Jump to content
mnth

Üyelik Alımı Açık Trackerlar

Recommended Posts

better    182
better

DivTeam üye alımı açık

https://divteam.com/index.php?page=signup

-mHD sunum yapıyor

-İspanyol sitesi 

-her filmde ingilizce ses ve altyazı (srt) mevcut gibi

-film boyutları 2-3 gb

-ses: DD5

Edited by better
  • Like 1

better    182
better

https://pixelhd.me/apply.php

Üye alımı açık değil ama formu yeniden açmışlar, ben şimdi farkettim. Küçük boyutlu olup, boyutunun üzerinde kaliteye sahip sunumları olan site. Bu form daha önce çok daha zor ve karmaşıktı, şuan gayet sade hale getirilmiş (bu başvuru yaparsanız şansınızın da öncekine göre daha yüksek olduğu anlamına geliyor), küçük boyutlu ama iyi görünümlü filmler arayanlar için başvurulması gereken ilk mekan olduğunu düşünüyorum, bu sitede davetiye diye birşey yok, içeriye girmenin şuan için tek yolu bu, uygulama belki çok önceden beri açıktı bilemiyorum, o nedenle çabuk davranmanızı öneririm.

Sitenin özellikleri;

- mp4 uzantılı filmler

- No Ratio (ratio oranınız önemli değil, seed kurallarına uyduğunuz sürece herşeyi indirebilirsiniz)

- En güncel filmler sürekli yüklenir fakat eski filmler de mevcut, eski dosyalar hızlı sayılır

- Tasarım olarak çok farklı, güzel, kullanışlı

- Her sunum için 3 farklı boyutta paylaşım yapılyor (üstte bahsettiğim paylaşımlar 1.5 gb civarıdır, diğerleri daha büyük)

- Her filmde ingilizce softsub var

- Yönetim iyi

Edited by better
  • Like 4

Emir    10
Emir
https://pixelhd.me/apply.php

Üye alımı açık değil ama formu yeniden açmışlar, ben şimdi farkettim. Küçük boyutlu olup, boyutunun üzerinde kaliteye sahip sunumları olan site. Bu form daha önce çok daha zor ve karmaşıktı, şuan gayet sade hale getirilmiş (bu başvuru yaparsanız şansınızın da öncekine göre daha yüksek olduğu anlamına geliyor), küçük boyutlu ama iyi görünümlü filmler arayanlar için başvurulması gereken ilk mekan olduğunu düşünüyorum, bu sitede davetiye diye birşey yok, içeriye girmenin şuan için tek yolu bu, uygulama belki çok önceden beri açıktı bilemiyorum, o nedenle çabuk davranmanızı öneririm.

Sitenin özellikleri;
- mp4 uzantılı filmler
- No Ratio (ratio oranınız önemli değil, seed kurallarına uyduğunuz sürece herşeyi indirebilirsiniz)
- En güncel filmler sürekli yüklenir fakat eski filmler de mevcut, eski dosyalar hızlı sayılır
- Tasarım olarak çok farklı, güzel, kullanışlı
- Her sunum için 3 farklı boyutta paylaşım yapılyor (üstte bahsettiğim paylaşımlar 1.5 gb civarıdır, diğerleri daha büyük)
- Her filmde ingilizce softsub var
- Yönetim iyi

4 ay önce AHD'deki unlimited invite konusundan üye oldum. Ratioless bi site ortalama seed sürenize bakılıyor. Üye olduğunuz ilk ay 25 gb dosya indiremeniz isteniyor. Sunumlar diğer micro rip grupları gibi değil gayet kaliteli encode ediliyor. 1-2 gb boyutlarında 720p, 4 gb 1080p mobil cihazlara yönelik sunumlar, 8 gb civarı DTS-AC3 şeklinde alternatif bitratelerde 1080p BluRay sunumları var. Sunucunuzda Plex Media Server varsa kalite şahane.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Like 2

pckolog    486
pckolog

CV'mi gönderdim. Biz sizi ararız dediler. Şimdi bekliyorum. Olmazsa KPSS'ye falan hazırlanırım artık. :D 

• Like 2

mnth    238
mnth
pckolog, 3 saat önce tarihinde yazdı:

CV'mi gönderdim. Biz sizi ararız dediler. Şimdi bekliyorum. Olmazsa KPSS'ye falan hazırlanırım artık. :D 

Bende bir CV gönderdim. Bakalım ne diyecek patronlar :ergen:

hashus    565
hashus
mnth, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Bende bir CV gönderdim. Bakalım ne diyecek patronlar :ergen:

Bana kalırsa başvuru yaparken sorulara ne cevap verdiğinizin çok bir önemi yok. İstedikleri 3 referansa bakacaklardır muhtemelen. Deneme amaçlı bir tane "sıradan" bir torrent sitesi yazdım ve karşıma "bu mudur yani?" diye bir uyarı çıktı :) Her neyse ben de yolladım bi cv. Umalım da kendilerini ağırdan sattıkları kadar kaliteli olsunlar...

better    182
better

Ben de buraya başvurdum, bakalım ne olacak, En iyi ingilizcemle, en nazik şekilde yazdım xD birkaç süper de link attım,

LEGiON encoder grubu burada paylaşım yapıyor, 2015 yılına ait kategori fotoğrafı aşağıdaki gibi, tahmini toplam torrent sayısı 25,000 civarı

https://hd4free.xyz/request_invite.php

wn69y.png

Edited by better
  • Like 1

mnth    238
mnth
Bana kalırsa başvuru yaparken sorulara ne cevap verdiğinizin çok bir önemi yok. İstedikleri 3 referansa bakacaklardır muhtemelen. Deneme amaçlı bir tane "sıradan" bir torrent sitesi yazdım ve karşıma "bu mudur yani?" diye bir uyarı çıktı  Her neyse ben de yolladım bi cv. Umalım da kendilerini ağırdan sattıkları kadar kaliteli olsunlar...

Bana havanı aldın diye e-posta geldi bile :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Like 1

better    182
better

@mnth

Daha önceleri kabul edilmeyince herhangi bir yanıt gelmezdi, size olmadığını belirten bir email mi gönderdiler ?

mnth    238
mnth
[mention=1462]mnth[/mention]

Daha önceleri kabul edilmeyince herhangi bir yanıt gelmezdi, size olmadığını belirten bir email mi gönderdiler ?

Evet aynen kabul olmadığına dair bir email geldi

better    182
better

Sağlık olsun, benimki de kabul olmamış olabilir (HD4F için), halen yanıt yok, 3 tane herbiri en az 5 tb'lık link gönderdim halbuki O.o forum aktivitesi ve komuniteye önem veren siteler, tahminime göre anadili ingilizce olan ülkeleri daha çok tercih etmeye başladılar, tabi uzun süredir paypal ile bağış yapamıyor oluşumuzun da etkisi olduğunu düşünüyorum, birkaç örnek oldu çünkü bu şekilde ve her ne kadar iyi üye olsak da ingilizcemizin bir sınırı oluyor ( çok iyi yazabilen arkadaşlar istisna), onlar da belki şöyle düşünüyorlar, bilemiyorum...

mnth    238
mnth
Sağlık olsun, benimki de kabul olmamış olabilir (HD4F için), halen yanıt yok, 3 tane herbiri en az 5 tb'lık link gönderdim halbuki  forum aktivitesi ve komuniteye önem veren siteler, tahminime göre anadili ingilizce olan ülkeleri daha çok tercih etmeye başladılar, tabi uzun süredir paypal ile bağış yapamıyor oluşumuzun da etkisi olduğunu düşünüyorum, birkaç örnek oldu çünkü bu şekilde ve her ne kadar iyi üye olsak da ingilizcemizin bir sınırı oluyor ( çok iyi yazabilen arkadaşlar istisna), onlar da belki şöyle düşünüyorlar, bilemiyorum...

Bence Turk olduğumuz için direk eksi puan ile başlıyoruz.. Çünkü bizi hep üçkağıtçı olarak görüyorlar.. Fake upload yapan mod kullananların çoğu Türk çünkü.... O 5tb lık hesapları bile fake olduğunu düşünüyorlardır.

better    182
better

Direkt eksi ile başlıyoruz ama bundan çok daha iyi sitelere kayıt oldum ben bu linkler ile, orda bir hata olduğu kesin, isterlerse yıllardır devam eden seedbox faturasını gösteririm :oleyo:  her ülkede çürükler var malesef bu konuda birşey yapamayız, bilinçlendirmeye çalışsak da bedava daha tatlı geliyor bazılarına...siteler de onu bahane etmeyip scriptlerini geliştirmeliler, kaliteli sitelerin hiçbirinde uzun süre böyle sahtekarlık yapamaz kimse...

Dantes    224
Dantes

Başvurumu kabul etmişler. (Pixelhd) 25 tb'lik hesabı referans verince almak zorunda kaldılar hâliyle. Başvuruya da, ''I believe this site has got what i want.'' yazmıştım ama beklentimi pek karşılayamadı maalesef. Öncelikle sitenin tasarımı bayâ iyi, gayet estetik. Sunumları da stabil, hemen her sunumda aynı kaliteyi korumuşlar. Ancak filmler, sayı ve çeşitlilik bakımından tatmin etmekten uzak. Sunumların çoğunu 21. yüzyıl filmleri oluşturuyor, eski filmlerle dünya sineması bir hayli azınlıkta. Diziler ise neredeyse hiç yok. Olanların da şaka gibi rastgele bir sezonları mevcut. Yine de fena bir site değil tabii, arada kullanırım. Normal izleyicinin de işini görecek bir yer elbette.

mnth    238
mnth

Bende ama bazı sitelerin yönetimi kendini bir yerlerde görüyor. Hoş artık herşey kolaylıkla bulunabiliyor. Ben çokta takmıyorum açıkcası. Malum dizi sitesi en iyi benim diye havalara çıkıyordu. Şu an başka bir site tahtını sallıyor. Bu iş böyledir maalesef :)

better    182
better

PHD'yi film sitesi olarak düşünelim arkadaşlar, dizi ya yok ya çok az ( ben açıkcası hiç denk gelmedim ), ek olarak daha önce de belirtmiş olduğum gibi güncel filmler ağırlıklı, eski filmler de arada yükleniyor ama eski derken KG'ye yüklenen klasik filmleri kastedmedim, yine amerikan sineması olup 1980-2000 yılları arası filmler de görüyorum arada demek istedim, Ek olarak burada yazdıklarımızın okunduğunu farzederek, dikkatli konuşmakta fayda var. Ben de bundan sonraki başvurularda 50 tb'lik hesabımı devreye sokacağım madem, benim için işleri halletsin xD

mnth    238
mnth

O zaman ben ratio kasayım aklı başlarına gelsin

Emir    10
Emir

Bu cv doldurduğunuz siteler neyi baz alıyor?

mnth    238
mnth
Bu cv doldurduğunuz siteler neyi baz alıyor?

Konuda bir teorim yok açıkcası

better    182
better

Aşağıdakiler üye olma şansını artırır, aşağıdakilerin sayısı ne kadar fazla ise şans o kadar yüksektir;

-Kaliteli zor ulaşılan sitelerden gönderilen profil linkleri ( o sitelere girmek için zaten birçok şeyi kurallarına uygun yapmış olmanız gerekmekte olduğu için o zamana kadar )

-Eski hesaplar (ne kadar eski, o kadar güvenilir üye)

-Bufferlı hesaplar (adam başka hesaplara para dökmüş, bizim site için de dökebilir)

-Aynı kullanıcı adlı hesaplar ( 3 profil linkinin biri fizandan, biri şamdan, biri de avrupadan adam isimleri olursa, ben göndermem davetiye o adama  mesela xD

-Yazdıklarınız ( yani siteye öylesine girip bir bakmak mı istiyor, yoksa gerçekten kullanmak üye olmak için çok mu hevesli bu adam buna bakıyor)

-Nasıl yazmış ( i want member mı demiş, i buffer cool mu yazmış :D yoksa me member want mu yazmış :oleyo: yani lisan önemli, adam ingilizcesi %2 gücünde olan adamı sitede ne yapsın yani biraz önem veriyorsa forumdaki aktivite işlerine, hadi formu geçtim de uyarı alınca neden aldığını anlayacak kadar ingilizcesi olan biri olsun istiyordur en azından)

• Like 1