Jump to content
Prequel

Oyun İndirimleri

Recommended Posts

Kill Master    1,703
Kill Master

3'ü oynamadım ama 2'yi PS'de oynamıştım. İlerlemeli savaş oyunu. Hikâyesiyle sarmıştı beni. 3-4 günde bitirmiştim oyunu. @darkness_age

HakanGil    214
HakanGil

Steam yaz indirimi başladı. Öyle fiyatlar var ki yoğunluktan sistem çöktüğü için örnek veremiyorum. :D

Sorry

The Steam Store is experiencing some heavy load right now. Please try again later.

byesiler    456
byesiler

@HakanGil

Tüm hür ve kabul edilmiş ölücüler birliğinin baskıları sonucu çökmüştür. :) Oyunu alan çıksın, kasmasın makineyi.

HakanGil    214
HakanGil

@byesiler tam da oyunda birini vurayım derken çok fena ıska geçtim ve o anda bağlantı koptu. Modem de ekranın sağ arka tarafında duruyor bu arada. Kendi kendime "Ulan yoksa kazayla modemi mi vurdum?" diye sorup gülmeye başladım. :D Neyse ki 5 dakika sürdü.

Daha önce veremediğim örneği de vereyim bu arada: MAFIA III 119 TL yerine sadece 44 TL ! Football Manager 2017 100 TL yerine sadece 34 TL

Müptelası olduğum Sniper Elite 4 de 89'dan 44'e düştü bu arada. Alın, gelin, birbirimizi öldürelim doyasıya. :)

• Like 1

Kill Master    1,703
Kill Master

Ulan istek listem komple indirimde. Hangisini alacağıma karar veremiyorum şimdi de.

RyK    426
RyK

3 5 liraya ne varsa toplarım. Genelde bu indirimlerde 15 tl üzerine para vermem, gerçek ölücüyüm.:butwhy: Bakayım akşama bir liste oluşturayım neler varmış.

bLueeekun    59
bLueeekun

Tahmin ettiğim indirimler genelde tutmuş. Shadow of Mordor tam düşündüğüm yüzdeye ve fiyata gelmiş. Ucuz bir şeyler alacağım bende. :D

RyK    426
RyK
Spoiler

1.thumb.jpg.064731ab3344e1bbf6ecc44a4329edde.jpg

2.thumb.jpg.352c8494c9b82b2fc4a0517aee84869f.jpg

Şöyle bir liste yaptım. 5 Temmuza kadar vakti var inceleyip bazılarını atabilirim. Şimdilik aklımda kalsın diye herşeyi ekledim. Bazı android oyunlarının pc ye adapte edilmiş halleri. Halen soru işareti onlar. "Sırf zombi öldürmek için 2 tl verilir mi"yi düşünüyorum.:butwhy: Onlar soru işareti. Bazılarını nostalji niyetine koyduğum eski oyunlar, bazıları da kafa dağıtmak için bir getirisi olmayan uyduruk oyunlar kategorisinde. Oynamadıklarım hariç bazıları çıkabilir. Şu listedeki oyunlar genelde kafa dağıtmalık hack and slash oyunlar, fps olarak da rpg olarak da hepsi aynı tarz yardır git oyunu.:oleyoel: 80 tl en fazla 70 e düşer. Beş oyun çıkarsam 2 tl den 10 tl ediyor zaten.:tesbihleyo:

Kill Master    1,703
Kill Master

kWnQ7q.png

Ben de şöyle ufak bir liste yaptım. Çıkarma ihtimalim var. Dishonored 2 oynayan varsa düşüncelerini alabilirim. :)

Fildir    347
Fildir
RyK, 24.06.2017 - 01:17 tarihinde yazdı:
  İçeriği Görüntüle

1.thumb.jpg.064731ab3344e1bbf6ecc44a4329edde.jpg

2.thumb.jpg.352c8494c9b82b2fc4a0517aee84869f.jpg

Şöyle bir liste yaptım. 5 Temmuza kadar vakti var inceleyip bazılarını atabilirim. Şimdilik aklımda kalsın diye herşeyi ekledim. Bazı android oyunlarının pc ye adapte edilmiş halleri. Halen soru işareti onlar. "Sırf zombi öldürmek için 2 tl verilir mi"yi düşünüyorum.:butwhy: Onlar soru işareti. Bazılarını nostalji niyetine koyduğum eski oyunlar, bazıları da kafa dağıtmak için bir getirisi olmayan uyduruk oyunlar kategorisinde. Oynamadıklarım hariç bazıları çıkabilir. Şu listedeki oyunlar genelde kafa dağıtmalık hack and slash oyunlar, fps olarak da rpg olarak da hepsi aynı tarz yardır git oyunu.:oleyoel: 80 tl en fazla 70 e düşer. Beş oyun çıkarsam 2 tl den 10 tl ediyor zaten.:tesbihleyo:

80tl'lik oyun listesi mi? :fool:Gerçek RyK nerede? Ne yaptın ona? :dansoleyo:

Şu 1-2 TL'likleri (Serious Sam vs) ben de alayım da akalım o zaman. :oleyoel: Bir de Portal da ucuz. Ona da el at abi. :fool:

RyK    426
RyK

@Fildir

Tomb raiderleri alsana 2 kişilik onlar osiris ve diğeri light lı bir şeydi baya zevklide konuşma gerektirir yazarak olmaz. Bir konuşma platformu bulmamız lazım.:oleyobira:

Fildir    347
Fildir
RyK, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

@Fildir

Tomb raiderleri alsana 2 kişilik onlar osiris ve diğeri light lı bir şeydi baya zevklide konuşma gerektirir yazarak olmaz. Bir konuşma platformu bulmamız lazım.:oleyobira:

3 TL'lik olanı (guardianı) alayım. :fool: Ayrıca Left 4 Dead 2 de yapılabilir. 3 TL'ye inmiş. Zombi patlatmak iyi oluyordu ama şimdi online durumunu bilemeyeceğim. Bir ara beleşe vermişlerdi gerçi. :foleyo:

RyK    426
RyK

@FildirNasıl yani oyunu satın alacağım ama online oynayamayacak mıyım? 1 tl olsa vermem saçmalığa gel. Her türlü zombi öldürmeye varım açıkcası.:olemaganda: Multi işine bak alalım. Osiriside al 6 tl mi ne cimri adam.:oleyoel:

• Like 1

Fildir    347
Fildir
RyK, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

@FildirNasıl yani oyunu satın alacağım ama online oynayamayacak mıyım? 1 tl olsa vermem saçmalığa gel. Her türlü zombi öldürmeye varım açıkcası.:olemaganda: Multi işine bak alalım. Osiriside al 6 tl mi ne cimri adam.:oleyoel:

Yok yok, 3TL'ye alınca online oynayabiliyorsun. Durumunu bilmiyorum derken oyuncu sayısını, oyunun durumunu, gördüğü ilgiyi vs bilmiyorum ama oynanıyordur hala. Çok satanlarda zaten. :fool:

Prequel    67
Prequel

Humble Bundle'ın güzel bir Telltale paketi var 15$'a tonla oyununu alabiliyorsunuz içlerinde Walking Dead, Game of Thrones, Borderlands, Wolf Among Us, Batman ve Minecraft da var. Son ikisini istemezseniz diğerlerini 9.5$'a da alabiliyorsanız.

https://www.humblebundle.com/telltale-bundle-2017

d3d3    387
d3d3

beleş oyun var :dansoleyo:

https://www.gog.com/

Ddvq4Z.jpg

• Thanks 1