Jump to content
Sign in to follow this  
billypostman

Ev Tipi Projeksiyon

Recommended Posts

NeC    177
NeC

@fjallraven Nereden, ne kadara aldın acaba?

Putte    1,572
Putte
fjallraven, 4 saat önce tarihinde yazdı:

aldıııım! sonunda ben de aldım! :D

lgph300-1.jpg.45a1525ec61ffa03aaf52a8a8706fe78.jpg

herhangi bir giriş etkin değilken...

Lights Out...

http://www.imdb.com/title/tt4786282/

kargonun geldiği günün akşamı (sabırsızlıkla bekledim!) ilk olarak Game Of Thrones'un 6. sezonundaki "Battle of the Bastards" adlı bölümü izledim... müthişti!

yani, laptop ekranı, monitör ekranı fasa fiso... sanıldığı gibi olay sadece görüntünün büyük olması değil, en başta, özel bir sinema salonu ambiyansı meydana geldiği için izleyeceğin esere farklı ve daha ciddi bir hassasiyetle yaklaşıyorsun... ortam karanlık olunca dikkatin sadece izlenceye yöneliyor, gereksiz uyarıcılardan korunuyorsun...

velhasılı kelam, sinemayı seven ve ciddiye alanların tatmasını önerebileceğim bir deneyim...

not: aleti almadan önce projektörler hakkında çok az bilgim vardı, yaptığım araştırmalarda ve nihayetinde sahibi olduğumda epeyce birikim edindim, sorusu olan varsa yanıtlamaya çalışırım...

@fjallraven bunu kaça ve nereden aldık merak ettim. Görüntü kalitesi ile alakalı düşüncen nedir? Görüntüyi ne tip bir perdeye yansıtıyorsun?

Nayi    215
Nayi

@Putte

Ürün, Vatan, Bimeks gibi marketlerin websitelerinde tükenmiş görünüyor.  

Hepsiburada'da var sadece. 1399 TL

Tık

• Like 1

fjallraven    52
fjallraven

@NeC, @Putte 

Hepsiburada'dan aldım, 1399 lira...

görüntü kalitesi benim beklentimin üzerinde çıktı, bundan ötürü memnuniyetim katmerli oldu...

yakın zamanda taşınacağımız için şimdilik perde ve ciddi bir ses sistemi kurmadım, ses olarak Logitech'in 6Watt'lık stereo hoparlör setini kullanıyorum, perde yerine kesekağıdı renginde boyanmış duvara yansıtıyorum... 

burak90    0
burak90

https://www.projeksiyonperdesi.pro buradan tab tensioned motorlu projeksiyon perdesi aldım bende fotoğraf yüklemeyi bilmediğim için yükleyemedim evim sanki sinema odası oldu :D mükemmel bir şey bu ya hele ki lig maçları fena 300x169 cm perdem performansı mükemmel bir kötü yanı tüm akrabalar gelip maç izlemesi :D sanki onlar için aldık :)))  şaka bi yana bu iş tutku sanırım. Televizyondan birşey izlemeyi unuttuk hep projeksiyon perdesinden izliyoruz