Jump to content
Sign in to follow this  
Prequel

En Son Hangi Oyunu Oynadınız?

Recommended Posts

Coilbone    602
Coilbone

Resident Evil 7: Biohazard'ı bitirdim taze. Serini takipçisi değilim, bir kaç oyunu ve filmleri haricinde konuya oldukça uzağım ama "easter egg" tarzı verilen bilgiler dışında seriyle bağdaştıramadım ben. Korku türünde oldukça iyi olsa da oyun "Resident Evil" serisi için ne kadar iyi bilemedim.

Apeiron    0
Apeiron

Team Fortress 2

MustafaALKAN    52
MustafaALKAN

ShiroChan    1
ShiroChan

Sadece oyunun adını yazmak yerine en azından tavsiye edip etmediğinizi söylerseniz daha amaca uygun olur bence.

Ben de yazayım hazır konuya gelmişken. Deus ex human revolution'ı bitirdim en son. Ufak tefek eksikler dışında güzel, keyifli bir oyundu ben beğenerek oynadım. Stealth oyunlarını sevenler daha da çok sever diye düşünüyorum. Aslında bu oyun upgrade'ler sayesinde hem stealth olarak hem de bodoslama saldırma şeklinde oynanabiliyor ama bana kalırsa oyunun tadı stealth olayı ile çıkıyor. Deus Ex'in olayı o sonuçta.

Clint    47
Clint

Witcher Wild Hunt ile meşgulum. Bu oyunsa eğer diğerleri ne? Aman allahım o nasıl grafik öyle? Hele o Skellige adaları,muazzam. Bu adamların oyunu kopya oynanmaz, para kazandırmak gerek bu adamlara. En son böylesi severek Bioshock Infinite'i oynamıştım. 

Hikigaya-kun    16
Hikigaya-kun

En son Mafia'yı oynadım yazın o da. İşten çıkmıştım boştum şu sıralar işten nefes zor alıyoruz :D Hayat çalışan bir oyuncu için zor :D

Nacho    1
Nacho

Rise of the Tomb Raider'ı oynadım bir kaç saat. Çok da boş vaktim olmuyor. :D

Cane®    67
Cane®
IMDb Error: The page with this imdb id is not supported and added to the black list.

9/10

Yeni bitirdim Dontnod Entertainment gene yapmış yapacağını zamanında nasıl sükse yapmamış hayret ya da benim dikkatimi çekmedi. Atmosferi, senaryosu, karakterleri, oynanabilirlik ile her şeyi ile çok güzel olmuş.

Edited by nht.ctn

LeviaX    275
LeviaX

Knight Online :D

wilddeville    0
wilddeville

şu an europa Universalis 4 oynuyorum.. daha doğrusu acı çekiyorum oyun benimle oynuyor...

-LeviaX-, 15.02.2017 - 17:54 tarihinde yazdı:

Knight Online :D

yahu hala mı ya :D

RyK    426
RyK

Doom oynuyorum. Nightmare de açtım oyunu çünkü internetteki videolarda çok kolay duruyordu. Şunu belirteyim oynamayın.:oleyo: Bildiğin çin işkencesi. Bir cheak pointen diğerine 2 saatte gidiyorum ölmenin haddi hesabı yok. Armorsuz sıradan zombiler 100 hp ye 2 vuruyor.:oleyo: İmpler güdümlü atıyor sanki kaçırdıkları nadir gibi birşey. Günde bir cheak point geçiyorum bırakıyorum oyun yıllarca sürer artık.:olemaganda: Tomb Raider indirdim 2 aydır duruyor bakalım bir gün oynarım herhalde.

• Like 1

Nevermind    5
Nevermind

Vallahi hala WoW oynuyorum. 8 sene oldu. Birlikte oynadığım adamlar evlendi çoluk çocuğa karıştı. Ben hala öğrenciyim. Şimdi onların çocuklarıyla oynuyoruz. 

byesiler    456
byesiler

Acaba seksen yaşına geldiğimde hala oyun oynarmıyız. :)  Counter zor, refleksler gider. Belki Cs ihtiyarlar menüsü diye bir şey çıkarır orada takılırız.  FM 2060 :) bu olur ama.

akar1m    18
akar1m

en son bitirdiğim oyun sanırım xbox'ta Assassin's Creed ilk oyunuydu :)

sonrasında Splinter Cell'in son oyunundan bi önceki oyununu bitirmiştim. Onun dışında fırsat buldukça CS:GO'ya giriyoruz arkadaşlarla toplanıp

Fallout    52
Fallout

Fifa 17'de Journey oynadım 4. sezon bitti sanırım, eksikleri var ama gayet başarılı olmuş. Fifa 18'de daha da katlayarak ilerler diye tahmin ediyorum. Ayrıca teknik direktör olarak bir takımı idare etmek de bu sefer daha iyi olmuş, aynı şekilde eksikleri var ama özel antrenman uygulamak ve uygularken ki çeşitlilik hoşuma gitti.

Uncharted 3: Drake's Deception'a inceden giriş yaptım, U4'den sonra biraz sönük kaldı gibi ama yine de çok keyifli!:fool:

NeC    177
NeC
Fallout, 49 dakika önce tarihinde yazdı:

Fifa 17'de Journey oynadım 4. sezon bitti sanırım

Journey modu sadece 1 sezon sürüyor. Pro modu olmasın o? 

Fallout    52
Fallout
NeC, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Journey modu sadece 1 sezon sürüyor. Pro modu olmasın o? 

Doğru söylüyorsunuz ben karıştırdım. Journey'den sonra kendim bir karakter yaratıp başladım.

Thsx    3
Thsx

L.A Noire, 9/10

1947 yılında Los Angeles'ta geçen oyun, Cole Phelps adındaki bir polis dedektifinin Los Angeles'ta suçluların peşinde verdiği mücadeleyi konu almaktadır.

Geçtiği yılları ve konuyu seviyorsanız kaçırmayın derim.

Cane®    67
Cane®

Darksiders (2010) (VG) (2010)

MV5BMTYwNDU5MTc3OV5BMl5BanBnXkFtZTgwMjgzNTY3MDE@._V1._UY268_CR,0,182,268_AL_.jpg
IMDB ID: tt1585560

9.5/10

Bir çok şeyi diğer oyunlardan araklasalarda çok iyi bir oyun olmuş. Atmosferi, aksiyonu, bosslarıyla oynadığım en iyi oyunlardan biriydi.

Mr.Hate    269
Mr.Hate

İmdb'de yok oyun o yüzden link koyamadım.

header.jpg

Oyunu 3 aydan fazladır oynuyorum. Bu oyunda mükemmel olmaya son bir adım kala durmuşlar. Oyunun grafikten tasarıma, sesten araç dinamiğine herşeyiyle mükemmel ve tek bir kötü yanı var o da trafik! Trafikteki araçlar inanılmaz salak ve oyun sana 2 türlü oynama seçeneği sunuyor. Ya hız sınırına uyarak kaplumbağa gibi gideceksin kaza yapmamak için ya da hızlı gidip ha bire kaza yapacaksın. Trafik kurallarından haberi olmayan, trafiği geçtim bu oyunun Tır oyunu olduğundan bile haberi olmayan bir AI mevcut. Salaklıkları saymaya başlasam destan olur, o yüzden trafiği gözardı ederseniz mükemmel bir oyun. 8/10