Jump to content
mnth

Üyelik Alımı Açık Trackerlar

Recommended Posts

pckolog    486
pckolog

Bize ne katabilirsiniz? sorusuna Neşe katarım demiştim. O yüzden bana geri dönen olmadı o zaman, yoksa referans hesaplar gayet sağlamdı. :D 

• Like 3

better    182
better

Bu adamları inandırmak için ne yapmak lazım bilemiyorum, HD4F'den de ben halen yanıt alamadım, bundan sonraki başvurularımda, gerçekleri söylediğim belli olsun diye ''really'' kelimesini daha sık kullanmayı (mesela your tracker is really awesome) ve sonuna da samimiyetsizce ''sincerely'' yazmayı planlıyorum xD 

• Like 1

mnth    238
mnth

Bir tracker a girmek için 50 takla atıyoruz arkadaş.

Kendilerini bulunmaz hint kumaşı zannediyorlar ya ona illet oluyorum...

• Like 1

better    182
better

Ben de power user forumlarına erişmek için upload şartı olan yerlere illet oluyorum :oleyo:  Hiç yapamadığım için olsa gerek :D

Edited by better

mnth    238
mnth
better, 20.06.2017 - 12:33 tarihinde yazdı:

Ben de power user forumlarına erişmek için upload şartı olan yerlere illet oluyorum :oleyo:  Hiç yapamadığım için olsa gerek :D

Ben böyle bir site hatırlıyor gibiyim :luffy2:

• Like 1

antichrist    6
antichrist
trhn, 7 saat önce tarihinde yazdı:

http://www.trackerturk.biz üyelik suan acik. 24.07.2017 23:17

Kaptım bir üyelik...

Teşekkürler...

hsnglba    2
hsnglba
mnth, 18.06.2017 - 09:42 tarihinde yazdı:

Bana havanı aldın diye e-posta geldi bile :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

better, 18.06.2017 - 23:31 tarihinde yazdı:

Aşağıdakiler üye olma şansını artırır, aşağıdakilerin sayısı ne kadar fazla ise şans o kadar yüksektir;

-Kaliteli zor ulaşılan sitelerden gönderilen profil linkleri ( o sitelere girmek için zaten birçok şeyi kurallarına uygun yapmış olmanız gerekmekte olduğu için o zamana kadar )

-Eski hesaplar (ne kadar eski, o kadar güvenilir üye)

-Bufferlı hesaplar (adam başka hesaplara para dökmüş, bizim site için de dökebilir)

-Aynı kullanıcı adlı hesaplar ( 3 profil linkinin biri fizandan, biri şamdan, biri de avrupadan adam isimleri olursa, ben göndermem davetiye o adama  mesela xD

-Yazdıklarınız ( yani siteye öylesine girip bir bakmak mı istiyor, yoksa gerçekten kullanmak üye olmak için çok mu hevesli bu adam buna bakıyor)

-Nasıl yazmış ( i want member mı demiş, i buffer cool mu yazmış :D yoksa me member want mu yazmış :oleyo: yani lisan önemli, adam ingilizcesi %2 gücünde olan adamı sitede ne yapsın yani biraz önem veriyorsa forumdaki aktivite işlerine, hadi formu geçtim de uyarı alınca neden aldığını anlayacak kadar ingilizcesi olan biri olsun istiyordur en azından)

Zamanında 7 -8 hesap almış biri olarak aslında linkini verdiğiniz sitelerin çok az önemi var.  Burada asıl önemli olan siteye neden girmek istediğiniz ve ne katabilirsiniz. Siteye neden katılmak istersiniz sorusuna bu site bana güven veriyor siteyi merak ettim veya da mhd sunumlara ilgi duyuyorum gibi cevaplar verirseniz alınmazsanız. Öncelikle bir hikayeniz olsun. Mesela kendinizi doktor olarak tanıtın. Çok fazla olan seminerlerden dolayı sürekli seyehat ettiğinizi bir tablete sahip olup filmleri buna atıp izleyeceğinizi belirtin. Veya şöyle bir hikayede olabilir. Mühendissiniz ve çalıştığınız firma sizi sürekli farklı şantiyeye gönderiyor ve de sürekli seyehat ediyorsunuz gibi. Suteye ne katarsanız gibi bir soruya ise neşe katarım dediğinizde ben alırdım siteye lakin adamlar almaz :D Bu soruya forumlarda aktiflik uzun seed süresi ve seedboxun bir resmi fazlasıyla cevap verir. Bu arada siteyi nerden duydunuz derse reddit falan yazarsak güzel olur. İnternet yazıp geçmeyelim. Site linklerine ise sürekli hdts ide ve bir site daha veriyorum. Sürekli de kabul ediyorlar. :) Sadece bir hikayeniz olsun 40 takla atmanıza gerek yok :)

better    182
better

@hsnglba

IDE hakkında biraz bilgi verebilir misin mümkünse, Screen vermeden tabiki örneğin HDT'de birçok IDE sunumu var, ben IDE sunumlarını beğeniyorum ama HDT varken oraya başvurmaya gerek var mı emin olamadım, şuan IDE sitesinde "720p IDE" olan kaç film encode mevcut, sadece kendi encode ları yani, söyleyebilir misin zahmet olmayacaksa sana.

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

hsnglba    2
hsnglba

@better

Tabiki İDE hakkında bilgilerimi aktarmaya çalışayım.

İDE yani https://idontexist.me. Maksimum üye sayısı sadece 750 dir. Sanırım yaklaşık 2 sene önce kuruldular. Normalde hdbits internalidir.Torrent istatistikleri:

New Torrents last day: 13

Torrents: 4,423

Requests: 63 (93.65% filled)

Snatches: 17,932

Peers: 2,867

Seeders: 2,838

Leechers: 29

Seeder/Leecher Ratio: 97.86  bu şekilde. :)

Başlangıçta aşırı gizli bir tracker olarak kuruldu. Hatta siteyi kendi pclerinde kurdukları için geceleri yattıklarında sitede kapalı oldu. Encodeleri oldukça iyidir. Genelde 720/1080p Bluray olarak encode ediyorlar. Onundışında xvid ya da ne bilim mHD sunum yapmıyorlar. Forum aktifliğine çok önem veririler. Bir istek yaptığınızda 1 hafta içinde kesin karşılandığını gördüm. Exclusive sunumları kesinlikle dışarı çıkarmak yasak diye bir kuralları var ama bu kuralı takan yok tabi. Üyelerinden ratio yapma yada ne bilim seed süresi istemezler. Herkes kendi kafasına göre takılsın der gibiler. Bunun dışında ise pek bir şey aklıma gelmiyor. Sadece ilginç bir site :DBir zamanlar sitenin ana sayfasında Köksal Baba'nın videosu vardı o kadar ilginçler :D İlk kuruldukları zamandan beri sitenin başında yazıda ilginçtir hatta : 

You are dreaming and your brain is playing tricks on you.

I don't exist! You don't exist! We don't exist! 

When you wake up and return  to real life, 

Remember... IDE does not exist!

Senin soruna gelirsek tabiki HDTS var iken İDE gereksiz. Hepsi olmasa da dediğiniz gibi çoğu sunum hdtorrents'e düşüyor. Tek çekiciliği kafana göre takılıyorsun ve istek yaparsan kesin karşılarlar. :) Bu arada sitede detaylı arama yok yada ben bulamadım. O yüzden ne kadar 720 ne kadar 1080p var şuan için söyleyemeyeceğim. Eğer bulursam burayı güncellerim. :)

Site kurallarını da buraya ekleyeyim ben :

1: DON'T talk about IDE to anyone publicly, anyone caught will be banned permanently.

2: DON'T paste URL or Screenshots of IDE anywhere.

3: There is NO ratio on the site. So download anything you want and seed as long as you want, only Upload counts. (more you seed more points you get to get goodies)

4: Don't take screenshots of IDE and share with non members, anyone caught will be banned permanently.

5: DON'T talk about religions and stuff. We are not racists and we don't like that kinda shit here. If you like that stuff find another place to talk about that. Anyone caught being racist ( being offensive towards any religion or person ) will get a BAN without any notice or warning. No EXCUSES after that.

6: The use of proxies or VPN services to mask your IP address is expressly forbidden. Violators will be banned without prior notice.

7: IDE Exclusive and IDE Internal should not be leaked on any other networks/sites. They are exclusive property of the original uploaders (they have all the rights to share where ever they want). NO asking for permissions from them to upload elsewhere. Expect no second chance if you try playing with this rule.

8: New accounts need to have some torrent activity within 1 week of signup, otherwise they will be disabled without prior notice.

9: Dont comment Thanks on torrents. Thank button is there use it. Comment anything constructive if you have.

10: Romania is banned on IDE. Anyone inviting from .ro will lose their account with invitee.

11: Enjoy the site 

Emir    10
Emir
[mention=469]better[/mention]
Tabiki İDE hakkında bilgilerimi aktarmaya çalışayım.

İDE yani https://idontexist.me. Maksimum üye sayısı sadece 750 dir. Sanırım yaklaşık 2 sene önce kuruldular. Normalde hdbits internalidir.Torrent istatistikleri:
New Torrents last day: 13
Torrents: 4,423
Requests: 63 (93.65% filled)
Snatches: 17,932
Peers: 2,867
Seeders: 2,838
Leechers: 29
Seeder/Leecher Ratio: 97.86  bu şekilde.
Başlangıçta aşırı gizli bir tracker olarak kuruldu. Hatta siteyi kendi pclerinde kurdukları için geceleri yattıklarında sitede kapalı oldu. Encodeleri oldukça iyidir. Genelde 720/1080p Bluray olarak encode ediyorlar. Onundışında xvid ya da ne bilim mHD sunum yapmıyorlar. Forum aktifliğine çok önem veririler. Bir istek yaptığınızda 1 hafta içinde kesin karşılandığını gördüm. Exclusive sunumları kesinlikle dışarı çıkarmak yasak diye bir kuralları var ama bu kuralı takan yok tabi. Üyelerinden ratio yapma yada ne bilim seed süresi istemezler. Herkes kendi kafasına göre takılsın der gibiler. Bunun dışında ise pek bir şey aklıma gelmiyor. Sadece ilginç bir site Bir zamanlar sitenin ana sayfasında Köksal Baba'nın videosu vardı o kadar ilginçler  İlk kuruldukları zamandan beri sitenin başında yazıda ilginçtir hatta : 
You are dreaming and your brain is playing tricks on you.
I don't exist! You don't exist! We don't exist! 
When you wake up and return  to real life, 
Remember... IDE does not exist!

Senin soruna gelirsek tabiki HDTS var iken İDE gereksiz. Hepsi olmasa da dediğiniz gibi çoğu sunum hdtorrents'e düşüyor. Tek çekiciliği kafana göre takılıyorsun ve istek yaparsan kesin karşılarlar.  Bu arada sitede detaylı arama yok yada ben bulamadım. O yüzden ne kadar 720 ne kadar 1080p var şuan için söyleyemeyeceğim. Eğer bulursam burayı güncellerim.

Site kurallarını da buraya ekleyeyim ben :
1: DON'T talk about IDE to anyone publicly, anyone caught will be banned permanently.

2: DON'T paste URL or Screenshots of IDE anywhere.

3: There is NO ratio on the site. So download anything you want and seed as long as you want, only Upload counts. (more you seed more points you get to get goodies)

4: Don't take screenshots of IDE and share with non members, anyone caught will be banned permanently.

5: DON'T talk about religions and stuff. We are not racists and we don't like that kinda shit here. If you like that stuff find another place to talk about that. Anyone caught being racist ( being offensive towards any religion or person ) will get a BAN without any notice or warning. No EXCUSES after that.

6: The use of proxies or VPN services to mask your IP address is expressly forbidden. Violators will be banned without prior notice.

7: IDE Exclusive and IDE Internal should not be leaked on any other networks/sites. They are exclusive property of the original uploaders (they have all the rights to share where ever they want). NO asking for permissions from them to upload elsewhere. Expect no second chance if you try playing with this rule.

8: New accounts need to have some torrent activity within 1 week of signup, otherwise they will be disabled without prior notice.

9: Dont comment Thanks on torrents. Thank button is there use it. Comment anything constructive if you have.

10: Romania is banned on IDE. Anyone inviting from .ro will lose their account with invitee.

11: Enjoy the site 

IDE uhdbits.org'da da internal değil mi? Freelech veriyolar TayTo gibi

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Like 1

hsnglba    2
hsnglba
Emir, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Hdbits diye biliyorum. Uhd de zaten çoğu şey free. İkincisi ise bir grup birden fazla yerin internali olabiliyor. :)

better    182
better

@hsnglba

Verdiğin bilgiler için teşekkürler, yalnız böyle gizli kalmaya çalışan sitelerin site url'lerini ve diğer her sitenin de "kurallar sayfası" gibi sadece üyelerinin görebileceği sayfalarını, direkt kopyala yapıştır yapmazsak daha iyi olur, çünkü bu tür şeyler direkt olarak bu forum üzerine dikkatleri toplayabilir ve bizim zararımıza olur, o nedenle dikkatli olmakta ve onların kurallarına saygı göstermekte fayda var.

• Like 1

hsnglba    2
hsnglba
better, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

@hsnglba

Verdiğin bilgiler için teşekkürler, yalnız böyle gizli kalmaya çalışan sitelerin site url'lerini ve diğer her sitenin de "kurallar sayfası" gibi sadece üyelerinin görebileceği sayfalarını, direkt kopyala yapıştır yapmazsak daha iyi olur, çünkü bu tür şeyler direkt olarak bu forum üzerine dikkatleri toplayabilir ve bizim zararımıza olur, o nedenle dikkatli olmakta ve onların kurallarına saygı göstermekte fayda var.

Zaten başlangıçta gizli bir grup olarak kuruldular. İlk site açıldığında 500 kişi idi max üye sınırı. Sonradan düşen aktiflik oranları ile her yerdeler artık. Siteyi çok fazla takan yok. Hatta en son baconbits de dahi görmüştüm invite konusunu. Yüksek ihtimal birkaç seneye gider. Ve inanın diğer siteler var iken gereksiz bir site :)

• Like 1

kerem    8
kerem

Arkadaşlar şöyle zamunda gibi güncel filmlerin 720p lerini indirebileceğimiz bir yer var mı aklınızda? Torrentbytes vardı ama oraya da giremiyorum. Zamundaya bazen 720p'leri yüklemiyorlar.

Con Vayne    0
Con Vayne
kerem, 53 dakika önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar şöyle zamunda gibi güncel filmlerin 720p lerini indirebileceğimiz bir yer var mı aklınızda? Torrentbytes vardı ama oraya da giremiyorum. Zamundaya bazen 720p'leri yüklemiyorlar.

rarbg kullanabilirsiniz üye olmakta gerektirmez: https://rarbg.to/torrents.php?category=movies 

2005 ten beridir torrent kullanıyorum ama özel trackerların artık suyu çıktı. tl, btn, zamunda ve rarbg yetiyor artık.

Edited by Con Vayne

better    182
better

DesiTorrents üye alımı açık, Hindistan'ın en iyi torrent sitesi, Hint filmlerini seviyorsanız sizin için bu site bulunmaz Hint kumaşı kadar değerli olabilir...

http://www.desitorrents.com/forums/register.php

mnth    238
mnth
better, 8 saat önce tarihinde yazdı:

DesiTorrents üye alımı açık, Hindistan'ın en iyi torrent sitesi, Hint filmlerini seviyorsanız sizin için bu site bulunmaz Hint kumaşı kadar değerli olabilir...

http://www.desitorrents.com/forums/register.php

aktivasyon e-postası gelmiyor maalesef.

2 farklı e-posta ile denedim gelmedi...