Jump to content
Sign in to follow this  
Prequel

En Son Hangi Oyunu Oynadınız?

Recommended Posts

Prequel    67
Prequel

Burada en son oynadığımız veya şu anda oynamakta olduğumuz oyunları yorumlarımız ve not olarak değerlendirmemiz ile paylaşabiliriz.

ledzep    129
ledzep

Deus Ex Mankind Divided ve BeamNG.drive şu ara meşguliyetim.

aydemir    77
aydemir

Biraz geriden gelsem de şu an Left 4 Dead 2 boş vakitlerimi doldurmama yetiyor ;))

Fildir    347
Fildir

vXkYAR.jpg

Daha bitirmedim, yeni başladım sayılır. Şimdilik iyi gidiyor. Henüz 20 saat oynadığımdan bir şey demem için çok erken. :D Bir 100-200 saat sonra bakacağız artık. 9_9

Edited by Fildir

alpalp84    946
alpalp84

wolfenstein the old blood

The Black    128
The Black

Far Cry Primal ve For Honor oyunlarıyla takılıyorum bu ara gerçekten ikisde zevkli ancak For Honor ile birlikteliğimiz 14.şubatta sonlanacak. :(

Cane®    67
Cane®

Fallout    52
Fallout

Uncharted 4 bitirdim 10/10 diyeceğim ama mutlaka eksiklikleri var ama kesinlikle 10/9'luk bir oyun olmuş.

kermitthegray    25
kermitthegray

Witcher 3 oynadım, oynuyorum bırakamıyorum. Hayatımda oynadığım en güzel oyun olabilir. Bir oyuna aşık olmak mümkünse bu o oyun olur :$

thedeli    44
thedeli

Shadow Tactics Blades of the Shogun oynuyorum. Bu nasıl bir oyundur şoklardayım, uzundur bu kadar beni etkisi altına alan, saatlerdir ekran başında tutan bir oyun olmadı. Tek kelimeyle harika bir oyun. Herkese tavsiye ederim. Aman dikkat edin başından kalkamıyorsunuz. 

NeCRiS    18
NeCRiS

Phoning Home

Wall-E nin oyunu desek pek de yalan olmaz. Dünyası ve yalnızlık hissiyle beni benden alan bir oyun oldu.

Grim Dawn

Son zamanların en iyi ARPG lerinden biri diyebilirim. Müthiş gidiyor.

Shadow Tactics Blades of the Shogun

thedeli nin yorumlarına imzamı atarım.

daredevil    1
daredevil

Uzun zamandır oynamayı istediğim bir oyun olan Ori and the Blind Forestı bitirmek üzereyim :) bu tarz oyunlar hep hoşuma gitmiştir bununda hikayesi ve oynanabilirliği çok iyi. Benim gibi bu tarz oyunları sevenlere tavsiye ederim kaçırmasınlar.

yessör    8
yessör

Bilgisayarım daha iyisine izin vermediği için şu aralar League of Legends ve Sniper Ghost Warrior ile idare ediyorum. Ghost Warrior da bölüm geçemeyince bazen sinirle yerimden kalkınca kablolu faremin kablosu hep kopuyordu artık kablosuz var ama bu seferde hız düştü yüksek dpı bir şey alınca eğlenceye devam :D

Nightstalker    99
Nightstalker

Art arda Destiny ve Titanfall 2 oynadım. Çıkış tarihi olarak elbette arada baya fark olsa da, Destiny beni hiç açmadı. Ama aksine Titanfall 2 çok iyiydi. Ah bir de çabuk bitmeseydi eyiydi.

GTA5 ve Witcher 3'ü mütemadiyen oynuyorum. PSN Plus'ım bittiği için online'dan uzağım bu aralar :( O nedenle GTA5'e ara verdim ama, Witcher'ın yeri başka ^_^

Edited by nightstalker

congman    31
congman

Üç dört oyunu bir arada oynamayı seviyorum, sıkıldıkça tarz değiştiriyorum.

Bu aralar GTA V, Ratchet and Clank ve Batman Arkham Knight oynuyorum. Last of Us Left Behind'ı da zor zamanlar için bekletiyorum. :D

Edited by congman
Harf.

alihsans    354
alihsans

Sıkıldıkça PES 2016. Başka oyun oynamıyorum.

Francesco Totti is a genius! :oleyo:

Mickey    939
Mickey

Her fırsat bulduğumda The Witcher 3 oynuyorum ve bitsin istemiyorum. :oleyo: 

Alkali Feldispat    2
Alkali Feldispat

Şu an Playstation'da Until Dawn oyununu oynuyorum, özellikle film izlemeyi sevenler için kesinlikle tavsiye ederim, filmi yönetiyormuş gibi oynuyorsunuz...

dorukhan    1
dorukhan

PS4,Fallout 4.Dün gece platinledim :) Açıkcası fallout new vegas kadar etkilemedi.

eattherude    5
eattherude

En son Call of Duty: Black Ops 3'ü bitirmiştim. Senaryo olarak iyi olduğunu düşünüyorum ancak genel olarak ilk 2 oyunun oldukça gerisinde bir oyundu. Şu sıralar Watch Dogs 2'yi oynuyorum. İlk oyunu sevmemiştim ancak ikinci oyun harika olmuş tavsiye ederim herkese. Ubisoft'un son yıllardaki en iyi oyunu bence. Onun dışında da FIFA 17 ve GTA V'i düzenli olarak oynamaya devam ediyorum.