Jump to content
siddharta

Chrome uzantıları

Tavsiye Edilen İletiler

Fildir    334
Fildir
Kill Master, 17.10.2017 - 07:23 tarihinde yazdı:

@Fildir uzantı bilmiyorum da bende neredeyse hiçbir yer iminde açıklama yazmaz. Sadece favikon var. :D Yazanlarda da hep kısaltma. (Youtube = YT vb.)

Kısaltma sevmiyorum pek, baktım mı göreyim istiyorum. :foleyo: Format atmadan önce 2-3 tane çubuk açabiliyordum alt alta ama unuttum adını.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
blackshark    22
blackshark

firefoxta kullandığım bir eklentinin benzerini arıyorum.

Diyelim herhangibir yazı seçtim sağ klik yapıyordum sonra açılan arama motorları listesinden atıyorum 10 tane seçtiğim 4-5 tanesini sırayla tıklıyorum herbiri yeniden aynı işlemi yapmadan (yani  tek tek sağ klik yap, arama motorunu tekrar seçme yapmadan-- pin popup olunca o menü  orada duruyor sol klik ile seçtiğim arama motorunda arama yapıyor---) arama yapmamı sağlayacak chrome eklentisi var mı acaba ?

firefoxtaki eklenti 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/context-search-x/

Aradığım özellik ise  pin pop up default

kXbkbA.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
manikoala    2
manikoala
blackshark, 3 sa önce tarihinde yazdı:

firefoxta kullandığım bir eklentinin benzerini arıyorum.

Diyelim herhangibir yazı seçtim sağ klik yapıyordum sonra açılan arama motorları listesinden atıyorum 10 tane seçtiğim 4-5 tanesini sırayla tıklıyorum herbiri yeniden aynı işlemi yapmadan (yani  tek tek sağ klik yap, arama motorunu tekrar seçme yapmadan-- pin popup olunca o menü  orada duruyor sol klik ile seçtiğim arama motorunda arama yapıyor---) arama yapmamı sağlayacak chrome eklentisi var mı acaba ?

firefoxtaki eklenti 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/context-search-x/

Aradığım özellik ise  pin pop up default

Ben Chrome'da "Simple = Select + Search" adlı bir eklenti kullanıyorum. Çalışma mantığı bahsettiğiniz eklentiden kısmen farklı olabilir. Ben çok fena alıştım, bu eklenti olmadan internette gezinmeyi hayal edemiyorum.

https://chrome.google.com/webstore/detail/simple-select- -search/aagminaekdpcfimcbhknlgjmpnnnmooo

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
blackshark    22
blackshark

Teşekkür ederim :) ,denedim lakin en çok aradığım  pin pop up default olayı malesef yok,

tarihinde blackshark tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    212
zapp brannigan

Eklenti değilde şöyle bir sıkıntı oldu şimdi. Yardım edin dostlar. Chrome açılışında favori sitelerimin olduğu açılış sekmesi gelirdi. Biraz önce açtığımda "google var sayılan arama motoru yapıldı" gibi bir yazı geldi ve gayri ihtiyari evete bastım. Şimdi ise açılış sekmesinde google sayfası var ve favoriler aşağıda kaldı. Bir türlü geri alamadım. Ekran görüntüsü şöyle;

Adsız.png

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    212
zapp brannigan
zapp brannigan, 54 dk önce tarihinde yazdı:

Eklenti değilde şöyle bir sıkıntı oldu şimdi. Yardım edin dostlar. Chrome açılışında favori sitelerimin olduğu açılış sekmesi gelirdi. Biraz önce açtığımda "google var sayılan arama motoru yapıldı" gibi bir yazı geldi ve gayri ihtiyari evete bastım. Şimdi ise açılış sekmesinde google sayfası var ve favoriler aşağıda kaldı. Bir türlü geri alamadım. Ekran görüntüsü şöyle;

Adsız.png

Varsayılanı Yahoo yapınca düzeldi. Ne alakaysa? :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.