edilebilir.

forumdan bir dost alsın isterim, istanbul anadolu yakasında ofisimde diğer kalan parçaları da getiren olursa sistemi birleştirip windows ve diğer testleri de ücretsiz yaparak teslim ederim,sonuçta teknik servile uğraşan biriyim.

işlemci ve anakart birlikte satılıktır, toplamda 4000tl istiyorum, tek tek isteyen olur ise işlemci 2500 anakart ise 2000 tl'dir.

istanbul içi elden teslim ederim deneyerek, diğer durumda havale sonrası kargo bana ait olmak üzere sağlıklı şekilde istenen her kargo şirketi ile yollayabilirim.

görselleri yüklüyorum, her konuda soru ve görüşlerinizi yazabilirsiniz, iyi forumlar. :)

4eecdf8c-d0c9-42ab-ae5b-cd2f1cc63a67.jpg 7d829328-1202-4922-85ac-32b5e1c7e403.jpg 204154~2.jpg 00204042~2.jpg

• 5 months later...