Jump to content
Sign in to follow this  
mnfc

Sinema İçerik Yarışması

Recommended Posts

Kobalamin    109
Kobalamin

Yarışma sayesinde ufacık bir metin dahi yazamadığımı farkettim. Söyleyecek çok şeyim var ama yazamıyorum. Kötü hissediyorum :/

pckolog    486
pckolog

Çok güzel bir düşünce. Portal için çok yararlı olacak. Kim düşündüyse aklına, kim uyguladıysa eline sağlık.

Bence günbegün liste falan paylaşılmasın. Rekabet ortamı kaybolabilir. Kimi arkadaşlar farkı çok açabilir.

Bunun dışında özetler videolardan daha önemli görülürse daha iyi olur. Bir video linki bulmak ile bir filmi en güzel şekilde anlatan düzgün Türkçe bir özeti bulmak arasında dağlar kadar fark var bence. İlk günün istatikleri zaten bunu doğrular nitelikte olmuş. Bir video ile bir özete farklı katsayılar belirleyerek hesap yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Yarışmacı herkese başarılar dilerim. Elleriniz dert görmesin. :) 

• Like 3

Nehirin~    1,000
Nehirin~

Katılan herkese kolaylıklar dilerim :) Başarılar :fl:

• Like 1

mnfc    717
mnfc
pckolog, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Çok güzel bir düşünce. Portal için çok yararlı olacak. Kim düşündüyse aklına, kim uyguladıysa eline sağlık.

Bence günbegün liste falan paylaşılmasın. Rekabet ortamı kaybolabilir. Kimi arkadaşlar farkı çok açabilir.

Bunun dışında özetler videolardan daha önemli görülürse daha iyi olur. Bir video linki bulmak ile bir filmi en güzel şekilde anlatan düzgün Türkçe bir özeti bulmak arasında dağlar kadar fark var bence. İlk günün istatikleri zaten bunu doğrular nitelikte olmuş. Bir video ile bir özete farklı katsayılar belirleyerek hesap yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Yarışmacı herkese başarılar dilerim. Elleriniz dert görmesin. :) 

İlk mesajımda belirtmiştim ağırlıklandırılmış bir hesaplama yapılacak.

Kobalamin, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Yarışma sayesinde ufacık bir metin dahi yazamadığımı farkettim. Söyleyecek çok şeyim var ama yazamıyorum. Kötü hissediyorum :/

Bu konuda sizi zorlamalıyız o zaman, küçük bir yarışmamın hepimize bir faydası olsun :)

mnfc    717
mnfc
rabiadelpueblo, 21 saat önce tarihinde yazdı:

@mnfc Özet ve video içeriği eksik olan yapımları görebileceğimiz bir yer var mı? Bir de katılanların sıralamasını ne zaman göreceğiz :dansoleyo:

https://www.planetdp.org/movies?title=&year_date=&ozet_eksik=1

https://www.planetdp.org/movies?title=&year_date=&video_eksik=1

• Like 4

serdar    2
serdar

Çok güzel düşünce, emeklerinize sağlık.

Kısa sürede çok zengin bir içeriğe kavuşacak sitemiz.

Katılan herkese başarılar, ödüller çok güzel. :good:

• Like 1

nht.ctn    544
nht.ctn

Gönderdiğim özetlere kaynak girmeme rağmen kaynak görüntülenmiyor, sadece "Gönderen: nht.ctn" yazıyor. Ben mi yanlış bir şey yapıyorum?

NeC    177
NeC

Afiş de ekleyebilsek? Bazı afişler çok kötü.

Putte    1,577
Putte

Değerli Arkadaşlar,

Yarışmamız için daha önce belirttiğimiz gibi arada yarışmacı arkadaşlar için sıralama vereceğimizi ilan etmiştik. İlk 10 yarışmacı an itibarıyla aşağıda verilmiştir. Elbette hem yarışanların hem de bizlerin merakını gidermek lazım arada :) 

No  Yarışmacı
1 Kornsky
2 DiNozzo
3 Coilbone
4 burak_fertek
5 PaRaNoYa7
6 The Black
7 puan
8 gncilker
9 Sk8erBoi57
10 CloudT
Sıralama aralıklarla ilan edilecektir. Yarışma devam ediyor. Bu vesileyle çok güzel bir katmadeğer de oluşuyor içerik bağlamında. Yarışmacı arkadaşlara teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz :good:

• Like 13

mnfc    717
mnfc
nht.ctn, 21.03.2017 - 13:52 tarihinde yazdı:

Gönderdiğim özetlere kaynak girmeme rağmen kaynak görüntülenmiyor, sadece "Gönderen: nht.ctn" yazıyor. Ben mi yanlış bir şey yapıyorum?

Kaynakları yansıtmıyorum şu an.

Coilbone    606
Coilbone

#destekteam was here :oleyo: Herkesin emeğine sağlık, dolu kayıt gördükçe sevinesim geliyor böyle devam :D 

• Like 7

mnfc    717
mnfc

Güzel oluyor herşey sayenizde. Teşekkürler.

• Like 5

PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

Video ekleyenleri epey yavaşlatan video başlığı kısmı deaktif edilebilir mi acaba ya da bi harf işaret filan koysak oraya. Zaten görünmüyor. Sorun olmazsa eğer yaparsanız seviniriz @mnfc

• Like 2

mnfc    717
mnfc
PaRaNoYa7, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Video ekleyenleri epey yavaşlatan video başlığı kısmı deaktif edilebilir mi acaba ya da bi harf işaret filan koysak oraya. Zaten görünmüyor. Sorun olmazsa eğer yaparsanız seviniriz @mnfc

https://www.planetdp.org/video

Görünüyor o başlıklar. Belki seçimli trailer, teaser gibi bir alan ekleme yapabilirim.

• Like 1

PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

Filmin sayfasında görünmeyince görünmüyor sanmıştım :) Evet o kısım ya otomatik alınsa imkan varsa ya da dediğiniz gibi seçimli olursa biz de 2 kat seri oluruz bu sayede. Teşekkürler. :good:

taycon26    0
taycon26

tüm katılımcılara başarılar diliyorum.hakeden kazansın..güzel bir yarışma..

mnfc    717
mnfc

@PaRaNoYa7Youtube'a api için başvurdum dönüşlerini bekliyorum, api sonrası sadece link yeterli olacak.

• Like 3

PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

Çok büyük kolaylık olacak bizim için. Çok teşekkür ederim.  :good:

mnfc    717
mnfc

@PaRaNoYa7 Başlık alanını zorunluluktan kaldırdım, youtube apiyi bağladım başlık girmemişseniz veriyi oradan çekiyor artık. Api de baya güzellikler var ilerde irdeleyeceğim.

• Like 2