Jump to content
Sign in to follow this  
mnfc

Sinema İçerik Yarışması

Recommended Posts

52 Hertz    165
52 Hertz

Sitenin toparlanması adına güzel bir etkinlik. Hediyeler de gerekli motivasyonu sağlar nitelikte. Hoş, ben ilk üç için uğraşmam ama yine de çorbada tuzumuz olsun. Herkesin emeğine sağlık.

• Like 2

beyazyelkenli    13
beyazyelkenli
52 Hertz, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Sitenin toparlanması adına güzel bir etkinlik. Hediyeler de gerekli motivasyonu sağlar nitelikte. Hoş, ben ilk üç için uğraşmam ama yine de çorbada tuzumuz olsun. Herkesin emeğine sağlık.

ben de aynı şekilde düşünüyorum @52 Hertz... sırf çorbada tuzum olsun, insanlara faydalı olabileyim istiyorum.

gayret gösteren arkadaşlara da şahsım adına teşekkür ediyorum. çünkü sinema, sadece sinema değildir. dünyanın tamamını etkileyen, insanları büyüleyen bir motivasyon aracıdır aynı zamanda...

• Like 1

Putte    1,577
Putte

Değerli Arkadaşlar,

Her ne kadar  kurallar içinde yazmadıysakta Yönetimde deklare edilmiş husustur. Yönetimdeki arkadaşlar sıralamada ilk 3 e bile girseler, hediye sıralamasında yer almayacaklar. Böyle daha adil olacağı kanaatindeyiz. Ancak;

Bu yarışmada başı çeken ve çalışkanlıklarıyla adminlerimizin de dikkatini çeken @DiNozzo ve @Kornsky arkadaşlarımız Co Mod olarak Yönetimin kapısından antre bölümüne girmişler. Hayırlı olsun onlara :fl: Ancak bu yarışma başladığında Yönetimde değillerdi. O nedenle hakları bakidir. Eğer ilk 3 e girerlerse Hediye sıralamasında yerlerini alırlar. Bu vesileyle hem Yönetime hem planetdp camiasına bunu bildirmiş olayım istedim. Hız kesmeden devam edin. İkiniz de müthişsiniz. 

• Like 13

DiNozzo    110
DiNozzo

Teşekkürler @Putte.:good:

Eğer sıralamada ilk 3'te kalırsam, hediye benden sonrakine verilsin o zaman. Bu da benim, bir DP üyesine hediyem olmuş olur.:good:

• Like 6

Putte    1,577
Putte
Teşekkürler [mention=4]Putte[/mention].:good:
Eğer sıralamada ilk 3'te kalırsam, hediye benden sonrakine verilsin o zaman. Bu da benim, bir DP üyesine hediyem olmuş olur.:good:

Biz girersen ilk üçe, hediyeni sana göndeririz. Sen ne istersen onu yaparsın. O senin tasarrufun.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Like 1

Sk8erBoi57    2
Sk8erBoi57

Maşallah, artık aramalarda açıklama ve trailer olmayan sunum bulmakta bile zorlandığımıza göre mütiş çalışılmış :)

• Like 1

Putte    1,577
Putte

Değerli Arkadaşlar,

Tekrar Yarışmacıların sıralama listesini güncelledik. İlk 10 yarışmacı an itibarıyla aşağıda verilmiştir. Elbette hem yarışanların hem de bizlerin merakını gidermek lazım arada :) 3. ve 5. yarışmacılara dikkat çok ciddi atak yapmışlar. Henüz 1. ve 2. sıralarda yer değişikliği olmasa da 3. ve 5. hızlı geliyor.

1.Kornsky

2.DiNozzo

3.PaRaNoYa7

4.burak_fertek

5.Sk8erBoi57

6.Coilbone

7.awalanche

8.puan

9._gncilker_

10.The Black

Yarışmacı arkadaşlara tekrar başarılar diliyoruz :fl:
  • Like 7

Restof    6
Restof

Herkesin elinden geldiğince siteyi geliştirmek için çalıştığını görmek, gerçekten çok güzel. Katılan herkesin emeğine sağlık.

• Like 2

pitiko    877
pitiko

Hadi bakalım, ele, kola, göze kuvvet. En çok donatan kazansın. :oleyodp:

• Like 3

puan    177

Değerli Arkadaşlar,

Tekrar Yarışmacıların sıralama listesini güncelledik. İlk 10 yarışmacı an itibarıyla aşağıda verilmiştir. Elbette hem yarışanların hem de bizlerin merakını gidermek lazım arada :) 3. ve 5. yarışmacılara dikkat çok ciddi atak yapmışlar. Henüz 1. ve 2. sıralarda yer değişikliği olmasa da 3. ve 5. hızlı geliyor.

1.Kornsky

2.DiNozzo

3.PaRaNoYa7

4.burak_fertek

5.Sk8erBoi57

6.Coilbone

7.awalanche

8.puan

9._gncilker_

10.The Black

abc

Şu ana kadar toplam ne kadar özet eklenmiş ne kadar video eklenmiş onların istatistiklerini de paylaşabilir misiniz?

• Like 1

mnfc    717
mnfc

6546 Özet, 9870 Video

Teşekkürler Arkadaşlar:yahoo:.

• Like 13

Kornsky    342
Kornsky

Daha sıkı çalışmamız gerekicek, tabiki hep birlikte altından kalkarız. Herkesin eline sağlık.

• Like 4

volcano    66
volcano

Bu kadar kısa sürede 10 bine yakın fragmanın yüklenmiş olması sevindirici gerçekten. :)

Ama şunu merak ettim, bu aralar arşivimi düzenlerken izlediğim yapımları siteden kontrol ediyorum ve o kadar çok meşhur ve büyük yapımların fragmanı olmadığını görüyorum her seferinde ve kendim ekliyorum.

Bu dereceye giren arkadaşlar acaba hangi videoları ekliyorlar merak ettim. :)

Ekleyecek film videosu bulmakta zorluk çekenlere bir ipucu vereyim o zaman, meşhur oyuncuların isimlerine tıklayıp filmlerini listeleyebilirler ve fragmanı olmayan o yapımlara öncelik verebilirler, bir sürü var hala. ;)

• Like 1

SABRE    1,008
SABRE
volcano, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Ama şunu merak ettim, bu aralar arşivimi düzenlerken izlediğim yapımları siteden kontrol ediyorum ve o kadar çok meşhur ve büyük yapımların fragmanı olmadığını görüyorum her seferinde ve kendim ekliyorum.

Bu dereceye giren arkadaşlar acaba hangi videoları ekliyorlar merak ettim. :)

Popüler yapımlar eklenmiş gözüyle bakılıyor olabilir, belki de ondan dolayı gözden kaçıyordur.  Etkinlik başlayalı 3 hafta olacak neredeyse The Godfather: 2 filmi için mesela bir iki gün önce eklendi fragman. 

puan    177

Popüler yapımlar eklenmiş gözüyle bakılıyor olabilir, belki de ondan dolayı gözden kaçıyordur.  Etkinlik başlayalı 3 hafta olacak neredeyse The Godfather: 2 filmi için mesela bir iki gün önce eklendi fragman. 

İmkan olsaydı da IMDb'de toplam verilen oy sayılarına göre sıralayabilseydik. O zaman popüler yapımların hepsi tamamlanmış olurdu. Hem de video/özet açısından daha çok kişinin ihtiyacı karşılanırdı. Özetsiz/videosuz dizi ararken IMDb'de 5 oy almadığı için puanı olmayan 2014 yapımı program gördü bu gözler :D

mnfc    717
mnfc

IMDB' ile ilgili başta çekmediğim ama sonrasında çekilmesi gerektiğini düşündüğüm verileri şu an biriktiriyorum. 10 gün için toplu bir güncellemeye girişeceğim, bu toplam oy meselesi de çekilecek veriler içinde.

• Like 1

Mr.Hate    269
Mr.Hate

En dış kulvardan Mr.Hate geliyor... Yakalicam olm sizi. :oleyoel: 

Şaka bir yana hediyeler hiç de öyle cezbedici değilmiş! Ne bilim şöyle bir ev, araba filan olsaydı fena olmazdı. :oleyo: 

Tamam tamam geri dönüyorum yüklemeye. İki dakika mola vereyim dedim. :21:

Ek: Özetleri öyle kopyala yapıştır ile olmuyor. Özetlerin çoğu Türkçe katliamı. Bir yapıştırıyorum her yer kırmızı çizgi! >:(

Edited by Mr.Hate

Putte    1,577
Putte

Değerli Arkadaşlar,

Tekrar Yarışmacıların sıralama listesini güncelledik. İlk 10 yarışmacı an itibarıyla aşağıda verilmiştir. Elbette hem yarışanların hem de bizlerin merakını gidermek lazım arada  :) İlk 6 sıradaki yarışmacılar yerlerini korumuşlar. 7.sırada Nedural var listeye girip yükselmiş oraya kadar. Monser de yeni katılanlardan. Artık son haftadayız Pazar günü yarışma bitecek ve kazananları açıklayacağız.

1.Kornsky

2.DiNozzo

3.PaRaNoYa7

4.burak_fertek

5.Sk8erBoi57

6.Coilbone

7.Nedural

8.awalanche

9.puan

10.monser

• Like 7

WhiteJAWS    440
WhiteJAWS

Yarışma başladığından beri kaç özet ve video paylaşımı yapılmış acaba?

Bende dün-bugün biraz paylaştım... :)

Putte    1,577
Putte

Değerli Arkadaşlar,

Nihayet Yarışmamızın sonuna geldik. Bildiğiniz gibi açılışı yaparken Geceyarısında açıklanacağını ilan etmiştik. Ancak 1.5 saat öncesinde açıklamamızda bir sorun olmadığından sonuçları ilan etmeye karar verdik. Çünkü görebileceğiniz gibi 1. 2. ve 3. arasındaki farklar günler olsa bile kapatılamayacak kadar büyüktür.

Sonuçları aşağıda ilan ediyoruz:

1. Kornsky    13909
2. DiNozzo    6016
3. PaRaNoYa7    3622
4. burak_fertek    1920
5. Sk8erBoi57    1837
6. Coilbone    1157
7. puan    868
8. Nedural    819
9. awalanche    749

10.monser    531

Tüm yarışmacılarımızı tebrik ediyoruz :fl:

Bu yarışmada dereceye girenler ve burada ilk 10 a girmeyenlerde dahil olmak üzere katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Katılımın beklentimizin çok üstünde olduğunu memnuniyetle buradan söylüyoruz. Katkının toplam istatistiki değerlerini @mnfc ayrıca verecektir düşünüyorum. Ne kadar sevindiğimizie memnun olduğumuza kelimeler kifayet edemez. En büyük gücümüzün ise kendini DP diye ifade eden topluluk bilinci ve buna dair güçlü aidiyet olduğunu da gördük. Şahsen katkıdan daha fazla bunda kayda değer bir hususiyet görüyoruz.

@kornsky

@DiNozzo

@ParaNoya7

Aynı sıra ile şu ödülleri kazanmışlardır:

1.ye Star Wars The Complete Saga Bluray Set

2.ye Hobbit Trilogy 6 Disc DVD Special Edition

3.ye Star Trek Beyond - Bluray 

Arkadaşlarımızın benimle ÖM yoluyla temasa geçmelerini rica ediyorum.

Bu vesileyle katılan tüm arkadaşlarımıza müteşekkir olduğumuzu bir kere daha ifade ediyorum :fl:

• Like 23