Jump to content
Sign in to follow this  
Prequel

Cyberpunk 2077

Recommended Posts

Prequel    67
Prequel

ZMv2m3.jpg

The Witcher serisinin geliştiricisi CD Projekt RED'in yeni projesi Cyberpunk 2077 üç ana platform PS4, Xbox One ve PC'ye yayınlanacak. Bilim-kurgu olacak oyunun çıkış tarihi henüz belli değil ancak fantastik bir seriden bir bilim-kurguya geçiş yapan geliştiricinin bize nasıl bir oyun sunacağını hepimiz merak ediyoruz.

Cyberpunk 2077 is a role-playing video game played from either a first-person or third-person perspective.[1][2] It is set in an open world[3][4]metropolis called Night City, whose inhabitants communicate in non-English languages. Players who do not speak the languages can buy translator implants to better comprehend them; depending on the advancement of the implants, the quality of translations will vary, with more expensive implants rendering more accurate translations.[5][6] "Braindance", a digital recording device streamed directly into the brain, allows the player character to experience the emotions, brain processes and muscle movements of another person as though they were their own.[7]

Along with the single-player story, Cyberpunk 2077 will include a multiplayer component.[4]

ledzep    129
ledzep

iselimissiz    22
iselimissiz

CD Project yanlış yapmaz. Yaklaşık 20 yıldır oyun dünyası ile haşır neşirim. RPG kategorisinde oynamadığım oyun nadirdir. Buna rağmen hayatında oynadığın en iyi oyun sorusuna eskiden birkaç tane sayıp kararsız kalırken artık gönül rahatlığı ile Witcher 3 diyebiliyorum. Cyberpunk'ın da bu efsane ekibin elinden çıktığını düşünecek olursak herhangi bir noktadan fire vereceğini sanmıyorum. Ayrıca CD Project'in müthiş kullanıcı dostu politikaları sayesinde oyunu şu an ön siparişe açsalar yıllar önceden parayı göz kırpmadan basarım gibime geliyor.

• Like 1

timoti    224
timoti

Vee sonunda beklenen an geldi...

Şahsen beklediğim tondan farklı çıktı ama CD Projekt Red'e güvenim tam

alpalp84    998
alpalp84

Şu oyun çıkana kadar PC ye yeni birşey almıyorum.

timoti    224
timoti

• Like 1

Kanpuu    240
Kanpuu

Cd project red oyun için yeni tanıtım videosu yayınladı. 

Edited by Kanpuu